Şimdi Ara

Cinemaximum Rezaleti! Müşteri Dolandırma...Dikkat Edin. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
23.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son geçen hafta saat 11:30 seansına pazar günü aquaman a gittim imax ve 3d idi 8 TL ilk seans kampanyası ile maximum kartla ben direk uygulamadan alıyorum kimse ile muhattap olmuyorum en güzeli o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala sinemadan patlamış mısır alan var mı? Biz marketten çerezza popcorn alıp giriyoruz. Bi bilete 60TL istemek ne ya. Bekle blurayini al daha sonra daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reppirehtkcaj

hangi kaynaklardan yararlandın ingilizce için yardımcı olabilir misin acaba?
    Sadece ingilizce kitap pdfsi indirdim yanda google translatei açıp bilmedigim kelimeleri çevirdim notepade kopyaladım aksam da notepaddakileri deftere yazdım. 3 ayda baska hicbisey yapmadan translate bakmadan kitap okuyabilecek seviyeye geldim. Ben bile farkinda degildim ingilizce bildigimin bi baktım sınavlardan AA alıyorum derste hocanın sordugu her kelimeyi biliyorum.

• Cumartesi müslüme gittim cinemaximuma. Mısır menü ister misiniz dedi. Hayır deyince üstelemedi. 2 bileti sadece 18tl ye aldım. Ezik ve pısırık tipleri görünce affetmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cem yılmaz çıkarırım diyenlerin sinemasına gidin hala, size her şey müstahak.
  • Bende geçen sinemaya girecek tim nişanlımla. 3d harici izleyeceğim film yoktu üstüne gözlük paralı...

3d göz yoruyor diye piyasada 3d TV kalmamış anasını sattığım sinemasında 3d izleyeceğim...

Onu bırak çok izleyecek olsam evdeki 3d Tv de izlerim 5 parada vermem ...

Sinema bilet fiyatları maalesef çok pahalı bir film ile İskender kebap aynı fiyatsa kimse kusura bakmasın ben o filme girmem. Parasını geçtim dünyaya bir daha mı gelicem deyip enayi damgası yemeye hiç niyetim yok.

Anasını satayım çocukken gazoz kapakları ile açık hava sinemasına giderdik şu geldiğimiz hallere bak ...

• Bir uydurma konu daha... Eskiden yaşanan bu olayları kendine uyarlamış.. Forum fake story writers ve sazan.avi kaynıyor.

Imax izleyici kitlesi bellidir, mars onlara böyle dayatma yapmaz, recep ivedik ya da rafadan tayfa gibi filmlere gidenlere dayatma yapar.. Ayrıca bunu eskiden yaparlardı artık tepki sonrası kendilerine çeki düzen verdiler... Csb konun yanlış zamanda olmasına rağmen sazan bol, konu popülerde.. Yine de tebrik ederim forumun güzel içine sıçıyorsunuz

• baştan sonuna kadar yalan hikaye😡😡🤦‍♂️🤦‍♂️ ne kazanıyorsunuz gerçek dışı olaylar yazınca anlamıyorum sadece forum kirleniyor

• Fena kitlemişler

• cem yılmaz doğru söyle oğlum sen misin :) şaka bir yana adiliktir. fırsatçılıktır.
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Dostum sen hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama İstanbul'da fiyatlandırmalar böyle ve bu 3D seçeneği için IMAX bunun 1.5-2 katı arasında değişiyor.
    Cinemaximum Rezaleti! Müşteri Dolandırma...Dikkat Edin.
  • Okadar para veriyorsun birde görüntü çamur. Bugün Aquaman gittim izmir'de görüntü okadar bulanık ve çamurdu ki anlatamam rezaletti gözlerim ağrıdı. Piyasada kendilerini tek gördükleri için ne olursa çakalım modundalar.
  • 40 tl cok ucuzya ulan biz 3d filme 14 tl veriyoz da bide sövüyoz millette ne fanteziler varmış be

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Sinemia varken cinemaximuma para vermek akıl karı değil. Herkes şikayet ediyor ama ben sinemia dan aşırı memnunum. Sınırsız paket kullanıyorum ve sadece 2 kere gitsem parasını çıkarıyor. Hadi onu geçtim bileti zaten alıyorsun para vermeden gişede, görevli adam/kadın sadece soruyor mısır bilmem ne ister misin diye. Hayır de geç. Al biletini iç kahveni otur bekle.
    hocam bazı yerlerde zorla satıyorlar. Yoksa internetten al diyor
  • Bu durumun benzerini cinemaximum da bende yaşadım. Normal bilet satılan gişede, bilet fiyatının üzerine 15-20 lira ekleyerek mısır satmaya çalışılıyordu. Ben sadece bilet almak istiyorum dedim o zaman diğer otomat gişelerden alacaksınız buradaki uygulama 2 yıldır böyle dedi. Benim bulunduğum yerde de sıra bekleyen insanlar vardı. Ancak soru sorarak durumu öğrenmeye çalıştım, uygulamayı da saçma sapan bulduğum için oradan bilet almadan ayrıldım. Sonrasında gidip kurcalayarak ilk defa da otomat gişeden "sadece bilet" alabildim. Bence orada bilet alarak hata etmişsiniz. Yinede durumu personele bildirmeniz ve "çalınan" parayı geri almanız isabet olmuş. Bu firmalar iyice çıldırdı, nereden çalacaklarını şaşırdılar.

En güzeli, bunlar kendine gelene kadar protesto edip sinemaya gitmemek. Bakalım o zaman nereden para kazanacaklar.
  • güney koreliler düzgün insanlar. şerefsizlik bizimkilerde. koreli sahiplerin böyle bir durumdan haberi olsa özür dilerdi.
  • En son müdürle olan muhabbetini okuyunca rahatladım .:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim için sinema salonu devri biteli yıllar oluyor. Maalesef ülkemde sinema külfetli ve keyifsiz..

• Imax 40tl olmuş bu ne lan
    Edit: Az önce baktım benim İstanbulda gittiğim yerde hala 28.50...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricky Gervais -- 10 Ocak 2019; 0:52:15 >
  • Manyak mısınız arkadaş siz 40 tl 60 tl bunlar nasıl fiyatlar? Bunları ödeyecek kadar keriz olup da sonra burayı ağlama duvarına çevirmeyin. Sinemia üyeliğim var ayda 3 sinemaya imax3d bile dahil 19 tlye gidiyorum.Hakkım bitince gidip internetten kupon alıyorum.Bir tek yanımda kız varsa sinemia hakkım varsa oradan alıyorum bileti yoksa da gidip gişeden alıyorum.O da ayda yılda bir.

En en kötü kaçak giriyorum hadi ona etik değil dediniz elediniz de 40 tl 60 tl manyak mısınız siz? Kız arkadaşla neyse de erkek erkeğe gidip bu parayı veriyorsanız vay sizin halinize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.