Şimdi Ara

Citroen Bx 15 kullanıcıları (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
17
Favori
336.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wiki den baktım 94 modelleride var. Bir ara hatchback ler kaldırılmış sw e geçmiş. Aracım gümrük çıkışlı. Tüm evraklarda 94 olarak geçiyor.
    Birde Millesime modeli. Araştırdıgım kadarıyla Türkiyede tek. Birde burada sormak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Wiki den baktım 94 modelleride var. Bir ara hatchback ler kaldırılmış sw e geçmiş. Aracım gümrük çıkışlı. Tüm evraklarda 94 olarak geçiyor.
    Birde Millesime modeli. Araştırdıgım kadarıyla Türkiyede tek. Birde burada sormak istedim

çok şanslısınız.. aracın fotolarını ekleyebilirmisiniz?? hatta facede "bx türkiye" grubuna katılın. paylaşımlarımız orada devam ediyor..
  • Teşekkür ediyorum. BX türkiye Facebook sayfasına katıldım. Aracımı Güneşli bir günde Fotograflarını çekip Facebook sayfasında paylaşacağım. Tekrar teşekkürler.
  • SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İSTANBULDAN KATILIYORUM ADIM MEHMET BENDE 91 MODEL BX VAR ARACIN YÜRÜRÜ VE KASASI ÇOK DÜZGÜN SIFIR LPĞ BİLE TAKTIM AMA RAHATSIZLIK VE MADDİ DURUM DEDENİYLE SATMAK İSTİYORUM SADECE MUAYENESİ YOK BAŞKA BİR SIKINTI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR UYGUN FİYATA VERECEM NO 0531 963 49 22
  • SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İSTANBULDAN KATILIYORUM ADIM MEHMET BENDE 91 MODEL BX VAR ARACIN YÜRÜRÜ VE KASASI ÇOK DÜZGÜN SIFIR LPĞ BİLE TAKTIM AMA RAHATSIZLIK VE MADDİ DURUM DEDENİYLE SATMAK İSTİYORUM SADECE MUAYENESİ YOK BAŞKA BİR SIKINTI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR UYGUN FİYATA VERECEM NO 0531 963 49 22
  • Harkese hayırlı sürüşler. Yeni yılınızı şimdiden tebrik ederim.
  • http://www.diesel-therm.com/vegetable-oil-kit.htm
    arkadaşlar bx lerin dizellerini ayçiçek yağıyla çalıştıran kitleri kullanan var mı acaba. Saxo da bayağı kullanan vardı forumda..
  • daha çok yaygınlaşmadı orjinalın dışında olanlar mutlaka birşeylere yansıyor günlük olarak baktığında anlaşılmıyor ama zamana bölünce belli zaman sonra masrafları ağır oluyor eğer çok km yapıyorsan bak incele öyle tak ama az km yapıyorsan bence hiç deneme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jopon mehmet

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İSTANBULDAN KATILIYORUM ADIM MEHMET BENDE 91 MODEL BX VAR ARACIN YÜRÜRÜ VE KASASI ÇOK DÜZGÜN SIFIR LPĞ BİLE TAKTIM AMA RAHATSIZLIK VE MADDİ DURUM DEDENİYLE SATMAK İSTİYORUM SADECE MUAYENESİ YOK BAŞKA BİR SIKINTI ALACAK ARKADAŞLARA DUYRULUR UYGUN FİYATA VERECEM NO 0531 963 49 22

aracın resimlerini koyup ve fiyatını belirlersen daha kolay satma imkanın olur
  • arkadaşlar bu sayfa kullanılmıyor galiba güncelliği kayboluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbaskan

arkadaşlar bu sayfa kullanılmıyor galiba güncelliği kayboluyor

artık paylaşımlar facebooktan daha hızlı bir şekilde yapılıyor asbaskanım.. grubumuza bekleriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alos_21

quote:

Orijinalden alıntı: asbaskan

arkadaşlar bu sayfa kullanılmıyor galiba güncelliği kayboluyor

artık paylaşımlar facebooktan daha hızlı bir şekilde yapılıyor asbaskanım.. grubumuza bekleriz..

orada bende varım fakat buradaki bilgilerin yarısı bile orda yoktur kim ne isterse burada geçmiş sayfalarda buluyordu uzun zamandan beri takip ediliyordu fakat fesde birisi çıkıyor hocam şunu şöylemi yapalım böylemi yapalım diye cok basit sorular soruyor tabiki bizdelerde duyarsız kalmamak için cevap yazıyoruz oysa geçmiş sayfalar incelense konunun cevabını bulacaklar oysa incele bak 5 kişi ayrı ayrı aynı sorularla cevap bekliyor tamam onuda takip edelim fakat bu sayfada güncelliğini kaybetmesin buralarada yönlendirilsin arkadaşlarımız

• quote:

Orijinalden alıntı: smoc76

Merhaba Arkadaşlar ,

Başından beri konuyu takip etmekteyim ancak mesaj atmak bugüne kısmet oldu. Öncelikle emegi geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim, zira bx ile ilgili o kadar faydalı bilgi var ki neredeyse zaman zaman hiç ustalara gitmeden sorunumuzu çözebiliyoruz. Tahmin edeceginiz gibi ben de cocuklugumdan beri bu arabalarla büyüdüm, zamanında babamda 74 model GSA vardı, o günden beri de ailede hep bir vesile ile citroen araçlar oldu.
    Şu anda 91 model bx im var ancak malesef işlerin yogunlugu ve sıkça yurt dışı seyahatlerim dolayısıyla garajda yatıyor. Aracı 1 sene önce toplamak için almıştım ama gerekli ilgiyi gösteremedigimden öylece yatıyor.
    Aracı forumda işine yarayacak arkadaş olursa çok uygun bir fiyata verecegim. Araç 91 model bx 15 tge, klimalı (kliması gaz basılırsa faal durumda, kontrolleri yapıldı ancak araç kullanılmadıgı için gaz basılmadı), ön camlar otomatik ve merkezi kilit. Aracın boyası fabrika çıkış boyası ancak zaman içinde solmuş ve çatlamış, anlıyacagınız komple boya istiyor, iç döşemeler de iyi durumda degil ancak aracın tüm elektrik aksamı faal vaziyette, motor durumu iyi. Araç yürür durumda (arasıra otoparktan çıkarıp kullanıyorum) Hidrolik sistemi faal durumda ancak elden geçmesi gerekiyor (belki de iyice temizlenmesi gerekiyor), zira pompa 3-4 saniyede bir çıtlıyor.
    Özetle bir köşede kalıp çürümesini istemedigim için işine yarayacak bir arkadaş faydalansın isterim. Alacak arkadaş toplayıp binebilir veya yedek parça olarak da kullanabilir, dedigim gibi çok çok uygun bir fiyata verecegim.
    Bu vesile ile tüm arkadaşların yaklaşan Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

üstad selamlar. araç hala duruyor mu elinde? duruyorsa fiyat ne kadar istiyorsun?

• Degerli Bx severler. Benim arabamın hidrolik pompası bozulmuştu, Ankara'da Aksu Citroen den Hüseyin usta sağ olsun gayet güzel tamir etti ve şimdi tıkır tıkır çalışıyor. Bu aracın kendisi muhteşemdir, ustasını bulamazsanız adamı deli eder.

Bu yazıyı benim gibi pompa sorunu ile muhattap olmak zorunda kalan arkadaşlara bir yardımı olsun diye yazıyorum. Malum bu rabaların en önemli kısmı pompası. O çalışmadımı yapacak bir şey yok.

Kolaylık sağlaması için telefon da vereyim.

Hüseyin Aksu: 05364928466
  • Degerli Bx severler. Benim arabamın hidrolik pompası bozulmuştu, Ankara'da Aksu Citroen den Hüseyin usta sağ olsun gayet güzel tamir etti ve şimdi tıkır tıkır çalışıyor. Bu aracın kendisi muhteşemdir, ustasını bulamazsanız adamı deli eder.

Bu yazıyı benim gibi pompa sorunu ile muhattap olmak zorunda kalan arkadaşlara bir yardımı olsun diye yazıyorum. Malum bu rabaların en önemli kısmı pompası. O çalışmadımı yapacak bir şey yok.

Kolaylık sağlaması için telefon da vereyim.

Hüseyin Aksu: 05364928466
  • Arkadaşlar merhaba bendeki bx dizel motor ustasından satın aldım, o 1.9 motor takmış. Fakat benim sormak istediğim başka bir şey hani motor suyunun yanındaki yağ tankı var ya haftada bir yağ dolduruyorum ben oraya ama yağ alttan değil kapaktan çıkıyo gibi kapak vıcık vıcık yağ acaba bi bilginiz var mı ? ya da ucuz ve iyi bi tanıdğınız usta var mı ? bir de bu soğuk havalarda araba çalışmamakta ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kablelvuku -- 27 Şubat 2013; 20:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canest

Arkadaşlar merhaba bendeki bx dizel motor ustasından satın aldım, o 1.9 motor takmış. Fakat benim sormak istediğim başka bir şey hani motor suyunun yanındaki yağ tankı var ya haftada bir yağ dolduruyorum ben oraya ama yağ alttan değil kapaktan çıkıyo gibi kapak vıcık vıcık yağ acaba bi bilginiz var mı ? ya da ucuz ve iyi bi tanıdğınız usta var mı ? bir de bu soğuk havalarda araba çalışmamakta ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

İyi günler. Süspansiyon sisteminden anlamadığım için size motorun çalışmamasında yardımcı olayım.
    Akünüz nasıl. Marş motoru da basıyorsa sorun büyük bir ihtimamlle kızdırma bujilerindedir. Onları boch marka kızdırma bujileriyle yenilenin inşallah çalışır.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba bendeki bx dizel motor ustasından satın aldım, o 1.9 motor takmış. Fakat benim sormak istediğim başka bir şey hani motor suyunun yanındaki yağ tankı var ya haftada bir yağ dolduruyorum ben oraya ama yağ alttan değil kapaktan çıkıyo gibi kapak vıcık vıcık yağ acaba bi bilginiz var mı ? ya da ucuz ve iyi bi tanıdğınız usta var mı ? bir de bu soğuk havalarda araba çalışmamakta ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

hangi şehirdesiniz. ona göre usta önerelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

quote:

Ankara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

quote:

Ankara

ben Ankarada iyi bi usta bulamadığım için sattım güzelim arabamı, 3 4 usta değiştirdim. hepsi aynıydı. gitmediğim iyi ustalar olabilir.

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.