Şimdi Ara

Citroen C2 kadar f/p kralı bir araba yok. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim gibi çoluk çocuklu adam nasıl binsin alışveriş sepeti kadar arabaya?
  • tek kapı / fransız / 2.eli yok / parçası pahalı / içi dar ve bu araç f/p aracı ha ?
  • Resimde çok hoş göründü gözüme açıkçası araç. Detaylı bir incelemesini yaparsanız bol resimli, zevkle takip edebilirim. Küçük arabaları seviyorum.
  • Buna bağlanacak maksimum 20,000 TL olmalı zaten, piyasası olmayan bir arabaya göre çok da ucuza alınmış sayılmaz.
  • Spark diyebilirim .
    2010 modelleri 22-25 aralığında.

10 hava yastığı standart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam bunlara zibidi arabası diyorBen 15 Bin bile vermemde babam 5 milyar bile vermez bunlara.Yukarıda denildiği gibi Lancer felan var o fiyatlara..Hiç birşey alamasam Clio sedan alırım.
  • C2 4 kapı olsa aslında mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş güzel günlerde kullan. Eğer siz kendi aracınızı kendi paraniza gore bulup aldıysanız ve mutluysaniz gerisi boş.

Hayırlı uğurlu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kardeşim hayırlı uğurlu olsun, binmeyenler, bilmeyenler camur atma derdinde. Kafa tek düze ama tek kapı arabaya hep karşılar. C2 çok sevdiğim, almaya niyetlendiğim ama bana nasip olmayan bi araba. İçi falan da dar değil yani dar diyenler arka koltuğuna bi otursunlar hele. 4 kişi çok rahat yolculuk yapar. Dediğin gibi tam bi öğrenci arabası. Bekar adamlar, bayan şoförler için gayet ideal. Tabi bizim milletimizde para bok ya çok meraklılar, kadın tek başına altında koca jeep 4.7 CC motor, ne sürmesini bilir ne saygı bilir. 2 sene tek kapı araba kullandım ve satarken o kadar üzüldüm ki.. Maksimum 4 kişi binerdik, keyifli keyifli yolculuğumuzu da yapardık. Sattım ama gidip yine nerde milletin uzak durduğu bi araba var onu aldım. Keyifle sürmen dileğiyle..

• hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Babam bunlara zibidi arabası diyorBen 15 Bin bile vermemde babam 5 milyar bile vermez bunlara.Yukarıda denildiği gibi Lancer felan var o fiyatlara..Hiç birşey alamasam Clio sedan alırım.

konuyu açan arkadaş bahsetmemiş ancak araç 1.6 vtr 110hp, performansa yatkın üstelik yol tutuşu ebatlarına göre harikadır... otomatik klima, soğutmalı torpido, sis farı, 16inç alaşım jant, ön ve arka disk fren, 6 hava yastığı, bağımsız arka koltuklar bu aracın standart donanımı.. şunu da belirteyim bu araç zamanında sıfır olarak 30 milyar civarına satılıyordu (2005-2006 yıllarında).. bu şartlar altında clio yu tercih edebiliyorsan edersin, ne diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 21 Nisan 2016; 17:19:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

2005 lanceri 17.500 e aldim. Lancerin yaninda c2 cöpluk..

Çöp kelimesi yakışmamış...

• quote:

O Klasik herkesin aldığı senin küçümsediğin corsa astra bu arabadan 2-3 Tane dayar döşer.Böyle farklı olacağım ego'suda ayrı bir kafa zaten..Neden herkes ile aynı arabaya binemiyorsunuz?Eziklik duygusu var galiba?Kendini araba ile değil kişilik özelliklerinizle farklı kılın

Hocam yanlış anlamayın sizin ilk defa bir mesajınızı okudum kişisel bir sorunum yok. ;)

Şahsen GM ile aynı parçaları kullanan Amerika'lı bir ALMAN ın hakiki bir fransızı "dayayıp döşeyeceğini" sanmıyorum.

Herkes ile aynı araba diye düşünürsek 90 ların ortasında Şahin vb bir araca binmemiz gerekir.

Öyle düşünmezsek de 3 tekerle gidebilen bir XANTIA veya XM e binmemiz gerekir ;)

• Bide Lancer fanboyları eksikti :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Andre Citroen

quote:

O Klasik herkesin aldığı senin küçümsediğin corsa astra bu arabadan 2-3 Tane dayar döşer.Böyle farklı olacağım ego'suda ayrı bir kafa zaten..Neden herkes ile aynı arabaya binemiyorsunuz?Eziklik duygusu var galiba?Kendini araba ile değil kişilik özelliklerinizle farklı kılın

Hocam yanlış anlamayın sizin ilk defa bir mesajınızı okudum kişisel bir sorunum yok. ;)

Şahsen GM ile aynı parçaları kullanan Amerika'lı bir ALMAN ın hakiki bir fransızı "dayayıp döşeyeceğini" sanmıyorum.

Herkes ile aynı araba diye düşünürsek 90 ların ortasında Şahin vb bir araca binmemiz gerekir.

Öyle düşünmezsek de 3 tekerle gidebilen bir XANTIA veya XM e binmemiz gerekir ;)

Bakış açınız çok farklı..Farklı olmak için c2 vs absürt arabalara binmek ile 90'larda şahin'e binmek farklı şey..O Zamanlar imkanlar belli ve fazla seçenek yok idi.İmkanı daha fazla olanlar zaten yine bmw,mercedes,audi,opel vectra'lar felan alıyordu.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Derdime çare oldunuz. Birilerini kapak etti heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

Teşekkür ederim cevabınız için. Derdime çare oldunuz. Birilerini kapak etti heralde.

Hayırlı olsun.

Çok ve güzel ve keyifli bir araç. Keşke bende sizin yaşınızda böyle araçlara sahip olabilseydim. trcitroen ve detailturkey forumlarında Cem ve Cenk kardeşler var. Onların C2'sini de keyifle izliyorum. En kısa zamanda forumları incele ve neler yaptıklarına bak.
  • Bu kadar şişirmeye gerek yok arabayı. Güle güle kullanın.
  • Güle güle kullan ama arabayı bu kadar abartma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • c1 var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.