Şimdi Ara

Çin'deki kripto para madenciliği yasakları nedeniyle ekran kartı fiyatları hızla düşüyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karaborsadan, ikinci elden kazıklamaya çalışanlardan, çıkış fiyatının üzerine satan satıcılardan hiçbirinden kart almayın. Almayın ki stok yetersizliğinden faydalanıp bizi aptal yerine koyamayacaklarını anlasınlar. Acele etmeyin az daha sabredin gün yüzü yakındır. Hele şu madenciler kartları piyasaya saldığı zaman ortalık şenlik olcak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Karaborsadan, ikinci elden kazıklamaya çalışanlardan, çıkış fiyatının üzerine satan satıcılardan hiçbirinden kart almayın. Almayın ki stok yetersizliğinden faydalanıp bizi aptal yerine koyamayacaklarını anlasınlar. Acele etmeyin az daha sabredin gün yüzü yakındır. Hele şu madenciler kartları piyasaya saldığı zaman ortalık şenlik olcak...

O zaman bile acele etmemek lazım tam düşmeden alınmamalı.Dususten sonra alinik ilanları açar kafamızdaki rakamları yazarız.

• Etherium proof of stake'e tam anlamıyla geçince , ahdım olsun evdeki vitrine süs niyetine 200-300 e ahı gitmiş vahı kalmış bir rx580 koyacam  

• Ben maden işi yapsam ve acil bir borcum yoksa asla kart satmazdım, o kartlar zamanı gelince yine lazım olacak çünkü.

• 8 bine rx6700 bulmuştum iptal ettim
  • Duygusal içerik

• Şimdi ekran kartlarını satacaklar bu miningçiler.Bir tane almayın ellerinde patlasın.Bedava verseler almayın.Piyasayı berbat ettiler hepsi batsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXXeLanCCe

Şimdi ekran kartlarını satacaklar bu miningçiler.Bir tane almayın ellerinde patlasın.Bedava verseler almayın.Piyasayı berbat ettiler hepsi batsın.

İnsallah duser.Bu kadar Al Sat cı varken Mali Musaviri,Bilg Muhendisi,Doktoru İllegal Olarak Ayda 100 ve ustu Kart,Hazır Sistem vs alırken fiyat duser mi,duserse ne kadar duser bilemiyorum.Bu İllegal Ticareini yapanları oncelikle engellemek lazım...

Diyelim 3070 7000 TL ye dustu.Bu Al Satcılar bunları toplayıp sonra sana yine 10.000,12.000 TL ye satar mı?Bilemiyoruz.

• huso kullanıcısına yanıt

Stok sorunu kalkarsa düzelir hocam.Ama asıl sorun düşmüyor bu zıkkımlar.Eth tam düşecek 1700 dolara geriliyor hemen bir alım geliyor ve uçuyor anında.Dün gece uçtular yine pump yaptılar.Gerekirse o tipleri tespit edip ticaret bakanlığına şikayet ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanCOO -- 28 Haziran 2021; 9:30:10 >

al satçı kalmadı ki piyasada, çoğu sarı sitede ağlıyor ama ben bu fiyata aldım diye. lhr hepsinin içinden geçti.

1-2 aya lhrı olmayan kart kalmaz, lhrı olanı da miner almıyor, desktop gamerdan fazla alsatçı var piyasada, birbirlerine satarlar artık  

• quote:

Orijinalden alıntı: murathan11

al satçı kalmadı ki piyasada, çoğu sarı sitede ağlıyor ama ben bu fiyata aldım diye. lhr hepsinin içinden geçti.

1-2 aya lhrı olmayan kart kalmaz, lhrı olanı da miner almıyor, desktop gamerdan fazla alsatçı var piyasada, birbirlerine satarlar artık  

Daha yeni yeni birakiyorlar meydani anasini aglattilar piyasanin 9 a al 15 koy sadece 1 gunde Amazondan 8-10 tane kart cek,yetmedi gittiler hazir sistemleri topladilar.

Lhr denen meret cikti da simdilik bir kac gundur yoklar adam 5 tane 1660s aldim amazon 6 yi vermedi onu da arkadasin uzerinden almaya devam ettim diye mesaj atiyordu.

Surda birkac gundur yoklar yine bir anormallik olsun yine toplayip satarlar millete ustune koyarak...

Amazon ve Hb de abudik gubidik ad larla satış yapan kişileride ayni katagoriye koyuyorum neden derseniz çok uygun fiyatli ürünler olurken aninda tükeniyor bir bakıyorum iki gün sora bilmem ne bilişim adlı şahıs üç kat fiyata ayni ürünü satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Amazon ve Hb de abudik gubidik ad larla satış yapan kişileride ayni katagoriye koyuyorum neden derseniz çok uygun fiyatli ürünler olurken aninda tükeniyor bir bakıyorum iki gün sora bilmem ne bilişim adlı şahıs üç kat fiyata ayni ürünü satıyor.

Alıcı çıkmazsa ellerinde patlar amazondan kart getirenler şuan ya iade etmeye çalışıyor yada karsız satabilmeye.

• sahibindende daha birkaç ay önce 150 -200 civarı mh/s kazım gücü olan Rigleri 100bin tl 150bin tl 200bin tlden falan satıolardı.

Şimdi 20bin tl 50bin tl arası satıolar? Eee kazım gücü hala aynı?

150bin tl isterlerken 20-30bin tl istiyor simdi? Resmen patron cıldırmış arada ucurum var.

Fiyat grafigine bakıosn istatistigine 150binden 30bine tlye kadar düşürmüş Rigi..

• kanka oyun oynamak için bakıyorsan apu sistem öneririm yaklaşık 3.5-4k ya bulursun benim kullandığım sistem itopya'dan Drax-apu4350g 16gb ram yapıp gönül rahatlığı ile alabilirsin valorant 200fps cs go 250fps
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.