Şimdi Ara

Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim vallahi ben seni anlamıyorum. Sende bizim gibi dertlisin ama bize derman olacağına daha çok üzerine basıyorsun. Hayatına biri girip te mahvetti mi ne oldu cidden merak ediyorum bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergenlikten sonra değişmek çok zor.

• Çirkin olduğun için değil, mutsuz olduğun için intihar etmeyi istersin. Ya kendini iyi hissetmiyosundur ya da kötü hissediyosundur. Bir de üstüne çaresizlik eklenince böyle düşünceler doğuyo.

Şu an sahip olduğun gerçeklik çok ciddi seviyede biasli dostum. Yani, olumsuz yönde bilişsel eğilimlerin var. Akıllı birisin, mutlu ve başarılı olman mümkün. Sadece sahip olduğun olumsuz, pesimistik, melankolik hislerin aklını bulandırmasına izin vermemen gerek.

• Up

• Erkek adamda önce kim olduğuna bakarlar kimsin sem derler. Sen kendini geliştir konuştuğunda vay alumimyuk nerelere geldik dedirt millete. Kimse tipini bakmaz.

• çirkinlik -> özgüven eksikliği -> olumsuz sosyal deneyimler -> sosyal fobi -> hayatın mahvolması -> intihar

benim durumuma göre bu şekilde olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phases -- 9 Eylül 2020; 17:53:35 >
  • Keşke sadece çirkin olsaydım...

• Ülkede ekonomik kriz var zaten dogru düzgün bir geliri yoksa/olmayacaksa üstüne tipsizlik ve boy kısalığı varsa kişide yani pek yaşamak için sebebi yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krogoth -- 19 Temmuz 2020; 19:12:58 >
  • Bu raddeye geleceğini sanmazdım.

• Benim bulgur kazanı gibi kafam komado ejderi gibi boynum var. Doktarlar çok yaşamaz demişer ölmedim daha intaharı da.düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krogoth

Ülkede ekonomik kriz var zaten dogru düzgün bir geliri yoksa/olmayacaksa üstüne tipsizlik ve boy kısalığı varsa kişide yani pek yaşamak için sebebi yok gibi.

Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equallyworthless -- 20 Temmuz 2020; 14:8:3 >
  • toplu intihar mı etsek napsak awq

• quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

toplu intihar mı etsek napsak awq
    Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir?
  • patlamaya hazır bir bomba gibi hissediyorum kendimi şu an. Ne yapsam sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

En kotu yani da bu zaten. 70 yillik bir hayati engelli veya çirkin olarak yasamanin hicbir mantifi yok.

adam gibi bir imajmaker bul, düzgün saç kesimi ve şekillendirmesi, düzgün güneş gözlüğü, şık bir giyim, düzgün bir türkçe, hoş bir koku. ne kadar çirkin olursan ol, kendine baktığın sürece insanlar da sana bakar, bunu sakın sakın unutma

• Keira- kullanıcısına yanıt

Hocam buradakilere sorma buradakilerin cecabı belli zaten ...

• özgüvenli olsam her şey çözülür bu foruma göre yerrsen Çirkin olmak intihar etmek için yeterli bir sebep midir? 

• Keira- kullanıcısına yanıt

Onlarınkide agiz aliskanligi ayni kırmızı diye bağırınca istemsize beyaz dersin ya hani tipsizlik diyincede hemen özgüven ...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.