Şimdi Ara

Çin Malı Ekran Kartı - Marka Colorful (HD 6850 30 Dolar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
7.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin klavyede bir problem mi var i,ö,ü,... çalışmıyor heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowman06

Sadece gtx660 ti mi var gtx 680 felan olsa hızları düşük bile olsa 680 adın da alıp gtx 660 hızlarında kullanmak sorun olmaz sahsen ben alırım bulsam ucuza demek amaçlı

Yok hocam her türlü ekran kartı modeli var ben sadece örnek olsun diye 2 tanesinin fiyatını verdim. Piyasadaki tüm ekran kartların aynısından üretiyorlar hepsi olmasada bi sürü kartın fiyatları elimde mevcut.
    Dediğin gibi sırf meraktan denemek için bi tane getirtmek istiyorm ama cesaret edemiyorum.... :D eğer gerçekten de bu fiyata aynı performansı veriyorsa bu forumdaki ekran kartından anlayan tüm insanlar bu işin ticaretini yaparlar valla. :) hahaha:)))))
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Şubat 2023; 13:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

senin klavyede bir problem mi var i,ö,ü,... çalışmıyor heralde

kullanmayı sevmedıgım ıcın gereksınım duymuyorum..uzun sure turkce karakter olmayan klavye kullandıgım ıcın alıskanlık oldu ayrıca..zorlanıyorum bu harflerı kullanırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 26 Nisan 2013; 15:57:53 >
  • Colorful iyi markadır. Ama o fiyatları nerede gördüyseniz, bilin ki gerçek bir 6850 almanız imkansızdır. İnternette Gtx670 yerine, aynı görünümlü 9600gt GPU'su taşıyan kartlarla dolandırılan adamlara çok rastladım.

Velhasıl; tek uyanık siz değilsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ara bende sarmıştım ama sonra vazgeçtim
  • Takip.Değerlenir burası.
  • kalitelerini bilmemde görünüşleri harika
  • Aslında çinden bir arkadaş bulmak lazım tabi bilgisayardan anlayan birisi olacak. Orda ona test ettirmek lazım. Sonrada getirtip kendiniz test etmeniz lazım. İş biraz daha garantili olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Aslında çinden bir arkadaş bulmak lazım tabi bilgisayardan anlayan birisi olacak. Orda ona test ettirmek lazım. Sonrada getirtip kendiniz test etmeniz lazım. İş biraz daha garantili olur diye düşünüyorum

Şöyle söylim bu işi yapan danışmanlık firmaları var. Firma belli bir komisyon karşılığında senin istediğin, görüştüğün herhangi bir şirkete gidip şirketin fabrikasını inceliyor. (Çinli bir tercüman eşliğinde) Üretimlerine, ürün kalitesine sertifikalarına bakıyor sonrasında ise seni arayıp sana rapor olarak bilgi veriyor.
    Böyle bir şirket var gerçektende üretici bir firma gittik gördük diye sana söylüyor.
    Ama bu işi ne kadara yapıyorlar bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: exp16

Takip.Değerlenir burası.

Hocam eğer ben 1 tane deneme amacıyla getirtip sonrasında ise benchmark sonuçları gerçektende orjinali ile aynı ise bırakın bu konunun değerlenmesini, forumdaki millet bi işi yapmaya kalkar. şimdiden söylim....
  • tutup tutmamasından ise garantisini yapabilecek misiniz? sonuçta kart bu. rami bozulur. fanı bozulur. bir şey olur. böyle bir hizmeti verebilecekseniz tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaskas123

tutup tutmamasından ise garantisini yapabilecek misiniz? sonuçta kart bu. rami bozulur. fanı bozulur. bir şey olur. böyle bir hizmeti verebilecekseniz tutar.

Hocam 2. büyük problem de bu :((((( O iş nasıl olur bilmiom vala.... kendim tamir yapamayacağım için galiba en iyi yöntem bir Bilgisayar servisi ile anlaşıp bozulan kartarı onarmasını talep ederim. (Tabi ürün kullanıcı hatalı olarak bozulmamışsa bunu yaparım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arycanda66

quote:

Takip.Değerlenir burası.

Hocam eğer ben 1 tane deneme amacıyla getirtip sonrasında ise benchmark sonuçları gerçektende orjinali ile aynı ise bırakın bu konunun değerlenmesini, forumdaki millet bi işi yapmaya kalkar. şimdiden söylim....

Her ne kadar bu kartlar orjinali ile aynı ya da yakın bench puanlarını vermicek olmalarını içten içe bilsem de bir umut işte ya olursa?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arycanda66

quote:

Takip.Değerlenir burası.

Her ne kadar bu kartlar orjinali ile aynı ya da yakın bench puanlarını vermicek olmalarını içten içe bilsem de bir umut işte ya olursa?

evet hocam bende öyle düşünüyorum. Ümit etmek güzel bişeydir Milli Piyango misali ya tutarsa :D :D

• Garanti vereceğine garantisiz sat uğraşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işler boş işler kardeşim uğraşmaya değmez
  • onun içinden 64bit 6850 bile çıkabilir. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama yapıyorlar. tmsc de ki çöp gpularımı ele geçiriyorlar nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: carter

Çin malı deyince kaçacaksın arkadaş. Paranıza yazık olabilir.

her çin malı bir değil, bugün msi ürünlerini de çin üretiyor o zaman ondanda uzak durun.

Her Çin malı aynı değil doğru ama MSI ve onun gibi firmalar Çin deki ucuz iş gücünden yararlanmak adına fabrikalarını oraya açıyorlar. Kullanılan malzeme kalitesi Çin malı gibi değil tabi ki MSI kalitesiyle üretiliyor.
  • Parana yazık olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.