Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.896
Cevap
178
Favori
1.739.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 Citroen C4 120 bluehdi eat 6 105000 km deki aracımın bakımı için Bursa İnallar Citroen 2600 TL fiyat verdi. (Yağ değişimi ile hava, polen ve yakıt filtresi değişimi için). Ayrıca gitmişken ücretsiz triger seti değişim hakkı varmış aracın onuda yapacaklar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sade100 kullanıcısına yanıt

Bursa atlas garage irfan Usta'dan da bir fiyat alın derim Facebook grubunda çok tavsiye eden vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Triger değişimi olacağından bu sefer servisi tercih edeceğim.

• bluehdi motorlarda triger yağ içinde çalıştığından, zamanla kopan triger parçaları yağa karışıyor muhabbeti vardı. bu nedenle ücretsiz değişim yapıyorlar galiba

zamanından önce değiştirmek lazım bluehdi ve puretech motorlarda

edit: sanırım 1.2 turbo beslemeli puretech motorla karıştırdım bluehdi motorda triger yağda çalışmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 1 Haziran 2022; 8:8:22 >

Niye yarıya kadar boyanıyormuş ki , ufak lokal boya yapabilirler , başka bir yere gösterin. benimde tavan öncam ucunda 2 cmlik alan var göstermedim bir yere ama henüz ama kronik evet.

• Arif kullanıcısına yanıt
    Zincir trigerler yağ içinde çalışıyor. Bluehdi larda triger kayış yağda çalışmıyor sanırsam

• Arif kullanıcısına yanıt

BlueHdi bildiğimiz hdi motor. Triger yağ içinde çalışmaz. Puretech serisi olabilir belki.

puretech motorla karıştırdım sanırım 

25 mayısta ankara ata oto da 2016 bluehdi 41.000 bakımı yaptırdım eurorepar yakıt filtresi değişmedi adblue dahil 1575₺.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DobloJTD D kullanıcısına yanıt
    Adblue ve silecek suyu da eklenmiş. 2750 TL tuttu. World karta 7 taksit yaptılar. Filtreler europar takılmış. Bursa bir tık pahalı demekki. Ücretsiz triger değişimi dolayısı ile servise gittim. Hemde aracı alalı 3 ay oldu bir servis görsün istedim. Yazılım güncellemesi var ise yapılması istedim ama güncelleme gözükmediğini söylediler. Eğer yapılsa idi 150 +KDV idi. Adblue de 10 litre si 270 TL dediler yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sade100 -- 2 Haziran 2022; 18:38:55 >
  • serdarendermete S kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 yere sordum, en son bugün autoking e gittim. Tavan olunca öyle olmak zorunda diyorlar.
    3-4 santimlik kabarma için banada sacma geldi.
    Araştırma içindeyim, çünkü ulkemizde tavanın boyalı olması büyük sıkıntı malesef.
    Ya da boyatmadan satmak lazım.
    Aracı severek almama rağmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytkn -- 6 Haziran 2022; 22:23:49 >

adblue olayı kaç km bir almak lazım kaç litre alıyor.

• kafkas1111 kullanıcısına yanıt
    Önceki bakımı ben yaptırmadım için tam bilemiyorum. Servis tamamlamış. Fullendiği zaman diğer bakıma kadar yeterli olduğunu biliyorum. Birde araç azaldığı zaman uyarı veriyor.

Anladım hocam teşekkürler , bana biraz uğraştırıcı birşey gibi geliyor ama her 3 depoda bir bitiyor şeklinde duymuştum hani böyle senede bir koysan gene yormazda 3 depoda bir uğraştırır hele birde ticari araçlarda devamlı adblue dolumuyla uğraşırsın faydası vardır illakide umarım değiyordur. Benim araba 2013 ehdi şükür adblue su yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kafkas1111 kullanıcısına yanıt
    Sizdede bir sıvı var ama daha uzun dayanıyor bildiğim kadarıyla ve onu doldurmak için araç lifte kaldırılıyor yani biraz zor ama adblue kolay doluyor bagajda depo kapağı var. Birde adblue her yerde satılıyor. Emin değilim ama 1000 km de 1.5 litre civarı harcıyor.

• 2013 c4 confort paket var herarar gostergesi nerde aracin acaba gecen mortor suyu ekstti sanirim suda kaynatti ustaya gotrdum bise yok dio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koroglu69 -- 12 Temmuz 2022; 20:43:0 >
    Hocam uğraşılmaz valla bakma en güzeli artık elektiriğe geçmekte oda daha şekillenmedi bakalım togg çıkacak tandımanlı olacak mı vs. Bir sürü soru işareti var tesla iyi ama millet dünyayı geziyor onunla demekki başarılıda ama içimde hep bir motor sesi özle mi olacak son sürüşlerinizin keyfini çıkarın 3-5 seneye baya çoğalacak gibi elektrikli araçlar Mercedes geçen açıklama yaptı 2025 ten sonra tüm araçları elektrikli üreteceğiz diye bakalım neler olacak.

• koroglu69 kullanıcısına yanıt
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 2 aydır kullanıyorum aynı model geçen benimde aklıma geldi hararet göstergesi yok ama ısınınca herhalde bir uyarı işareti veriyordur diye düşündüm herhangi bir uyarı vs vermeden hararet mi yaptı aracınız usta nerelere baktı.

• 2013 c4 elektronik park freni hatası yaptı dün bize maliyeti ne olur bunun tamir olur mu parçamı değiştirmek lazım ?

• 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.