Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar bir hafta olucak sorguda hala aşağıdaki gibi aynı yazıyor..Ne demek oluyor bu bilen var mı ?Nerde bu kargo ?

item No. Year Status Location Destination Country Date
    RB360******** 2013 Collection 52843300 TR 20130309 1638
    RB360******** 2013 Opening 51003100 TR 20130316 1309
    RB360******** 2013 Opening 51003100 TR 20130316 2157
    RB360******** 2013 Dispatching 51003100 TR 20130316 2316
    RB360******** 2013 Departure from outward office of exchange 10010200 TR 20130320 1046
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker09

Arkdaşlar bir hafta olucak sorguda hala aşağıdaki gibi aynı yazıyor..Ne demek oluyor bu bilen var mı ?Nerde bu kargo ?

item No. Year Status Location Destination Country Date
    RB360******** 2013 Collection 52843300 TR 20130309 1638
    RB360******** 2013 Opening 51003100 TR 20130316 1309
    RB360******** 2013 Opening 51003100 TR 20130316 2157
    RB360******** 2013 Dispatching 51003100 TR 20130316 2316
    RB360******** 2013 Departure from outward office of exchange 10010200 TR 20130320 1046

Hocam senin paket su an gemide. Ulkeye gelmesi zaten 8-10 gunu bulur, acele etme.

Bu arada ptt de grev yapıyor, hadi hayırlısı insallah cok gecikme olmadan alirsin.

Bu arada paketini ptt'nin sitesinden takip etmiyor musun sen?
  • Sağolsın hocam..Ptt sitesinden kontrol ediyorum.Orda sadece Alınmış gözüküyor.Başka bişey yok..Baklım bu grev konusundan belki takılmadan geçte olsa gelir :)
    @
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

Arkadaşlar sizden bir dönüt almadığım sürece bu başlıkta yazanların hala geçerli olup Çin'den Dreambox siparişi vermenin mümkün olduğundan tereddüt edeceğim. Sipariş için gerekli süreci başlatmak için mesajlarınızı bekleyen birileri var, alacağı cihazı da seçmiş durumda. Umarım bu konuda mesajı ve deneyimi olan bazı arkadaşlarının dikkatini çeker..

merhaba Özgür bey,
    acana bahsett,ğiniz ürünü aldınızmı? aldınızsa memnunmusunuz? rica etsem bizimle paylaşırmısınız
  • Bu sıralar gumruklerde ciddi problemler varmıs, ilgili basligi biraz okumadan siparis vermemenizi tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=34582101&mpage=40
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

Arkadaşlar sizden bir dönüt almadığım sürece bu başlıkta yazanların hala geçerli olup Çin'den Dreambox siparişi vermenin mümkün olduğundan tereddüt edeceğim. Sipariş için gerekli süreci başlatmak için mesajlarınızı bekleyen birileri var, alacağı cihazı da seçmiş durumda. Umarım bu konuda mesajı ve deneyimi olan bazı arkadaşlarının dikkatini çeker..

merhaba Özgür bey,
    acana bahsett,ğiniz ürünü aldınızmı? aldınızsa memnunmusunuz? rica etsem bizimle paylaşırmısınız

Merhaba asiyoruk,

Çok fazla TV izleyen birisi olmayışıma rağmen yeni aldığım LED TV'nin heyecanıyla iyi bir receiver almaya heveslenmiş, yaptığım araştırmalar sonucunda da Dreambox'ın o modelini belirlemiştim. Ancak bu niyetin yeni bir LED TV almanın geçici hevesiyle ilgili olduğunu, bir süre sonra yine çok fazla TV izlemeyeceğimi, dolayısıyla bu kadar yetenekli bir cihazı tam kapasite kullanmayacağımı düşünerek gereksiz bir masrafa girmemeye karar verdim. Ayrıca gümrükte sorun yaşama ihtimali bu kararımı daha da güçlendirdi. Ki iyi ki böyle bir karar vermişim, çünkü gümrükte ödeyeceğim masraf daha da fazla olacakmış.

Her ne kadar çok fazla TV izlemediğimi düşünerek tam kapasite kullanamayacağım bir Dreambox sipariş etmekten vazgeçsem de herhangi bir receiver da almak istemedim. Alacağım cihazın az da olsa yetenekleri olsun, en azından card sharing'e izin versin, şifreleri çözebilsin, görüntü kalitesi olsun, kanal geçişleri hızlı olsun, mümkünse küçük ve kibar olsun istedim. Next Minix HD de dahil Türkiye'de satılan mini uydu alıcılarının neredeyse hepsiyle ilgili olumsuz yorumlar okudum; düşük kalitede görüntü, yavaş kanal geçiş hızı, donmalar, ısınmalar ve benzeri.. Yaptığım araştırmalar sonucunda Türkiye'de satışı olmayan "SkyBox M3" sipariş etmeye karar verdim. Aliexpress'te süresi dolmak üzere olan ve belli bir tutarda alışverişle kullanılması mümkün olan bir indirim çeki vardı, bu çeki kullanmak için iki adet sipariş verdim. Vermez olaydım, kıl bir gümrük memuruna rastladım ve gümrük vergisi + bandrol ücreti ödemek zorunda kaldım. Gümrükte yaşadıklarımı bu linkteki başlıkta paylaştım.

Ancak aldığım cihazdan son derece memnun olduğumu söylemeliyim. Hem çok küçük ve kibar, hem de son derece başarılı. Hem HD ve hem SD yayın kalitesi gayet iyi, kanal geçişleri çok hızlı, ısınma ve donma benzeri sorunlardan eser yok. Ethernettir, kart ve USB girişidir, yayın kaydetmedir, media player'dir hepsi mevcut. TV standında ya da TV'nin arkasında gizlenerek kullanmaya da müsait. Açıkçası tüm mini uydu alıcıları ve hatta birçok normal uydu alıcısını cebinden çıkaracak bir receiver bana göre. Henüz çok inceleyemesem ve kurcalayamasam da Dreambox'un yaptığı birçok işi başarıyormuş. Ben card sharing ve şifre çözme olaylarını henüz hiç deneyemedim ancak kullananların çok güzel ve olumlu yorumları var, iyi ki de almışım diyorum.

Cihazdan iki adet sipariş verdim, birisini kendim memnuniyetle kullanmaktayım. Diğerini ise satışa çıkardım, burayı tıklayarak satış sayfasına ve cihaz hakkında bilgiye ulaşabilirsin. Sormak istediğin birşey olursa burdan yazabilirsin, hoşçakal..

• Bilgilendirme için teşekkür ederim,tavsiye ettiğiniz cihaz güzel fakat benim favorim her zaman dreambox tur,size hayırlı satışlar dilerim.
  • ESSELAMU ALEYKÜM
    1) dm8000 nekadar?...
    dm800 kullanıyorum gürültüsünü susturamadım o yüzden değişmek istiyorum dm8000 i ucuza getirten olursa alabilirim :)
  • http://www.mixeshop.com/800sem-wifi-internal-800se-with-wifi-alps-801a-m-tuner-inside-800sem-wifi-with-logo_p1287.html burdaki fiyatı 160 Dollar
    http://www.aliexpress.com/item/2012-free-shipping-lastest-Rev-D6-sunray-800-SE-wifi-receiver-800-hd-SE-800se-satellite/529763801.html burdaki fiyatı 215.90 Dollar

ikiside aynı ürün ama hangi firma daha güvenilir,bu konuda bilgisi olan arkadaşların görüşlerini paylaşmasını rica ediyorum.

• Dm800HD için sim karta ihtiyacım var. 2.01 versiyonu tercihimdir. Elinde atıl durumda olan varsa bana ulaşabilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: kurtalanlı

Şu an için şunu söyleyeyim A8P simli cihazların bir avantajı yok.Niye diyeceksiniz? Bu cihazların en büyük artısı orjinal imaj özellikle O.E. 2.0 olanlar,bunlar şu için bu cihazlara uyumsuz sistemi zorlamakta ve yavaşlatmakta,eklentilerin yüklenmesi için fazla bir boş alan bırakmamakta.Birde farzedelim yarın öbürgün Dream multimedya imajlarda bu simler için bir engelleyici koydu o zaman hangi imajı yükleyeceksiniz.Çünkü Klonları buna yükleyemezsiniz

Selam arkadaşlar,

Bu forumda spesifik durumlar hariç mesaj yazmıyorum. Ama alıntıdaki bölüme kısaca değinmek isterim. Zira kullanıcılar karar verirken, mim noktası diye niteleyeceğimiz durumlarda, yanlış yöne kanalize olmasını istemem.

OE 2.0 image'ların dosya boyutlarının büyük olması nedeniyle, cihazın internal flash'ında yer kalmadığı doğrudur. Yani OE 2.0 image'lar yönünden, cihazın flash belleğinden image çalıştırmakta yetersiz kaldığı doğrudur.

Ancak Dream'lerde çoğu arkadaşlarımızın bilmediği kolaylıklar bulunmaktadır.

Flash expander plugin'i ile cihazın internal flash bellek sorunu ortadan kalkmaktadır. Cihazın dahili bellek boyutu, cihaza takılacak USB belleğin kapasitesi kadar olabilmektedir. Örneğin cihaza 1 GB.lık flash bellek takıp, flash expander ile kullanınca, cihazın dahili flash bellek kapasitesi de 1 GB. olmaktadır.

Esasında 800HD, 8000HD, 800HD "se" ve 500HD serisinde, DDR2 RAM bulunmakta ve bu RAM tipi, cihaza verilen bazı komutlara yetişemediği durumlarda, cihaz "bekleme işlem döngüsüne" girmektedir. İşte bu durumu farkeden DMM 7020HD cihazda DDR3 RAM kullanmıştır.

DDR2 RAM 'li Dream'lerde bu durumdan kurtulabilmek yine bizlerin elindedir. Cihazları BarryAllen Plugin (Multiboot=Çoklu açılış eklentisi) ile kullanılarak "bekleme işlem döngüsü" nden kısmen, WallyWest (Farklı kaynaklardan açılış eklentisi) Plugininin kullanımı tamamen kurtulabilmek mümkündür. Zira WallyWest plıgin'ini kullanıma alındığında, cihazın flash belleği, RAM'i farklı kaynağın sistemin kullanmaktadır. Örneğin; Dream'e SSD (Solid State Disk bağladıysak, cihazın flash belleği de, RAM'i de SSD üzerinde olmaktadır.

Burada bir hususuda çarpıcı olarak ifade edersem, Dream kullanmanın önemi daha iyi anlaşılacaktır. Başka markalara ait olupta, Enigma 2 tabanı kullanan 1300 Mhz.lik cihazlar şimdiden boy göstermesine rağmen, BarryAllen ve özellikle WallyWest gibi mükemmel plugins'ler üretilememiştir. Sebebi; Almanların bu uygulamalar ait kod'ları devlet sırrı gibi saklamaları sebebiyledir. İşte Dream edinenlerin aldığı destek bu benzeri sebeplerle uzun sürmektedir. DMM ilerideki tarihlerde, WallyWest + SSD kullanılması şartıyla, çok daha büyük boyutlu yazılım ve uygulamaların Dream'lerde kullanılabilmesi imkanının önünü açacaktır. Örneğin html5(flash) desteği, enigma3 serisinde verilecektir. Düşününüzki "se" cihazınız var ve cihaza SSD takıp, enigma 3 kullanabiliyorsunuz !... Bu imkanı başka bahangi marka verebilir. Yalnız bir husus yanlış anlaşılmasın, özellikle belirteyim. Burada ön plana çıkardığım marka değildir. Ön plana çıkardığım yazılımdır.

Bizlerde çeşitli desteklerden yararlanarak, elimizdeki klon cihazlardan optimum yararlanmalıyız. Bu yeri gelir, A8P sim olur. Yeri gelir SSD olur. Yeri gelir bir başka donanım olur. Umarım kullanıcıların ufkunu bir nebze olsun açabilmişimdir.

Konu başlığına yazdığım mesaj spesifik olması nedeniyle, bu ve diğer başlıklar altından soru sorulmaması dileğiyle...

Saygılar, sevgiler.

Bekleme işlem döngüsü delirtiyor beni bazen, özellikle bazı yazılımlarda aleti resetlemek zorunda kalıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 20 Mayıs 2013; 0:51:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurtalanlı

Şu an için şunu söyleyeyim A8P simli cihazların bir avantajı yok.Niye diyeceksiniz? Bu cihazların en büyük artısı orjinal imaj özellikle O.E. 2.0 olanlar,bunlar şu için bu cihazlara uyumsuz sistemi zorlamakta ve yavaşlatmakta,eklentilerin yüklenmesi için fazla bir boş alan bırakmamakta.Birde farzedelim yarın öbürgün Dream multimedya imajlarda bu simler için bir engelleyici koydu o zaman hangi imajı yükleyeceksiniz.Çünkü Klonları buna yükleyemezsiniz

Selam arkadaşlar,

Bu forumda spesifik durumlar hariç mesaj yazmıyorum. Ama alıntıdaki bölüme kısaca değinmek isterim. Zira kullanıcılar karar verirken, mim noktası diye niteleyeceğimiz durumlarda, yanlış yöne kanalize olmasını istemem.

OE 2.0 image'ların dosya boyutlarının büyük olması nedeniyle, cihazın internal flash'ında yer kalmadığı doğrudur. Yani OE 2.0 image'lar yönünden, cihazın flash belleğinden image çalıştırmakta yetersiz kaldığı doğrudur.

Ancak Dream'lerde çoğu arkadaşlarımızın bilmediği kolaylıklar bulunmaktadır.

Flash expander plugin'i ile cihazın internal flash bellek sorunu ortadan kalkmaktadır. Cihazın dahili bellek boyutu, cihaza takılacak USB belleğin kapasitesi kadar olabilmektedir. Örneğin cihaza 1 GB.lık flash bellek takıp, flash expander ile kullanınca, cihazın dahili flash bellek kapasitesi de 1 GB. olmaktadır.

Esasında 800HD, 8000HD, 800HD "se" ve 500HD serisinde, DDR2 RAM bulunmakta ve bu RAM tipi, cihaza verilen bazı komutlara yetişemediği durumlarda, cihaz "bekleme işlem döngüsüne" girmektedir. İşte bu durumu farkeden DMM 7020HD cihazda DDR3 RAM kullanmıştır.

DDR2 RAM 'li Dream'lerde bu durumdan kurtulabilmek yine bizlerin elindedir. Cihazları BarryAllen Plugin (Multiboot=Çoklu açılış eklentisi) ile kullanılarak "bekleme işlem döngüsü" nden kısmen, WallyWest (Farklı kaynaklardan açılış eklentisi) Plugininin kullanımı tamamen kurtulabilmek mümkündür. Zira WallyWest plıgin'ini kullanıma alındığında, cihazın flash belleği, RAM'i farklı kaynağın sistemin kullanmaktadır. Örneğin; Dream'e SSD (Solid State Disk bağladıysak, cihazın flash belleği de, RAM'i de SSD üzerinde olmaktadır.

Burada bir hususuda çarpıcı olarak ifade edersem, Dream kullanmanın önemi daha iyi anlaşılacaktır. Başka markalara ait olupta, Enigma 2 tabanı kullanan 1300 Mhz.lik cihazlar şimdiden boy göstermesine rağmen, BarryAllen ve özellikle WallyWest gibi mükemmel plugins'ler üretilememiştir. Sebebi; Almanların bu uygulamalar ait kod'ları devlet sırrı gibi saklamaları sebebiyledir. İşte Dream edinenlerin aldığı destek bu benzeri sebeplerle uzun sürmektedir. DMM ilerideki tarihlerde, WallyWest + SSD kullanılması şartıyla, çok daha büyük boyutlu yazılım ve uygulamaların Dream'lerde kullanılabilmesi imkanının önünü açacaktır. Örneğin html5(flash) desteği, enigma3 serisinde verilecektir. Düşününüzki "se" cihazınız var ve cihaza SSD takıp, enigma 3 kullanabiliyorsunuz !... Bu imkanı başka bahangi marka verebilir. Yalnız bir husus yanlış anlaşılmasın, özellikle belirteyim. Burada ön plana çıkardığım marka değildir. Ön plana çıkardığım yazılımdır.

Bizlerde çeşitli desteklerden yararlanarak, elimizdeki klon cihazlardan optimum yararlanmalıyız. Bu yeri gelir, A8P sim olur. Yeri gelir SSD olur. Yeri gelir bir başka donanım olur. Umarım kullanıcıların ufkunu bir nebze olsun açabilmişimdir.

Konu başlığına yazdığım mesaj spesifik olması nedeniyle, bu ve diğer başlıklar altından soru sorulmaması dileğiyle...

Saygılar, sevgiler.

Bekleme işlem döngüsü delirtiyor beni bazen, özellikle bazı yazılımlarda aleti resetlemek zorunda kalıyorum

Alıntıladığınız mesajımın içinde, çözümünü de anlattım. Gereksinimleri karşılayıp, uygulayınız.

Başka soru almıyorum.

Saygılar, sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nazmi28

Burdaki adresteki 800 v2 alınırmı serkan bey fiyatda iyi gibiwww.mixeshop.com/800se-wifi-v2-version-sim22-dvbs2-receiver-512mb-ram1g-flash-satellite-version_p3615.html
    Sizin paylastıgınız alibaba linklerinden farklımıdır yada güvensizmidir...

Evet buradan da alınabilir. Geçmişte ben buradan bir kaç defa alış veriş yaptım.
    http://www.mixeshop.com/800se-wifi-v2-version-sim22-dvbs2-receiver-512mb-ram1g-flash-satellite-version_p3615.html

Paypal ile aldığınız sürece, istediğiniz yerden alabilirsiniz.

• Serkan hocam sizde alırken 40-45 dolarlık kargo parasıda eklenmismiydi bu siteden..
    Geçen iki ay önce tv box almıstım 89 dolara dealprime adlı bir siteden o ücretsiz kargo ile gelmişti bunların bu ladar kargo koyması gercekten acı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Serkan hocam sizde alırken 40-45 dolarlık kargo parasıda eklenmismiydi bu siteden..
    Geçen iki ay önce tv box almıstım 89 dolara dealprime adlı bir siteden o ücretsiz kargo ile gelmişti bunların bu ladar kargo koyması gercekten acı

Ben geçmişte, devlet postasını tercih ettim. Çünkü benim yaşadığım yere, sadece devlet postası ile mal gönderilebiliyor.

Singapur Post, Hong Kong Post, China Post gibi devlet postlarının 1 KG'a kadar standard gönderi ücreti 10 dolar civarındadır. Aynı ağırlıkta mal, Türkiye'den PTT kanalı ile gönderilirken de 10 dolar civarındadır.

Devlet postaları ile gönderilen ürünler, uzun sürede gider. Başkaca bir dezavantaj söz konusu değildir.

40 dolar civarında kargo ücretine gelince ;

Her bir satış sitesinin farklı bir satış politikasının olması doğaldır. Örneğin, özel kargo şirketi DHL ile anlaşmış olabilir. Müşterinin DHL kargosunu tercih etmesini sağlamak için, satıcı; devlet postalarının gönderi ücretini yükseltip, müşteriyi DHL'yi tercih etmeye zorlayabilir. Kısaca; uzak mesafeli satışlarda, ürünlerin pazarlama enstrümanı içine, gönderi tercihleri de girmiştir.

Ücretsiz kargo v.s. gibi seçeneklerle satış yapan yerler, gönderi bedelini, ürünün fiyatının içine dahil ederler. Yani ticaretin kuralı, kar etmek mantığı üzerine kuruludur. Kar etmeden ürün satılamaz.

Birde unutmadan; bu gönderi bedelleri ile ilgili, bu başlıkta epeyce detaylı bilgiler mevcuttur. Sormak yerine eski mesajlara göz atmanız yeterlidir.

Kolay gelsin.

• tesekkurler serkan bey soyle bır konu var...
    bu arkadasın yasadıgı sıkıntıları yasarmıyız
    bu arkadasda benden epey daha tecrubelı gıbı...

v1 e yuklenenler v2 ye yuklenmezmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 20 Mart 2014; 12:43:15 >
  • quote:

tesekkurler serkan bey soyle bır konu var. bu arkadasın yasadıgı sıkıntıları yasarmıyız

Nazmi bey, öncelikle mesajınızın içindeki, İsmi Lazım Değil Foruma ait link'i kaldırınız. Kaldırmazsanız, forum yönetimine rapor etmek zorunda kalacağım.

v1 cihazın yazılımları kendine göredir, v2 cihaziarın yazılımı kendine göredir.

Bazı kullanıcılar yazılım yüklerken sıkıntı yaşayabilirler. Zaman içinde "öğrenme eğrisinde" iyi bir noktaya geldiklerinde, sıkıntı diye bahsettikleri şeylerin bilgi eksikliğinden kaynaklandığını görürler.

Sonuç olarak ; sim2 gurubundaki cihazlara verilen yazılımlar düzenlenmiş yazılımlardır. Yazılımların düzenlenmiş olmasının herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

v2 cihazlara düzenlenmemiş, ham, orijinal yazılımları yüklemek istiyorsanız, A8P sim kartlı olanını almalısınız.

Klon Dreambox 800HD "SE" V2 A8P Sim modelini yani...

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

tesekkurler serkan bey soyle bır konu var. bu arkadasın yasadıgı sıkıntıları yasarmıyız

Nazmi bey, öncelikle mesajınızın içindeki, İsmi Lazım Değil Foruma ait link'i kaldırınız. Kaldırmazsanız, forum yönetimine rapor etmek zorunda kalacağım.

v1 cihazın yazılımları kendine göredir, v2 cihaziarın yazılımı kendine göredir.

Bazı kullanıcılar yazılım yüklerken sıkıntı yaşayabilirler. Zaman içinde "öğrenme eğrisinde" iyi bir noktaya geldiklerinde, sıkıntı diye bahsettikleri şeylerin bilgi eksikliğinden kaynaklandığını görürler.

Sonuç olarak ; sim2 gurubundaki cihazlara verilen yazılımlar düzenlenmiş yazılımlardır. Yazılımların düzenlenmiş olmasının herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

v2 cihazlara düzenlenmemiş, ham, orijinal yazılımları yüklemek istiyorsanız, A8P sim kartlı olanını almalısınız.

Klon Dreambox 800HD "SE" V2 A8P Sim modelini yani...

Kolay gelsin.

Bende sizin önermiş olduğunuz cihazları forumda araştırmadan size yazmış bulundum kusuruma bakmayın.
    Sizin önerdiğiniz cihaza istinaden şunu buldum.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/dreambox-800-hd-se-wifi-amg-urunu-103426841

Birde evi yeni kurduğum için böyle kaliteli cihaz mı kullanayım yoksa dijital platforma üye mi olayım kararsızlık yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemkacar

Bende sizin önermiş olduğunuz cihazları forumda araştırmadan size yazmış bulundum kusuruma bakmayın.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/dreambox-800-hd-se-wifi-amg-urunu-103426841

Birde evi yeni kurduğum için böyle kaliteli cihaz mı kullanayım yoksa dijital platforma üye mi olayım kararsızlık yaşıyorum.

Aynı ürün şurada daha hesaplı görünüyor ;
    http://www.eksenuydu.com/?urun-628-Dreambox-800-HD-Se-Dahili-Wifi---6-Ay-Server-Hediye.html

Server almayı düşünmüyorsanız, pazarlık edip, fiyatı biraz daha indirebilirsiniz. Sanırım !

Özellikle herhangi bir kanalı Türkçe dil seçeneği ile izlemek isteyipte, başka bir seçenek olmaması durumunda, platform üyeliği tercih edilebilir. Diğer durumda, yerli platform üyeliği bana göre gereksizdir.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemkacar

Aynı ürün şurada daha hesaplı görünüyor ;
    http://www.eksenuydu.com/?urun-628-Dreambox-800-HD-Se-Dahili-Wifi---6-Ay-Server-Hediye.html

Server almayı düşünmüyorsanız, pazarlık edip, fiyatı biraz daha indirebilirsiniz. Sanırım !

Özellikle herhangi bir kanalı Türkçe dil seçeneği ile izlemek isteyipte, başka bir seçenek olmaması durumunda, platform üyeliği tercih edilebilir. Diğer durumda, yerli platform üyeliği bana göre gereksizdir.

Kolay gelsin.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Serkan Bey, siteye taşınacağım için yabancı uydu yayınları olacağını sanmıyorum. Bu yüzden server kullanma işi zor. Sizin tavsiyeniz benim için çok değerlidir bu cihazı alacağım.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.