Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selam araci sifir aldik cam suyunu bizmi koyuyoruz yoksa -6 derece edirne de benim camsuyu mu dondu acip bakamadim sogukta ugrasmadim da hic denememistim acaba su mu yok yoksa dondu mu donduysa aralik 17 de aldigimiz urune antifrizli cam suyu konmaz mi ? Eger yoksa sifir arabaya bizmi bakicaz kaput acip cam suyu konmaz mi bakan oldu mu hic ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Henüz 500 kmde full trafik 8.5 lt. 3000kmyi aşıp şehir içi 6-6.5 arası gezenler var
  • Lefter10 L kullanıcısına yanıt
    6-7 arası şehir içi güzel bir değer benzinli için. Shine paket benzinli dizel feel e göre daha mantıklı o zaman.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Öyle gözüküyor. Bu değerler benzinli otomatik araç için öpülüp başa konur bence. Bu arada fiyat performans olarak c3 aircrossa rakip dediğiniz bir araç var mı arkadaşlar. Yöneticim benim aracı görüp yazlığına c3 aircross almak istiyor. Daha iyi bir alternatif var mıdır diye arayıştayım.
    Bende c3 aircross ile Kamiq arasında kaldım. Fiyatları aynı olsa ya da bulunsa diyelim Kamiq daha önde benim için(tasarım olarak) . Ama c3a da bu fiyata bu donanım iyi duruyor.
  • FnTr F kullanıcısına yanıt
    Bende aracı pazartesi teslim aldım.
    Eskişehirdeyim
    Aynı durum bende de söz konusu.
    Bende cam suyu bitti zannedip antifirizli cam suyu aldım ama bir de baktım ki depo hemen doldu yani cam suyu var ama donmus.
    Citroen firması ve satış bayileri için biraz dusuncesizlik olmuş.
  • Herkese merhaba
    Aracı pazartesi teslim aldım
    1.2 shine + SD
    Merak ettiğim bir konu var.
    Benim aracımda stepne ve kriko yok onların yerine lastik tamir kiti geldi.
    Lastik yarılması durumunda büyük eksiklik olur.
    Sonradan Stepne alan var mı?
    Yada aracını satmış olup stepne ve kriko satan kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misak.13

Bende aracı pazartesi teslim aldım.
    Eskişehirdeyim
    Aynı durum bende de söz konusu.
    Bende cam suyu bitti zannedip antifirizli cam suyu aldım ama bir de baktım ki depo hemen doldu yani cam suyu var ama donmus.
    Citroen firması ve satış bayileri için biraz dusuncesizlik olmuş.

Arkadaşlar bende de çok erken bitti... Ya az koyuyorlar bayide... Ya da cam suyu deposu az alıyor... 😉 🙃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkalkan -- 20 Ocak 2021; 23:0:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bende c3 aircross ile Kamiq arasında kaldım. Fiyatları aynı olsa ya da bulunsa diyelim Kamiq daha önde benim için(tasarım olarak) . Ama c3a da bu fiyata bu donanım iyi duruyor.

Kamiq için.... sunroof dahil olduğunda 310 bin şeklinde bir fiyat almıştım...

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Tartışmaya gerek yok diyorsun 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lefter10

Tartışmaya gerek yok diyorsun 😀

Fiyat performans açısından C3 Aircross diyorum... Tabi 230 235 bandı için konuşuyorum...

En güzeli test sürüşü yapmak tabi...

(Son olarak da başka bir markada sırf kapatılabilir aynalar için 5 bin, sunroof için 13 bin lira ekstra ücret istediler...)

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Hangi marka ?
  • quote:

Hangi marka ?

Vag grubu... 😉

• salserol kullanıcısına yanıt

Herşeyiyle çok farklı.

1. C5 eat 8 joystick vites. Vites kullanımı çok kolayken C3 vitesi alışması çok zor. Düz zeminde ilerlemiyor.

2. C5 aircross gaza bastin mı şahlanıyor tabi 1.5 dizel tork farkı var.

3. C5 aircross konforu gerçekten çok fark ediyor. Uçan halı teknolojisi, Michelin lastikler, Koltukları, malzeme kalitesi konsolu tabi ki üst segment.

Eşime aldık aracı. Bayiden çıktık ben C3 ile o C5 ile eve gidiyorduk. Yolda durdum arabaları değiştik. Aldığı gibi tepkisi bu ne kamyon gibi dedi. Bir süre arabasının C5 gibi olmasa da iyi olduğunu ikna etmek için çabaladım 😬

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
    YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takuvat -- 23 Ocak 2021; 0:50:29 >

• takuvat T kullanıcısına yanıt
    Gömmeseydin keşke 😀 bence fiyat performans iyi araç. Kamyon gibi de değil canım o kadar da değil
  • quote:

Gömmeseydin keşke 😀 bence fiyat performans iyi araç. Kamyon gibi de değil canım o kadar da değil

Katılıyorum.. Zaten burdaki arkadaşların büyük bir kısmı C5A'ya bütçesi yetmediği için C3 Aircross aldı.... Aradaki rakam nerden bakılsa 180 200 bin... Olaya fiyat performans açısından bakılması gerekiyor..

• Merhaba arkadaşlar. C3 Aircross 1.2 shine paket aracım var.

430 km de aracım. 7.1 ortalama tüketim gösteriyor.
    Min. 5.7 max. 17.9 km. Mycitroen verileri.

Garanti uzatma var mı? Teklif alan yaptıran oldu mu?

İlk bakım için ne zaman çağrıldınız?

Ön park sensörü yaptıran oldu mu?

Edit: Ekran güncelleme yabancı videolardan anladığım kadarı ile yerleşik navigasyon harita güncellemesiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 25 Ocak 2021; 14:26:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Valla bende eşime aldım, ilk sürdüğünde ticari doblo sürüyor gibi yüksekteyim demişti :) tabi bizim diğer araç yere epey yakın honda civic.

• Benim de eski aracım civic. Ona göre baya öyle hakikaten 😀
  • Merhabalar

Shine avrupa paketini alırken dikkat etmem gereken bir şey var mıdır? Cam tavan yok ve güvenlik donanımları varmış ek olarak. Açıkçası güvenlik paketini, geri görüş kamerasını falan deneyemedim ancak jant vs her şeyi ülkemize gelen shine paket ile aynı mı? Çok ciddi manada merak ediyorum cevap alabilirsem çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.