Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13411342134313441345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni kasa c4 mü bu vw takozu takılan acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Evet. 2011 confort plus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • androkolik kullanıcısına yanıt
    Hangi vw modelin amortisör takozu acaba bende yaptırasım var arabaya zararı olurmu acaba ilerleyen zamanda

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    Valla hiç bir fikrim yok zararı olur mu. Ama kasislerden geçerken bence yumuşadı araba. Yüksek hızda etkisi tepkisi ne olur bilmem. Takozun modeli nedir onu da bilmiyorum. Ama isterseniz amortisör cünün telefonuna dükkan önünden geçerken bakabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androkolik -- 17 Ocak 2019; 19:40:20 >
  • Arkadaşlar merhaba.Foruma henüz yeni katıldım.2014 ehdi MCP Şanzıman c4 aracımla eşim bugün yolda giderken 3üncü viteste takılı kalması sonucu aracı sağa çekip durduruyor.Daha sonra aracı tekrar çalıştırmak istediğimizde vites N konumunda olmasına rağmen Auto3 olarak gösteriyor ve çalışmıyor. Vites kolunu R A yada M ye çektiğimde modlara anlık olarak geçiyor fakat yine Auto3 yazısı ekranda görüldü.Çekici ile kendi ustama götürdüğümde bilgisayarla bakılınca Debriyaj Aksiyoneri arızası olduğunu söyledi.Başına böyle birşey gelen varsa deneyimlerini benimle paylaşabilir mi?
    Teşekkür ederim bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

Hocam ben bakıma gittim. Motor kulağı mıdır nedir sağ amortisörün ününe doğru denk geliyor. Oraya gres yağı sürdü. Sonra amortisör tamiri yapıldı. Amortisör tamiri yapan arkadaş ile konuştum. Dedim başka takoz takıyorlarmış. Evet yapıyorum ben onu dedi. Ama herkese yapmıyorum sonra orjinal parça takmadın diye bıdı bıdı ediyorlar dedi. Bende benim için sıkıntı yok takalım dedim. Ww takozu taktı. Şuan arabada ses falan kalmadı fısır fısır maşaallah. Gittiğim usta ankara da cemal usta.
    hocam bende cemal ustaya gidiyorum bakımlar için son gidişinizde hangi masraflarınız oldu ve ne kadar ücret ödediniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var araçta özellikle tam deviri almayıp araç yüksek vites düşük devirde kalır ya hani bir kaç saniye sonra toplar kendini o anda aracın ön tarafından şıkırtı sesi geliyor,araç seyir halinde gazı kesip tekrar gaza dokununcada aynı ses geliyor sanki küçük bir zil varda onun sesi geliyir gibi bilmem anlatabildim mi?Ön konsol yada ön canim önünden geliyor gibi muhtemelen kaputun altından geliyor. Böyle bir sorunla karşılaşan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Cemal Usta ya sorma şansınız var mı? Taktığı takozun tam adı ve seri numarasını. Cemal Usta giden arkadaşlardan gelen bildirimler ışığında gayet güvenilir bir ustadır.

• Merhaba arkadaşlar

Araç ilk kalkışta silkeme yapmaya başladı hissedilir şekilde sanırım baski balata bitiyor, 160binde şuan aldığımda 120bindi ve önceki sahibi volan baski balatanin değiştiğini söylemişti biraz erken değil mi sizce?

Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. İnşallah sadece balatadir volan da değişecek derse sıkıntı 2 binden fazla tutacak gibi :/ bu arada bizim araçlarda sabit volan var heralde değil mi?

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Hocam cemal usta takmadı takozu. Onların tanıdığı amortisörcü taktı. Ak amortisör dükkanın adı. Buyrun

Ak Amortisor ve Air Körük Tamiri

İnönü Mahallesi, Yeni Başkent Sanayi Sitesi, 1763/1 Sk. No:8, 06370 Yenimahalle/Ankara
    0532 382 52 65https://g.co/kgs/DQ2fRw

• Istanbul dayım. Adresten çok telefon yarar.

• Arkadaşlar selam, c4 için ekranda güncelleme yaptım şimdi yakıt sayfasında garip bir yazı karmaşası var, sıcaklıkla bir yazı karışıyor.
    Bunun ne olduğunu bilen var mı ?

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi channex -- 20 Ocak 2019; 21:54:6 >
  • 2006 model, 50 binde C4 1.4 sx . Güneş yanığından dolayı komple boyalı. 35 bin TL fiyatı var.

Siz C4 kullanıcılarının yorum ve tavsiyeleri benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler

• Ön kapılardaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum iyi birşey ile, tavsiyesi olan var mı? Şuankiler sanırım component, sadece bass veriyor. Torpido üstündekiler de tiz veriyor. Ön kapıdakilere coaxial taktırırsam bir sıkıntı olur mu? Yanılmıyorsam mevcut setup ile aracın teybi kapıdakilere bass, öndeki tweeter'lara tiz yolluyor. Coaxial olduğunda hem tiz hem de bass mı yollayacak kapıdakilere?

Bir de bu hoparlörlerin çıkış gücü nedir, ölçüleri vs. nedir nereden öğrenebilirim? Kullanım klavuzunu karıştırdım ama birşey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkin64

2006 model, 50 binde C4 1.4 sx . Güneş yanığından dolayı komple boyalı. 35 bin TL fiyatı var.

Siz C4 kullanıcılarının yorum ve tavsiyeleri benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler
    burası yeni kasa c4 kullanıcılarının paylaşım yaptığı bölüm, sorduğunuz araç ilk kasa c4, buradan cevap almanız zor
  • emreDZ kullanıcısına yanıt
    Bence crossover yok hoparlörlerde,bası tizi ayırmıyor bence. kapıdakiler kalitesiz olduğu için tiz vermediğini düşünüyor olabilirsiniz. Ben olsam kapılara kaliteli bir compenant ve üstlere de kaliteli tweeter ile değiştirirdim

• Arkadaşlar Merhaba ben de de Citroën c4 2013 confort plus var 40000 km ancak giderken ön taraftan tıkırti gibi ses geliyor servis bilir mi acaba bakımları yeni yapıldı

• Esessercan E kullanıcısına yanıt
    valla ben bıktım trım seslerı tıkırtılarından muzık acıp duymamaya calısyıorum
  • emreDZ kullanıcısına yanıt
    Kapı kolonları 16 cm çıkış gücünü bilmemekle beraber daha kaliteli kolon takipte memnun olmayanlar da vardı hatırladığım kadarıyla

• 
Sayfa: önceki 13411342134313441345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.