Şimdi Ara

[ÇIKTI / YENİ KONU] Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması (Translate) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
27
Favori
144.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O şikayet içeriğinin yasaklanmasının para ile alakası yok bunu bilmeni isterim direk oyunun dosyalarına müdahale yüzünden ihtar verildi. Aynı şekilde diğer TT oyunları da bu yüzden tüm çeviri grupları başımız ağrımasın diye kendileri tarafından internet sayfalarından kaldırıldı. Tabi bir kere nete düşen bir daha kaybolmadığı için onlara hala ulaşılıyor.

Bu yaşanılanı bir kere anlayın ücretli vs. geçin art niyete bakacaksın anonymous çevirinin hataları yok mu? var ama burada kendi ayağına sıkan bir ülke oyuncu kitlesi de bulunmakta. İşin üzücü tarafı tonla parasal olarak (patreon, nexus bağış) satılan rdr2 modları veya gta modları olsa dahi işin bizim başımıza patlaması komedi bunu da ancak ülke insanımız başarabilirdi. Şuan bu yamada ücretsiz olsa dahi yasak ama benim umurumda mı hayır bana ne ben diğer çeviriyi şikayet edenler gibi değilim. Sadece robot çeviri asla gerçek bir çevirinin yerini almaz almamalı ama iş bu oyun için o noktaya geldi yazık..

• Benim monitör 1440x900 programın ayarlarından 1920x1080 seçince monitörün 1440x900 seçemezsin diyor ne yapmak lazım

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Windows ayarlardan monitörünüze uygun mu acaba çözünürlük?

Benim monitörüm 2k ama kendi özel ayarım var bu yüzden bazı oyunlarda 2k çözünürlük ayarlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow73

Merhaba,

Windows ayarlardan monitörünüze uygun mu acaba çözünürlük?

Benim monitörüm 2k ama kendi özel ayarım var bu yüzden bazı oyunlarda 2k çözünürlük ayarlayamıyorum.

hocam masaüstü çözünürlüğümle aynı eski bir monitör zaten max çözünürlük 1440x900

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

Tebrikler hocam elinize sağlık. Tr karakterler olmuyor galiba

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Şöyle bir açıklama buldum:

1440x900, özellikle "Widescreen Extended Graphics Array PLUS" veya yenilenmiş bir WXGA, 1280x800 versiyonu olan WXGA + olarak bilinen genişletilmiş bir ekran türüdür. Standart formatlarda video oynatmak için en yüksek versiyon 720p'yi destekler, ancak diğer kullanımlar için genişletilmiştir. Normal bir en boy oranı olarak kabul ettiğimiz şeye uymuyor, çünkü her ikisi de 16:10 iken genellikle 16: 9 kullanıyoruz (bazı istisnalar dışında). HD + olarak da adlandırılan 900p'yi desteklemez çünkü bu 16: 9 en boy oranı olan 1600x900 ekran gerektirir. Kesinlikle 1080p (FHD) veya 1440p (QHD) desteklemiyor.

Korkarım monitörünüz 1080p desteklemiyor.

• bizim gibi fakirler için korsan oyunu çıkartanlardan , bu oyuna yama yapanlardan Allah razı olsun.

• Devamını bekliyoruz oyunu bir de Türkçe bitirmek isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karapati bi sal şu forumu ya :)

• Hocam attığınız resimlerden birinde hepimiz yerine hepmiz yazıyor o tarz düzeltmeler olacak mı

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

hocam sizmi çeviriyorsunuz açabildiniz mi oyun dosyalarını mafia 1 gibi ?

• Mesajım kalsın lazım olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow73

Merhaba,

Şöyle bir açıklama buldum:

1440x900, özellikle "Widescreen Extended Graphics Array PLUS" veya yenilenmiş bir WXGA, 1280x800 versiyonu olan WXGA + olarak bilinen genişletilmiş bir ekran türüdür. Standart formatlarda video oynatmak için en yüksek versiyon 720p'yi destekler, ancak diğer kullanımlar için genişletilmiştir. Normal bir en boy oranı olarak kabul ettiğimiz şeye uymuyor, çünkü her ikisi de 16:10 iken genellikle 16: 9 kullanıyoruz (bazı istisnalar dışında). HD + olarak da adlandırılan 900p'yi desteklemez çünkü bu 16: 9 en boy oranı olan 1600x900 ekran gerektirir. Kesinlikle 1080p (FHD) veya 1440p (QHD) desteklemiyor.

Korkarım monitörünüz 1080p desteklemiyor.

YAni yama çalışmaz doğru mu anladım

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

hocam bir süprizmi geliyor yoksa

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.