Şimdi Ara

Cinemaximum Gözlük Saçmalığı????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım geçenler de cinemaximuma gitmiş arkadaşıyla, ellerinde 2 adet 3D gözlük olmasına rağmen yinede zorunlu olarak 3D gözlük ücreti ödemişler ve gözlüğü almışlar. Gerçektende varmı böyle bi saçmalık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye nin sacmalariklari biter mi? Ben bir tek Türkiye de 3d gözlüge para ödedim. Dedigin de dogrudur büyük ihtimal.
  • wmsnickers kullanıcısına yanıt
    alakası yok sormaları lazım hatta 3d gözlüğünüz varmı yokmu diye.
    sadece imax gözlüklerinde zorunlu oluyor oda diğerleriyle uyumsuz olduğu için.
    hangi cinemaximum da olduysa şikayet etsinler bence
  • Yurtdisinda adam ucuz bisey yapnis veriyor cikista geri donusum kutusu var atiyosun oraya tabi isteyen atmiyor aliyor goturuyor.

• krc58 kullanıcısına yanıt
    en mantıklısı bence.
  • Yok öyle birsey! Defalarca kendi gözlüğümle izledim. Bileti gişeden alırken eleman soruyor gözlüğünüz var mı diye?

Eğer IMAX 3D' ye gittilerse durum baska. Çünkü onun 3D formatı farklı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IMAX e hiç gitmedim ama normal salonda mutlaka soruyorlar gözlüğünüz var mı diye. İsteğe bağlı yani almak. Çıkışta geri alıyorlar ama gözlükleri.
  • cinemaximum da bilet alırken gözlüğünüz olup olmadığını soruyorlar normalde, bende yanıda götürdüğüm gözlükle izlemiştim ve sorun yaşamadım. şikayet etsin arkadaşın çünkü ordakilerin bilgisizliğinden olmuş bir durum bence.
  • Bende bugün 3D film izledim Kocaeli'de.. Özellikle sordu gözlük olup olmadığını ben aldım gözlüklerde çıkışta sizde geri kalabilir geri almıyoruz dediler hatta
  • Gözlüğü parayla satıyorlar, çünkü o gözlük size ait oluyor, çıkışta atmayın sağa sola. Yine kullanırsınız. Sadece imax de salona girerken gözlüğü alıp çıkarken kutuya bırakıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: wmsnickers

Arkadaşım geçenler de cinemaximuma gitmiş arkadaşıyla, ellerinde 2 adet 3D gözlük olmasına rağmen yinede zorunlu olarak 3D gözlük ücreti ödemişler ve gözlüğü almışlar. Gerçektende varmı böyle bi saçmalık?

bizde gittik soruyorlar gözlüğünüz var mı diye yoksa alıyorsunuz. biz öyle yaptık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Gözlüğü parayla satıyorlar, çünkü o gözlük size ait oluyor, çıkışta atmayın sağa sola. Yine kullanırsınız. Sadece imax de salona girerken gözlüğü alıp çıkarken kutuya bırakıyorsun.

aynen öyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.