Şimdi Ara

Cinemaximum kazığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
54.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avm lerde menü üstüne bilet 10 TL kampanyalarını bilirsiniz. Konuştum bir kaçıyla tesadüf, 6 TL ve 7.5 TL den alanları duydum. Forumda bile var bunlar. Sadece satış yapıyorlar İnternet üzerinden. Bilet başı 2 3 4 artık herneyse kar alıyorlar. Onlardan alırım daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema gişelerinden bilet alamayı çoktannn bıraktım. Ayda birden fazla filme girenlere Sinemia kartı tavsiye ederim. Sistemi basitçe anlayacak olursak. Netflix,blu TV tarzı aylık üyelik alıyorsunuz. Aldınız üyeliğe göre bir ayda belli sayıda filme girme hakkı veriyor size. Hangi film, hangi seans, hatta 2 boyut 3 boyut farketmiyor.

Ben Enpara kampanyası ile ayda 3 filme 19 liraya giriyorum.

Ben çok sık gitmem diyenler içinde kesinlikle biletinizi internet üzerinden alın. Gişelerde zorla menü satıyorlar. eğer diretmez iseniz almak zorunda kalıyorsunuz. Banada 2-3 kere aynı şeyi yapmaya çalıştılar. Ben istemediğimi menüyu vericekseler bileti almaktan vazgeçegimi belirtince vermek zorunda kaldılar.

• Menü zorunluluğunu ilk kez duyuyorum, emin misiniz?
  • Sinema marketleri benzin marketleriyle kapışır fiyat olarak . Bir gün Alaska Frigo alayım dedim 7 liraydı . Arkadaşa kitlemiştim onu da ben yemiştim .

• Aynı konudan sikayetvar.com'da birçok şikayet var. Hiçbirisinde doğru düzgün bir ilgi alaka cevaplama muhatap alma gibi birşey görmedim, geçtiğimiz aylarda bu durum ile ilgili olarak internette şikayet varmı acaba diye merak edip araştırmıştım..
    Ara sıra bende 6 yaşındaki oğlum ile sinemaya gidiyorum, bu tür saçmalıklarla uğraşmamak adına gişeden bilet almamak için cinemaximum kodu satanlardan alıyorum vs. bu yüzden gişede fiş keserken promosyon olarak görüldüğünden sadece menü istermisiniz şu kadar bu kadar filan diyorlar, sağolun istemiyoruz diyorum üstelemiyorlar. Ancak belirttiğiniz durumu sırada iken önde arkada bekleyenlerin yaşadığına şahitliğim var Ankara'da bazı cinemaximumlarda.. Ve sırf bu yüzden sinema olan avm de mutlaka market oluyor, oradan çocuk ne isterse artık bir meyve suyu ve bisküvi olabilir vs. su olabilir onları alıp o şekilde salona giriyorum.. Çünkü benimde sinirlerime dokunan birçok konu oluyor cinemaximumda..
    Şikayetleri ne zaman duyarlarda birşeyler yapmaya karar verirler merakla bekliyorum..

• ilk defa duydum yiyeceğin zorunlu olduğunu. Gözlüğü bile ücretsiz alıyorum.

• Bana da böyle zorunlu demişlerdi, internetten PNR satın aldım film için öyle girdim 4 kat ucuz fiyata girmiş oldum. O günden sonra da adım atmıyorum sinemalara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana hic denk gelmedi, sadece teklif ediyorlardi. Cok yeni bir uygulamaysa bilemicem.

• Menü diye Sinema'yı satmadıklarına sevindim lan. Menü'deki kazığın zevkini anca Kazıklı Voyvoda'nın kurbanlarına soktuğu kurbanın boyundan büyük kazık verir.
    Menüyü zorunlu yaptınız ki olmaması lazım. Çocuk filminde zorunlu menüde Tuza bulanmış mısır , kola , frigo olması'da ayrı ironi çocuk sinema izlesin derken öldürmeye teşebbüs ediyorlar galiba.
  • Genelde CinemaPink'e gidiyorum fiyatları daha gidilebilir seviyede (Kazık seviyesi az), Cinemaximum gideceğim zaman D&R yada başka bir yerde satılan bilet alıp filme öyle gidiyorum. Gişeden alınca öpüyorlar.
  • Ben hep opetten 10 liralık bilet 3d dahil aldığım için beni ilgilendirmeyen durum

• kazık yemeyi kabullenmişsin ustdeki arkadaslarin dedigi gibi internetden alabilirdin 20-30tlye sadece biletlerini.

ve sabah 12e kadar maximum sinema 8tl

• quote:

Orijinalden alıntı: anvil

http://www.babakus.com/yilmaz-erdogan-misir-parasina-film-cekiyoruz
    Mısır fiyatının yılmaz erdogan filmlerinden 2 kat daha pahali olmasi lazım o dallamanin filmlerine 5tl bile fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 20 Ekim 2018; 17:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Mısır fiyatının yılmaz erdogan filmlerinden 2 kat daha pahali olmasi lazım o dallamanin filmlerine 5tl bile fazla

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: klavye_414

ilk defa duydum yiyeceğin zorunlu olduğunu. Gözlüğü bile ücretsiz alıyorum.
    Gözlüğü nasıl ücretsiz alıyorsun hocam? ben bileti indirimle 8 TL'ye alıyorum da gözlüğü 3 TL'ye almıştım, sorunca da zaten sizde kalabilir demişlerdi.
  • Ben hep diyorum köşe olmak istiyorsan avmde su sat, o damla suları zaten coca cola company ürünü bir bütün sinema salonlarının içine giren dolaplarında zaten başka bir su markası bulmanız imkansız.

O su belki kendilerine 5-10 krşa geliyor belki de bedelsiz, cinemaximuma nerede giderseniz gidin karşılaşacağınız manzara aynı ancak sinema bileti alana zorunlu menü dayatmalarını ilk defa okudum. Keşke başka bir sinemaya gitseymissiniz.

• Yaninda cocuk veya hatun olunca bazi mekanlar bir ayri davraniyor guzel ulkemizde herhalde.

• aynı şekilde historia da sinemaya gittiğimde zorla menü itelemişlerdi bana.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.