Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
60
Favori
270.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kusura bakmayın ama Melih Gökçek'in ucubelerine benzemiş..Öyle yol mu olur yav
  • Ahahahaha :D doğru diyosun bi yerde sinir oldum bir türlü düzgün bir şekilde yapamadım yolu sonra saldım gitti zaten :D
  • Çok yakın Zamanda alıyorum, simcity killer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyunu kuruyorum ama new game load game gibi kapalı basamiyorum sebebi ne olabilir.
  • Evet millet, illa yabancılardan mı öğreneceğiz oyunu?

Cities Skylines'ın oynanışı ve detaylı bir biçimde anlatımı youtube kanalımda yayınlandı, herkese iyi seyirler!

• Bu kadar olumlu yorumlardan sonra gaza gelip satın aldım. Önereceğiniz önemli bir mod varmı ? Atölyeye giriyorum hep tek tek binalar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

Evet millet, illa yabancılardan mı öğreneceğiz oyunu?

Cities Skylines'ın oynanışı ve detaylı bir biçimde anlatımı youtube kanalımda yayınlandı, herkese iyi seyirler!

bende çekecektim video ama hafta sonuna planlamıştım siz erken davranmışsınız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: EskiForumlu

quote:

Evet millet, illa yabancılardan mı öğreneceğiz oyunu?

bende çekecektim video ama hafta sonuna planlamıştım siz erken davranmışsınız :D

İlk olmak önemli

• Clementha kullanıcısına yanıt
    güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

güzel olmuş

Sağolun hocam, sevgiler.
  • Çöp sorunu in yardım lütfen lafayı yiyeceğim

• Şehri 175bine getirdim biraz ara vermek lazım yoksa bayar :)

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
  • Dun torrentini cektim ama nasil oynandigini cozemedim Turkce yama olsa iyi olurdu forumda video cekenlerden faydalanicaz artik

• şehir baya iyi olmuş ancak simage kullanırsanız mobil kullanıcılara daha kolaylık olur :)
  • Arkadaşlar bu otobüs hatlarını nasıl çözücez yahu?

Ben hat tamamlıyorum duraklarda bi yığın kuyruk oluşuyo ve hiç bi otobüs yok piyasada

EDIT: Tamam yav çözdüm. Hattı başlattığımız durakta bitirmemiz gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 12 Mart 2015; 18:42:14 >
  • ya beyler bende oyun açılışta siyah ekranda kalıyor?
  • quote:

Arkadaşlar bu otobüs hatlarını nasıl çözücez yahu?

Ben hat tamamlıyorum duraklarda bi yığın kuyruk oluşuyo ve hiç bi otobüs yok piyasada

elektrik olayını çözene kadar baya zorlandım; sadece direklerin kullanılması saçma olmuş sene 2015 yer altında da yapılabilirdi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pichpunk

quote:

Arkadaşlar bu otobüs hatlarını nasıl çözücez yahu?

elektrik olayını çözene kadar baya zorlandım; sadece direklerin kullanılması saçma olmuş sene 2015 yer altında da yapılabilirdi sanırım

Diğer oyunlarda hiç böyle bişey yoktu, farklılık olsun diye yaptılar galiba zaarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 12 Mart 2015; 20:08:10 >

• İlk 24 saatte 250,000'i aşmış,Cities Skylines şu ana kadar Paradox Interactive'in en hızlı satan oyunu!

http://www.ign.com/articles/2015/03/12/cities-skylines-sells-250000-in-first-24-hours

• Cities: Skylines - Çıkış Fragmanı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.