Şimdi Ara

cilo 4 kapı arası gögüs boşlugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba cilo 4 aracimin gecen hafta kapsini acarken tesadüfen kapı arasiyla gögüsün birlestigi yerin arasinda 2 cm yakın açıklık oldugunu fark ettim . kapı fitilinden oldugunu düsündum cikarip tekrar taktım ama yine kapanmadi tuhaf olan yolcu ve sürücü kısminda da aynı boşluk var .2 3 tane servisle konuştuk ilk defa boyle birşeyle karşılastiklarinı söylediler .aracta kazada yok garantiside devam ediyor . ustalar deneme yanılma yoluyla bulucaz falan dediler en son olarak gögüsün kompile degisilecegi söylendi ama sıcak bakmıyorum ne yapmalıyım . görüş ve önerilerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa böyle bir duruma şahit oluyorum. Sağ ve sol her iki taraftada var anlattığınıza göre... Fabrikasyon hatalı ürün gibi görünüyor, bence garanti devam ediyorken değişimini isteyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet iki tarafta da bosluk mevcut .konuştugum ustalar da sizin gibi ayni şeyi söylüyorlar .Allahtan garantisi devam ediyorken fark ettik . yan tarafta bulunan pilastikden şüpelendiler parca istendi bakalim olursa olmazsa bu sefer gögüs kompile degişicekmiş .tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar
    aynı problem benim aracımda da var.
    bu haftaiçi servise bırakmayı düşünüyorum.
    Siz sorunu çözebildiniz mi hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.