Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
60
Favori
270.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Elektrik suymus be iki saattir o kadar insan öldü :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norse -- 11 Mart 2015; 16:15:43 >
  • Haritayı istediğimiz şekilde özgürce kullanmak ne kadar rahatmış,isteğim şeyi istediğim yere rahat rahat kuruyorum...
  • Oyuna resmen bayıldım

Rahat rahat herseyı ıstedıgım yere koyuyorum ve yıne daha henuz açmadığım 18 tane tile var bu kadar genıs harıta olmasını cıdden hıc beklemiyordum bu oyunu yapanlara sonsuz tesekkurler
    Ayrıca oyundakı transport olayı o kadar güzel kı oturup ızlıyorum bazen kurmayı bırakıp

• Oyunun hastası olarak bişey danışmak isterim arkadaş geçici süre macbook air verecek hd 6000 var i5 işlemcili sizce tatminkar oynatırmı high ayarlarda 8 gb ram
  • Oyunu steam kütüphaneme ekledim , Simcity grafik açısından çok renkli ve güzeldi.Ama o küçük haritada ben bile sıkıldım.Konuyu takipteyim
  • ÇÖP SORUNU YAŞAYAN VAR MI ? 5 TANE TOPLAMA BÖLGEM VAR AMA HASTALANIYORLAR VE ÇÖP İŞARETİYLE ÖLÜM İŞARETİ ÇIKIYOR
  • güzel bir oyun olmuş gibi.. indirip görmek lazım gibi
  • Henüz yeni olsamda bu tarz oyunlarda şöyle bir video çektim:https://www.youtube.com/watch?v=7JLf_EtXYCY önerilerinizi bekliyorum mutlaka veya yapıcı eleştirilerinizi.
  • oyun başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoukya -- 11 Mart 2015; 19:53:53 >
  • çözemedim daha oyunu başlangıç bütçesi kurtarmadı gibi bakalım rehber çıkarsa çıkana kadar çözerim herhalde
  • Endüstri abanarak başlarsanız şehir batmıyor.Yanlız vergi kazancı ile yürüdüğü için oyun nispeten zor denilebilir.Ben bu akşam iyice bi adam edip size ipucu vermeye çalışıcam.Ama sistematiği ne simcity ye ne xxl e benziyor.Ayrıca tile tile endüstri commercial ev şeklinde yaparsanız daha iyi olur.Başlangıçta abanmayın.Bende bi baraj yaptım su bastı onun yönünü ayarlamaya çalışıyorum :)
  • oyun 32bit desteklemiyormuş.
  • düzgün türkçe yama yapılsa oyuna çok güzel olur valla :)
  • arkadaşlar bende dün akşam oynamaya başladım
    genel olarak dikkatlice şehri adım adım ihtiyaçlara göre büyütünce
    pek bi zorluk çıkmıyor
    şuan ilk parselde ilerliyorum 7500 nüfus var 650.000 dolar nakit para
    yaptım vergilerle kazancım hilesiz hurdasız :D
    ayrıca hemen öyle baraj işine falan girişmeyin yollarıda 4 şeritli yol yapın
    ilk baştan itibaren
  •  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norse -- 11 Mart 2015; 20:56:30 >
  • Endüstrinin yanına hemen kargo port yaparsanız endüstri hızlı gelişiyor.Eğitim ne kadar artarsa endsütride daha modern oluyor.Şu an 55bin nüfus oldu tam gaz devam
  • Norse kullanıcısına yanıt
    O yolu üstten alttan nasıl geçiriyorsunuz ?
  • Arkadaşlar simcity den farkları neler bu oyunun ona göre alıcağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.