Şimdi Ara

Cinsiyetimi Değiştireceğim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
4
Favori
33.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NT2L denen zırzop kaynak istemiş, buyursun: https://www.wwltv.com/article/news/local/suicide-attempt-rate-among-transgender-youth-hits-50-percent-study-finds/289-595279659

https://thebfd.co.nz/2020/06/14/with-a-50-suicide-rate-bullying-alone-is-not-the-reason//

https://thefederalist.com/2019/10/25/texas-court-gives-7-year-old-boy-a-reprieve-from-transgender-treatments//

https://www.nationalreview.com/2019/06/desmond-napoles-gender-identity-ideology//

https://en.wikipedia.org/wiki/Men_who_have_sex_with_men_blood_donor_controversy

"Many LGBT organizations view the restrictions on donation as based on homophobia"

https://pridelegal.com/california-hiv-laws//

https://www.thegoldwater.com/news/8078-California-Bill-SB239-to-Allow-Blood-Donations-from-People-with-HIV-which-is-Sent-Everywhere-in-US

Ben kim miyim? Solomon Asch konformizm deneyini iyi bilen birisiyim. Bir kişinin dahi siz "bırakın dostum yeaaaaaa yatak odalarındaaaa istediklerinizi yapsınlar yeaaaaaa" diyen liberteryen artığı düşkünlere, ülkenin ortadoğuluğunu sapıklara özgürlük edebiyatı paralayarak bireysel olarak yenmeye çalışanlara karşı çıkması kârdır.

Dediğim etkili bir şey olmasaydı elinde tuzlukla "siz kimsiniz, insanlara saygı duyacaksınız" diye zırlamazdın. Siz öğreneceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LutSamed -- 29 Haziran 2020; 13:18:59 >

• Kolay gelsin zor iş. İstediğin gibi sonuçlanır umarım.

İleride eline pankart alıp ben transım diye sokakta çıplak koşturmadığın sürece ben trans eşcinsel veya hetoro fark etmez aynı davranışı sergilerim. Ama velevki ..yim diye ortada gezen tipleri sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyzenEfendi

Aga iyi adamsın da bazen çok boş yorumların oluyor
    İki ekstrem seçenek yazdım bunlardan birini yapmazsa arada kalır mutsuz olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi sonuna kadar destekliyorum efendim.

İnsan nasıl hissediyorsa öyle olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam durumunu iyi anlıyorum. Nasıl mı ?

Yıllar önce Üni okurken oda arkadaşım da Eşcinseldi. İlk zamanlar korkuyordum ama sonra onun suçunun olmadığını anladım. Isındım arkadaş dost ve kardeş olduk. Hala da konuşuruz. Çok iyi bir insan. Aynı senin hayatın gibi. Hatta yazdığını okurken Acaba Sen misin dedim. Konu linkini attım kesinlikle ben değilim dedi. Aynı sorunları o da yaşıyor. Ve o daha çok sıkıntıda. Babası müftülükte annesi kuran kursunda kadın hoca. Ailesi hacı hoca. Abisi Nur cemaatinden. Ablası da yerel bir tarikata üye. Amcaları dayıları hep o yolun yolcusu. Yaşlarımız 30 ve yıllardır evlen evlen diye baskı yapıyorlar çocuğa. O kadar sıkıntıda ki bazen bana kaçıyor uzak kalıyor evinden. Evden de ayrılamaz ayrılsa hemen basıyorlar. Apartta defalarca buna şahit oldum.

Empati yapmamız gerekiyor aslında.

Mesela ben sapına kadar erkeğim. Kendimi erkek gibi hissediyorum fiziğim de erkek gibi. Peki ben buna rağmen kadın olabilir miyim ? Olamam ! Penisi kesmekle de kadın olunmuyor hormonları duyguları ne yapcaz ? Ben bu şekilde baktım ona bakarken. Bu şekilde empati kurdum onunla yaşarken. İçinde yaşadığı deri ona ait olmayan deri. .

Konuşmak dertleşmek istersen özelden yaz konuşalım dostum.

EDİT 1 :d Konudaki yorumları okumadan saf düşüncelerimi yazdım ama okuyunca nerede yaşıyorum ben dedim. Yukarıda 1-2 kişi var. Onların yorumlarına bakma. Benim arkadaşım da bu tiplerin içinde mahsur şu an. Hapis gibi hayat yaşıyor. O kişileri alıntılayıp cevap vermek bile bana göre Ahmaklıktır. Kendi cemaatleri kendi akranları kendi seçmenleri ensest ilişkiden tutun da hayvan ilişkilerine kadar yaptılar. Tecavüzü bir kereden bir şey olmaz susun diyen kesimdir. Kafalarındaki tek şey O şahsın düşünceleridir. Allah hem Şeytanın hemde onların şerrinden bizleri korusun. İnanılmaz bir topluluktur. Hani diyorlar ya kavimler helak oldu diye...İşte bir sonraki helak olacak Kavim onları kavmidir. Sen onlara bakma, pozitif düşünenler her zaman daha çoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Alim -- 29 Haziran 2020; 13:47:2 >

• Zor bir durum gerçekten. Çözüm yolları vardır ama öyle ama böyle. Umarım her şey dilediğince olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 29 Haziran 2020; 13:33:53 >
  • LutSamed L kullanıcısına yanıt
    İntihar oranının yüksek olması senin gibi"yasatmam"cilar yüzünden.Senin gibilerin zorbalığı olmasaydı bu oran bu kadar yuksek olmazdı.

Ayrıca Afrikalilardan da dövme yaptırablardan da kan alinmiyor.Sana göre bu ikisi de toplumsal ahlak açısından suç teskil ediyor mu?

• Bir erkek olarak şunu net diyebilirim.

Ne şartta olursa olsun hiçbir erkek bir kadın gibi hissedemez , kadın gibi olamaz.Olduğunu zanneder.

İşin tuhaf tarafı bu trans , travesti dediğimiz kesimin çoğu erkek doğar ve bahaneleri kadın gibi hissetmektir.

Cinsiyet değiştirip cinsel organını aldıran insanların hayatını dinledim , okudum hatta internette sohbet ettim.

Gördüğüm kadarıyla halinden memnun olan yok.

Sohbet ettiğim trans birey ise bir ayyaşın insafına kalmıştı.

Hatta youtube da cinsiyet değiştirip organını aldıran biri hiçbir şekilde cinsellik hissetmediğini yazmıştı.

Yanındaki organını aldırmayanlardan biri ilerde organı aldırıp rahim nakli olup çocuk doğurmak istediğini söyledi. İmkansızın da ötesinde olmayacak bir durum.

Saygı duymuyorum ve tercihlerine karışmıyorum onlarda bizim tercihlerimize saygı duymasa bile karışmasın.

Bir gün İstanbul Dudullu İmes tarafında 1 travesti gördüm nerden baksan 2 metre boy var. 2 şeritli yolun karşısına geçtim yüzüne de bakmadım. Sonra ay oy gibi tuhaf sesler çıkarmaya başladı.

Yine aynı travesti bu sefer benzilikte geldi . Elimde dondurma var neymiş kendiside yalamak istiyormuş.

Ne seksüel olursa olsun bu bir tercih meselesidir istemedikten sonra hiçkimse bilmem ne seksüel olmaz.

39 yaşında Bakir bir Erkek olarak her türlü cinselliğe karşıyım.

Benim tercihim herhangi seksüel kategoriye girmiyor.

Kadınlar genetik olarak zayıf olsada hemen pes edip cinsiyet değiştireyim diye düşünenleri çok az.

İşsizim bir dünya borcum var oldu o zaman bende mi kestireyim.

Çoğu erkegin karşı kız gibi olmak istemesindeki temel sebep yattığı yerden para kazanmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence olduğun gibi kal,cinsellik herşey değil.ilerleyen yıllarda ergenlik döneminde ki kadar öndmli birşey olmadığını anlayacaksın.hayattan keyif alman için cinsiyet seçimine ihtiyacın yok.artık cinsiyetçi giyinme gibi bi derdinde yok çoğu insan rahat giyimi tercih ediyor.umarım mutlu olursun

• Umarım her şey senin için güzel olur ve mutlu olursun

İyi de ülkenin en ünlü transı bahsettiğin kişinin masasında sürekli yer bulmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Türkiye'de kadinlar bile toplumda duzgun bi yer edemiyor hocam hollandaya gidin

Yada dine dönün tövbe edin

ikinciyi seç ikinciyi...

Hamza sen de  

her insan eşit yaratılmıyor, bazılarının eli kolu ayağı gözü olmuyor bazılarının hormonları. ama her şartta en iyisi dine dayanıp hayatı idame ettirmek idare etmek. daha uzun süreler yaşayacağın hayatı kötü yaşamaktansa bu hayatı alt seviyede yaşamak daha iyidir.

• cemsinan kullanıcısına yanıt

Erdoğan'ın aile ve sosyal politikaları çok belli. Ülkenin en ünlü transının "token" olduğunun farkındasındır umarım, ki, ben Erdoğan'a oy vermiyorsam faşist bir diktatör olmadığı için. Olduğu için değil.

• zabador kullanıcısına yanıt

Ben yaşatmam demedim yalnız. Hiperbolik beyanatları benim ağzımdan aktarmayınız.

Genelgeçer, klişeleşimiş "kötü muamele yüzünden intihar" safsatanıza ise buyrun: https://thefederalist.com/2016/07/07/evidence-the-transgender-suicide-rate-isnt-due-to-discrimination//

Body Dysmorphia (ya da günümüzün politize edilmiş "bilim"inin diliyle gender dysphoria) insanların transları pışpışlaması ve sularına gitmesiyle çözülecek bir sorun değil. Geçenlerde Netflix yazarı intihar etmişti. Commiefornia gibi "toleranslı" ve woke bir eyalette, yılda altı figürlü maaş alan, çevresi her türlü psikolojik isteğini karşılayan bir ADAM da intihar etti. O "senin gibi yaşatmamcılar" argümanı fasafiso.

Erdoğan olmasa eşcinsel evliliği mi gelecek sanki?

• NT2L kullanıcısına yanıt

Genelgeçer, klişeleşimiş "kötü muamele yüzünden intihar" safsatanıza ise buyrun: https://thefederalist.com/2016/07/07/evidence-the-transgender-suicide-rate-isnt-due-to-discrimination//

Body Dysmorphia (ya da günümüzün politize edilmiş "bilim"inin diliyle gender dysphoria) insanların transları pışpışlaması ve sularına gitmesiyle çözülecek bir sorun değil. Geçenlerde Netflix yazarı intihar etmişti. Commiefornia gibi "toleranslı" ve woke bir eyalette, yılda altı figürlü maaş alan, çevresi her türlü psikolojik isteğini karşılayan bir ADAM da intihar etti. O "senin gibi yaşatmamcılar" argümanı fasafiso.

"milyarlarca lgbti bireyi var"

Hiç dayak yemedin galiba? Zira sayı saymayı bileceğini umuyorum.

"sallama yapayım"

Sallama yapmadım yalnız. Hepsi de kaynaklı.

Sizin taktikleriniz bellidir zaten. Geçen mesela eşcinsellerin heteroseksüellerden 40 kat fazla çocuk tecavüzü yaptığını Amerika HÜKÜMET sitesinden kanıtla ortaya koymuştum. Başka bir zırzopun teki çıkıp bu araştırma 27 yıllık, olmaz yenisi getir dediydi, sanki geçmişte böyle bir şey yaşanmamış gibi.

Ezileceksiniz. Ezileceksiniz!

Sizi biz ezmeyeceğiz ama. Sizi inandığınız liberteryen, sağduyuyu mahvedecek kendi değerleriniz ezecek. On yıl verin. On yıl sonra "ben nasıl bir şey savunmuşum" diye ağlayacaksınız.

Sizin geçtiğiniz laissez faire yollarından biz de geçtik.

• Dostum öncelikle böyle bir konuyu konu dışı gibi %80'i ailesiyle yaşayan 14-21 yaş aralığında ki çocuk ve hayatı daha görmemiş gençlere anlatman biraz gereksiz olmuş, konu dışı özelde geç cevaplar gelse de saçmalayan insan sayısı az. Gerçi popüler konulardan buldum burayı ben, neyse.

Yazdıklarının tamamını okudum, insan yaşamadan bilemez tabii durumu o yüzden empati yapmak benim için gerçekten zor, ama söylemek istediğim şey eğer bu ameliyat işine kesin gireceksen, maddi olarak durumunu olabildiğince toparla, yarın öbür gün ailen dahil gidecek hiçbir yerin kalmazsa kötü yollara düşme ihtimalin oluşabilir, bu konuda ciddiyim.

Ve bende knight online oynadığım dönemlerde mage veya priest oynayacaksam hep kız karakter açardım 😁 ama warrior oynayacaksam erkek mutlaka 😁

• cemsinan kullanıcısına yanıt

Kardeşim, ironisiz şekilde EVET diyorum buna.

Uzun yıllar Amerika'da yaşadım. Eyvah eyvah nasıl bir şeye alet olmuşum diye pişmanlık yaşıyorum şu an. Orada da ya ne olacak kendi mahremleri içinde adamlar kadınlar sevişiyor, sizi neden ilgilendiriyor, insanların özgürlüklerine saygı duyun diyorlardı, diyorduk.

Fast forward 2020. Bir transı eleştirdiğinde, ona "dude" erkeklere dnilen dostum kelimesi dediğinde sosyal medyadan banlanıyor, işinden oluyor, onlara kek pişirmediğinde dükkanının %40ını kaybediyor, davalarla uğraşıyor, yedi yaşındaki çocuğunun hormon almasına karşı çıkınca ortak vekaletten men ediliyorsun. Hristiyanlık dediğin kutsal kavram paçavra edilmiş, kiliseler eşcinsel evliliği kıymaya mahkum edilmiş. Nasıl bir "eziliyoruz" discrimination'a uğruyoruzsa neredeyse tüm big-corpo bu adamların arkasında, hepsinin logosu şu an gökkuşağı, hollywood bunlarla, anaakım medya (fox hariç) bunlarla, politikacılar dahi bunlarla (house demokratlarda) ama yine de eziliyoruz. Ezilmiyorlar. Diktatörler.

Bu eşcinsellere hak sunmak değil, bu eşcinsellik terörü. Mevzu bunların cinsel tercihleri değil, aileye topluma düşman olmaları.

Adamlar çekirdek aileye "eşcinsel düşmanı" diye savaş açacak kadar ileri gittiler https://twitchy.com/brettt-3136/2020/06/03/the-nation-the-family-as-we-know-it-is-an-anti-queer-factory-rife-with-power-asymmetries-and-violence//

Ve amerikan halkı "ya o mu olacak sanki" bu mu olacak sanki diye sessiz kala kala bu diktatörlüğü başlarına getirdi.

Bu adamların karşısında duracak her türlü politik girişimin yanındayım. Dinsiz biri olarak Erdoğan'ı destekliyorum, daha ne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LutSamed -- 29 Haziran 2020; 14:38:19 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.