Şimdi Ara

Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim bütün akrabalar trilyoner, sadece biz fakiriz. Ama intihar etmiyorum, hiç umursamıyorum da, hatta çoğu kişi akrabalar yüzünden beni zengin bilir, oysa 1 ekmek alacak parayı bulamam, ona rağmen yaşıyoruz, isyan etmiyoruz, elimizden geldiğince şükrediyoruz.
  • Sagligim sihhatim yerinde biye şükretmek gerek çirkinlik göreceli kavramdır. Intihar ise kolaya kaçmaktır. Hayatta kalıp mücadele etmek varken intihar saçmalıktır.
  • İntihara sebebiyet verecek kadar cirkinsen git ajanslara görüş. Onların her tipte insana ihtiyacı var. Hayatın kurtulur. Düşünsene eğer dediğin kadar farklı isen senden çok fazla olmamali bu dünyada. Sen aranan ve yeri doldurulamayacak bir oyuncu olabilirsin. Hemen intiharı düşünme .
  • Ne derdin varmış be derdini bana ver lütfen bak ciddiyim..

Yıllardır anksiyete ,deperzolaniasyon,obsesyon hastalıkları ile bir delirmedğim kaldı,ona rağmen savaştım aştım ama hala daha var sıkıntılarım ve şükür ediyorum..ya geç bu işleri kardo hayat kısa yaşa git zaten hep ölücez..en zalim hükümdar olan GALİGULA bile öldü ,kafaya hiç birşeyi takma
  • Paran varsa her türlü halledilir fakirsen ve yüzüne bakılmayacak durumdaysan para kazanmaya bak ya da kabullen bu halini
    Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir?
  • Ben olsam intihar etmeyi aklımın ucundan dahi geçirmezdim. Kendim gibi yüzü deforme olmuş kisileri bulur onlarla bir hayat kurardım kendime. Ardından dış görünüsün önemsiz oldugu bir meslek bulur ve bu meslege yonelirdim. Mutlu mesut yaşardim sonrasinda. Hayal ettikçe çözüm bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 3 Ağustos 2019; 1:42:1 >
  • Çirkinlik göreceli ve insanoğlunun en takıldığı lüzumsuz konulardandır kendiniz için çabalayın sadece hayatta ve içinizi güzel tutun , herşey size gelecektir zamanla sabır şart
  • Tabi ki de yeterli baska baska bahane aratmayacak derecede hemde
    Konu basit cirkinsen kafana sikacaksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcudurappas

Tabi ki de yeterli baska baska bahane aratmayacak derecede hemde
    Aklim sira saka yaptim sen beni ciddiye alma sacmaliyorum kendimce
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcudurappas

Tabi ki de yeterli baska baska bahane aratmayacak derecede hemde
    Yoo sacma falan degil gayet de mantikli. Cirkinsen kafana sikacaksin.
  • Değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Çirkin olmak hariç diğerlerine katiliyorum. Çirkin olmak hayattaki her şeye engel. En basitinden ise girmek bile zor.
    aynen katılıyorum şarışın mavi yada yeşil gözlüyseniz tüm kapılar size ardına kadar açılır doğuştan geliyor herşey...
  • :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phases -- 20 Temmuz 2020; 14:52:46 >
  • Edit: Ciddiye alıp yapıcı öneriler sundum trollsen okumana gerek yok

Çirkinsen hayatı hardda oynuyosun agams, bu devirde böyle artık çağ reklam çağı sakat olmak içinde aynı şey geçerli kabullen bu gerçeği tabi bacağının olmaması seni birçok şeyden engellesede intihar için yeterli bi sebep değil, buna yor sende..
    Değiştiremiyosan özellik edincen. Ki dolgu fiyatları falan çok pahalı ve zor işler değil, ama kadere bok atmak ucuz ve kolay bunuda unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Para is Everything -- 3 Ağustos 2019; 16:24:47 >
  • Bu arada bisey farkettim. Buradaki birçok insan bunun yetersiz olduğunu dusunuyor çünkü "kardes en azından evsiz değilsin sakat degilsin sukret haline" kafasinda ama cok ciddi soyluyorum, hayatta çirkin olduğun icin hiçbir yere sahip olamayacağın bir tür çaresizlik içinde sıkışıp kalmanin evsiz olmaktan iyi yani gerçekten yok.

Cirkin olarak yasamanin olu olmaktan hicbir farki yok. Boyle düşündüğünüzde yasadiginiz hayatin tam bir hücre hapsi olduğunu anlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.
    neden hep boş mesajlar atıyorsun
  • Eder, en basitinden disari ciktiginda tipiyl dalga geçilmesini takinti eder. Öyle aynaya bakmamakla falan olmaz bu'isler.
  • Yüzden kaybettiysen başka alanlarda kendini geliştirmen gerekir. Bu fit bir vücut olur, sosyallik olur para olur vs
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legenwithdary -- 9 Ağustos 2019; 14:57:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.