Şimdi Ara

Çin'deki kripto para madenciliği yasakları nedeniyle ekran kartı fiyatları hızla düşüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaçak elektriği çözmenin yolu sokak girişlerine saat koymaktır. Evlerin elektrik tüketimi toplamı ile sokaktaki saatte yazan değer birbirinden çok farklı ise o sokakta kaçak elektrik kullanan olabilir. Sokağıda daralt, mesela bizim burada elektrik direkleri var. Tüm elektrik direklerine saat koysalar o direkten elektrik çekenleri tespit edebilirler. Hatta elektrik üzerinden veri aktarımı yapılarak Elektrik şirketi oturduğu yerden kimlerin kaçak elektrik kullandığını tespit edebilir. Yeterki yeni teknolojilere açık ve yatırım yapabilir olsunlar. Türkiye'de ise bizim gibi enayiler olduğu sürece o kaçak kullanılan elektriği hep biz öderiz! Ses çıkaranı da susturuyorlar gerçi!

• büyük kaybım var ama madencilik sonlanmalı artık

• Başta miningçi arkadaşlar olmak üzere bu kartları miningçilere toplu halde el altından dağıtımını yapan, yaptıran, önlem almayan, karaborsaya sebep olan herkesin kulağı çınlıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine bu kriptoparalar bugün ne olduda yükseldi?Çakılmamak için neden bu kadar direniyor?

• Valla bitcoin 5bin dolara bile inse şuan Alım fırsatı deil cunku 5bin dolar bile btc için oldukça Yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: Esxici

Ekran kartı dışında ekipmanlarla bir yöntem bulunsun da kurtulalım bu dertten. Oyun dünyasının zirve yaptığı bir dönemde ekran kartı kıtlığı yaşanıyor. İnsanlar sistem toplayamıyor.

Ben buldum bile. RGB ile mining yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.

Bir yandan Reyiz dolar yükseltme tuşuna basıyor o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 23 Haziran 2021; 17:36:6 >
  • Regüle edip Madencliği serbest bırakacaktır Çin. Elindeki madencileri texas’a kaptırmak istemez. %1 vergi alsa iyi para eder. İşin kötüsü belirli kripto paraların kazımına da izin verebilir. Koyun piyasası acayip olur.

Ekran kartı alacaklar bu fırsatı değerlendirsin bence. 3080’i 6500 lansman fiyatına inmesini bekleyenlere bakmayın.

• İs tek bir olaya bakar.Ornegin bir haber cıksın ve dogrulugu kanıtlansın İran Kripto Paranın %80 ini elde tutuyor,Kuzey Kore Uranyum alıyor ya da Kara Paranın %80 i burada aklanıyor diye haber cıksın.

Ortada Kripto Para vs hicbirsey kalmaz.

• Hiç ümitlenmeyin Bizim millete yine 2 katına satarlar burası Türkiye

• Bizde ki kur ve vergi yüzünden pek düşme olmaz ama madencilerin kökünü kurutacak her gelişme işime gelir.

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Ben bunu borsa tabiriyle mal yedirme olarak görüyorum. Bir anda çökerse mal yediremezler yavaş yavaş ele verme gibi bir şey. Yine de bilinmez, volatilitesi çok yüksek coin piyasasının. Herkesin de gördüğü üzere tek bir twit tek bir haber destek direnç dinlememekte. Ekran kartı için de bu kadar bekleyen birkaç ay daha beklesin. Fiyatlar daha da düzelmez, şu fiyatlara bulmak artık hayal falan diyenlere de bakmayın ellerinde kart kalan sirtlanlardan farkı yok benim gözümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon doe -- 24 Haziran 2021; 14:38:53 >
  • Çin her yıl kripto paraları yasaklıyor. Rutin hale geldi artık. Yasaklama ile alakası yok. Olay tamamen piyasa manipulasyonu. Bitcoini $8000 a çakıp garibanın elinden almaya çalışıyorlar. Balinalar eterium fiyatını $100 a düşürüp 5-10 yıl bekleyebilir. Sen bekleyemezsin. Bunu her emtia da yapıyorlar.

• Bilgisayar 6 senelik oldu. Yeni toplayacağım ama ekran kartı yok. Nasıl bir döneme denk geldik böyle.

• Ekran kartlarını takip ediyorum biraz düşer gibi oldu ama gene yükseldi.

Örnek olarak RX6700XT 9 bine kadar düştü ertesi gün hemen 11 bin oldu bunun dolarla ilgisi yok sonuçta 9 bine kadar düşebiliyor bunun başlıca nedeni fırsatçılar piyasanın düşmesini istemiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jon doe

Ben bunu borsa tabiriyle mal yedirme olarak görüyorum. Bir anda çökerse mal yediremezler yavaş yavaş ele verme gibi bir şey. Yine de bilinmez, volatilitesi çok yüksek coin piyasasının. Herkesin de gördüğü üzere tek bir twit tek bir haber destek direnç dinlememekte. Ekran kartı için de bu kadar bekleyen birkaç ay daha beklesin. Fiyatlar daha da düzelmez, şu fiyatlara bulmak artık hayal falan diyenlere de bakmayın ellerinde kart kalan sirtlanlardan farkı yok benim gözümde

İnşallah sonları nibaş hissesi gibi olur 95 ten bir kitlediler şuan 10 liralarda geziniyor.Malı yedire yedire verdiler aşağı.Adesede aynı şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Ekran kartlarını takip ediyorum biraz düşer gibi oldu ama gene yükseldi.

Örnek olarak RX6700XT 9 bine kadar düştü ertesi gün hemen 11 bin oldu bunun dolarla ilgisi yok sonuçta 9 bine kadar düşebiliyor bunun başlıca nedeni fırsatçılar piyasanın düşmesini istemiyorlar.

Öyle değil hocam o iş.Gerçek satıcılar 8500 e verdi kartı.Ama çakal takımı aciliyeti olmayan tok satıcıyı oynayan tipler hala aynı fiyattan ittirmeye çalıştıkları için sürekli ilanları dönüyor.Mining kazımı iyi değilse kimse gidipte 10-11 bin verip rx6700xt almaz.Kartın hakkı 5000.O 11 bine havalarda uçan çakalları 2-3 ay sonra görürüm ben.En geç yılsonu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.