Şimdi Ara

Cinemaximum - Hediye Biletin Bizden!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
12
Favori
3.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cinemaximum sitesinden veya mobil uygulamasından sinema bileti alanlara, yaz ayı için bilet hediye edeceklermiş.

LİNK:https://www.cinemaximum.com.tr/kampanyalar/cinemaximum-hediye-biletin-bizden

Detaylar:

Hediye Biletin Bizden!

03 Mayıs - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Cinemaximum web sitesinden ya da mobil uygulamasından alacağın her sinema biletine yaz boyunca kullanabileceğin 1 bilet de bizden!

Kullanım Koşulları:

Kampanya kapsamında Cinemaximum web sitesinden ya da Cinemaximum mobil uygulamasından, 03 Mayıs 2016 saat 00:01 - 31 Mayıs 2016 saat 23:59 tarihleri arasında satın alınan her sinema biletine bir adet sinema bileti ücretsiz olarak verilecektir.
    Kampanya 03 Mayıs 2016 saat 00:01 – 31 Mayıs 2016 saat 23:59 tarihleri arasında Cinemaximum web sitesinden ya da Cinemaximum mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.
    Kazanılan hediye biletler 02 Haziran 2016 tarihinde bilet alırken girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir.
    Satın alınan biletlerin iadesi durumunda misafirlerimiz hediye bilet kampanyasından faydalanamayacaklardır.
    Hediye sinema biletleri 03 Haziran 2016 - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki seanslarda kullanılabilecektir.
    Hediye biletler sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir. IMAX, 4DX, MPX ve VIP salonlarda geçerli değildir.
    Hediye biletler tüm Cinemaximum sinemalarında kullanılabilir.
    Hediye biletler yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir.
    Mars Cinema Club puanları ile alınan ücretsiz biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan biletler Mars Cinema Club bilet puanı kazandırmaz.
    Kaybedilen biletlerden Mars Cinema Group sorumlu değildir.
    Kampanya kurumsal toplu bilet alımlarında, kampanyalı biletlerde ve davetiyelerde geçerli değildir.
    Cinemaximum gişeleri, kiosklardan ve parakod üzerinden yapılacak bilet alımları kampanyaya dahil değildir.
    Cinemaximum MarkAntalya ve Cinemaximum Next Level sinemaları kampanyaya dahil değildir.
    Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Güzel oldu bu, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara podiumda tüm biletler 10 tl. bunla birleşince iyi fırsat.

• Her bilete hediye veriyorsa süpermiş hafta sonu 5 6 kişi captan americaya gideriz yazında 5 6 tane bedava gelir harika olur.

• cumartesi zaten bilet alacaktım hem puan hem bedava bilet gelmesi iyi oldu :D
  • Güzel kampanya. Alayım bir kaç adet bilet. :))
  • cinemaximum kadar karaktersizini görmedim. 16-18 tl arası haftasonuna bilet satıyor ama bilmeyene. Allahtan internet var da 8-10 tl ye bilet aldık bu zamana kadar bilet satış sitelerinden. Bir de yarım saat reklam izletmeleri sadece Türkiye'de olacak bir şey. Para verip reklam izleyen ve buna sesi çıkmayan tek ülke yine biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Ankara podiumda tüm biletler 10 tl. bunla birleşince iyi fırsat.

Öğrenci mi tam mı?

Düzenleme: Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı için Ankara normal sinema veya Imax bilet satabilirim. Fiyat Imax 10, normal bilet 5 lira. Sinemada buluşup seans öncesi elden alışverişi gerçekleştirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 4 Mayıs 2016; 8:24:45 >
  • Yahu madem hediye veriyorsun aldığımız anda kullanalım ya. İlla süründürecekler
  • her gun ilk seanslar 7 tl ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

cinemaximum kadar karaktersizini görmedim. 16-18 tl arası haftasonuna bilet satıyor ama bilmeyene. Allahtan internet var da 8-10 tl ye bilet aldık bu zamana kadar bilet satış sitelerinden. Bir de yarım saat reklam izletmeleri sadece Türkiye'de olacak bir şey. Para verip reklam izleyen ve buna sesi çıkmayan tek ülke yine biziz.

Kesinlikle katılıyorum. Kaç kere mail attım şikayet ettim nafile. Bari filmin ikinci yarısında gösterme kardeşim. Eskiden filmden önce sadece fragman gösterilerdi o da güzel oluyordu. Şimdi yok baydöner yok maxroyal...

• Reklamların gösterilmemesi için sıkı bir boykot uygulanması lazım veya o esnada tüm salonun anlaşarak boşalıp yarım saat sonra geri dönmesi gibi radikal hareketler gerekiyor.. Bunlar olmadığı sürece kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmez
  • Reklam şikayetlerinize katılıyorum. Cinemaximum a ben de mail attım. Biraz zamanı ayırabilen mail atsın en azından...

Boykot fikri de iyimiş

Ben şahsen imkan buldukça cinemapink'e gitmeye çalışıyorum. Hiç reklam oynatmıyor adamlar. Yakınıma bir cinemapink açılırsa, IMAX için bile cinemaximum'a gitmeyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Reklamların gösterilmemesi için sıkı bir boykot uygulanması lazım veya o esnada tüm salonun anlaşarak boşalıp yarım saat sonra geri dönmesi gibi radikal hareketler gerekiyor.. Bunlar olmadığı sürece kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmez

Dünyanın her yerinde reklam var hocam. Mart ayında Tayland'da sinemaya gitmiştim. Orada da film başlamadan önce reklam vardı. Sadece film arası verilmiyor. Film başladığı gibi bitiyor.
  • Güzel kampanya.

• Bu adamların verdikleri Mars Sinema Club kartı ne işe yarıyor peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

cinemaximum kadar karaktersizini görmedim. 16-18 tl arası haftasonuna bilet satıyor ama bilmeyene. Allahtan internet var da 8-10 tl ye bilet aldık bu zamana kadar bilet satış sitelerinden. Bir de yarım saat reklam izletmeleri sadece Türkiye'de olacak bir şey. Para verip reklam izleyen ve buna sesi çıkmayan tek ülke yine biziz.

Kesinlikle katılıyorum. Kaç kere mail attım şikayet ettim nafile. Bari filmin ikinci yarısında gösterme kardeşim. Eskiden filmden önce sadece fragman gösterilerdi o da güzel oluyordu. Şimdi yok baydöner yok maxroyal...

Birkaç yıl önce Antalya'da bir avukat sinemada gösterilen 30 dakikalık reklamın bilette belirtilen süreye dahil olmadığı gerekçesiyle 30 dakikaya düşen paranın iadesini talep etmiş ve kazanmıştı. Tabi buna yasal bir zemin olmazsa ya da insanlar tepki göstermezse bir işe yaramaz. Eksşisözlükte uzun zamandır cinemaximum boykotu var.

• emin olmak için soruyorum 3 tane öğrenci bileti alsak 3 bilet bedava gelir di mi ?
  • Civil War + X-Men yapsak Suicide Squad ve Warcraft bedavaya mı geliyor yani?
  • Teb kartların hafta sonu %50 indirim kampanyası ile gayet avantajlı olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.