Şimdi Ara

Cinemaximum Rezaleti! Müşteri Dolandırma...Dikkat Edin. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
23.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu bir çözüm değil ki. Tüketiciyi böyle sınırlandıramazsın. Şimdi diyelim ki gişden alırsan 13 internetten alırsan 9 tl yaparsın bileti. İşletme daha az kasa personeli harcamış olması için sana böyle bir teşvikte bulunur. Bak arkadaşım nete gir al biraz daha ucuz. Fakat 2 kartı var diye bir şey yapamazsın tüketiciye. Tüketici haklarında ki yasalar şu şekil de belirlenmiyor "ya işte o da netten alsın arkadaş mağdur olmaz ki" . Devlete vergi ödeyen bir şirketten bahsediyoruz. Öyle kafasına göre böyle şeyler yapamaz. Tüketici hakem heyetinden biri gitse ve sinema müdürüne bu bileti bana pahalıdan satamazsınız dese ve yasal dayanakları da sunsa, seve seve normal fiyattan o bileti kesmek zorundadır. Cinemaximumun hem yasal hem etik olarak savunulacak yada alternatif olarak sempatik bulunacak hiç bir tarafı yok.
  • iş bankası maksimum kredi kartımla 12:30 öncesi seans tan bir bilet alıyorum 8 lira bir bilet hediye veriyor.hediye bilet istediğin seansta geçerli.
    bilet başına 4 lira ödüyorumm.
  • Stoa kullanıcısına yanıt
    İmax ekranları ve salonu normal ekranın ve salonun 4 katı büyüklükte oluyor. seyir zevkini çok üst noktaya çıkarıyor. Ben sadece imax izliyorum filmleri . ama yüksek ücretini ödememek için FD' daki arkadaşlardan 24 TL ye kod alıyorum yada 25 TL ye sinemia' ya üye olup 1 tanesi imax olmak üzere 3 filme gidiliyor.
  • Netflix alın sabaha kadar izleyin istediğinizi, para kazandırmayın bu yamyamlara!

Sinemada mısır yiyenlere de ifrit oluyorum ayrıca, film mi izleyeceğiz senin zıkkımlandığın mısırının kıtırtısını şapırtısını mı dinleyeceğiz arkadaş! Arkanızdan pisliğinizi temizleyenlerden küfür yemek ne kadar hoşunuza gidiyor ya!
  • Ben 5 boyutlu sinemaya gitmiştim. Ona bile 29 tl verdim içim acıdı. Asla boktan bir filmi 40 lira vermem. Asla.. asla..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinemaximum adam kazıklamaya yer ara her zaman. aynı pegasus'un yaptığı gibi. bu yüzden sinemaya gideceğim zaman her zaman kod alırım ki bunlara daha az para kazandırayım. mecbur kalmadığınız sürece gişelerinden bilet almayın. kodla alın. olmadı internetten alın, bedava bilet için hesabınızda biriksin.
  • Ozaman yaşadın korsan demek isterdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

üstad senden site ismi isteyelim o zaman

ben ömrümde görmedim imax 8tl

site ismi verirsen herkes faydalansın, görelim

Alıntıları Göster
    https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/diger-kart-hizmetleri/sinemanin-karti-maximum/Sayfalar/sinemanin-karti-maximum.aspx
    https://www.sinemia.com/duyurular/sinemia-3-sinema-bileti-uyeligi-enparalilara-ozel-sadece-1899tl

18.99 TL olan kampanya yeni bitmiş. şuan aylık 30 TL'ye ayda 3 kere imaxe gidebiliyorsunuz gene.

edit: şuan forumda saat 12.30 öncesi için tüm sinemalarda imax dahil 10 TL'ye kod satan biri de var. Almak isteyen hertürlü çok ucuza alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 10 Ocak 2019; 18:54:2 >

• riaz kullanıcısına yanıt
    Ayıbı falan boşver de almamak nasıl bir seçenek oluyor? Almamayı seçenek olarak görecek kadar aciz misin? Almayınca onlar için bir zararın olmuyor ama kendine zararın oluyor.

Sana bilet fiyatına zam geldiği yalanını söyleyerek yanlış bilgi veriyorlar. Bunu orada kasiyerle tartışarak çözemezsin. Almayınca da kabullenmiş olursun. Hakkını aramayı bildiğini sanıyorsun ama bir şey bildiğin yok cazgır ve aklı ergen forumdaşım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sörms

iş bankası maksimum kredi kartımla 12:30 öncesi seans tan bir bilet alıyorum 8 lira bir bilet hediye veriyor.hediye bilet istediğin seansta geçerli.
    bilet başına 4 lira ödüyorumm.
    Hediye nasıl oluyor ? Bildiğim kadarı ile tek bilet 8 lira başka kampanya ile birleşmiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yok 12 yok 14 tl bilet fiyatı felan yazıyor konuda hep, imax farklı bir salon ücretide fazla, normal salonlara göre çok daha büyük ses kalitesi muazzam. Yani premium sinama gibi düşünün. O yüzden ücretide diğerlerine göre fazla. Normal sinama salonu değil yani

• milleti 3D ayağına söğüşlüyorlardı, insanlar uyandı şimdide bunlar mı çıktı..
  • Sinemia kartı çıkardım 1 kez kullanamadım. İlçeme yeni cinemaximum açıldı. Kalburüstü bütün yabancı filmlere menüyü zorunlu kılmış. Haliyle sinemia kart geçmiyor. Nakit alayım desen 2d filme 32 lira maliyet çıkıyor. Ulan ben mısırı almak zorunda mıyım. 13 liralık filmi menüye 32 TLye satıyorlar. Kampanya başlatalım, sesimizi duyuralım. Bu çakallar tekel olunca sapıttı.

Edit: internet üzerinden alınca da aynı. Ne pnr kodu giriliyor ne de tek bilet alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 10 Ocak 2019; 20:11:5 >
  • onlara 40 satarken 60 a size veriyorsa zorunlu diyorsa dolandiriciliktir onun haricinde istedigi fiyata satar 100 diyebilir gitmeyiz olur biter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç acele etmiyorum valla, filmin piyasaya çıkmasını beklerim, alırım blu ray evimde sinemadan daha rahat izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Cinemaximum a 1 kez gittim o fiyatları görünce oha dedim. Diğerlerinden neredeyse 2 kat daha pahalı ama aralarında bir fark yok.
    Antalya da agoraya gidiyorum sinemaları 10 numara koltuklar yeni salon yeni sinema ücretleri çok uygun.
    Hocam nasıl fark yok? Cinemaximuma gidince bir de önden 30 dk reklam izliyorsunuz, onun farkıdır o
  • sinemaya gidip sinemia kartı kullanmamak🤔 aklın varsa 1 imac fiyatına hergün imac bike izlersin. Çıkart bi sinemia sonra onlar düşünsün😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 11 Ocak 2019; 0:37:9 >
  • Bana 40 TL dese bir daha sinemanın önünden geçmem..
  • Hocam paranız bol heralde çöpe atacak yer arıyorsunuz.

Bir filme 60 TL verilmez. İlk kural bu.
    İkinci kural bir filme 40 TL de verilmez. Oraya gidip paranızla rezil olacağınıza izlemeyin ya da başka alternatifleri kullanın. Mesela maksimuma özel her gün ilk seans 8 TL. Bunun gibi kampanyalar var. İlla sinemaya gitmek zorunda da değilsiniz. İnternetten de izlenebilir. Daha ucuza ya da bedavaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 11 Ocak 2019; 1:18:50 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.