Şimdi Ara

[ÇIKTI / YENİ KONU] Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması (Translate) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
27
Favori
144.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yanlış anlamayın, kapatılan RDR2 konularının birisinde vatandaşın biri ücretli yamaya karşı çıkanlar için 'gözleri kör olsun' diyerek beddua ediyordu. Merak ediyorum o siz miydiniz? Avatarları benzetmiş olabilirim, bu yama kavgalarıyla filanda alakam yok ama cidden merak ettim.

• Yav kardeşim tr yamadan dolayı bekleyen var.Spoiler verince noldu tr yamayı mı verdi anonymous çeviri

• Alın size forum ortamı beyler  

Birileri ne gerek var kardeşim yama DH de başladı başka platformlara gerek yok burası iyi diyordu. Alın size DH, alın size ortam  

• Kendinizi iyice dahada rezil ettiniz kindar herifler sussaniz bu kadar tepki gelmeyecekti.Fake hesapla gelmis spoiler veriyor Yikik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 29 Ekim 2020; 18:17:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alex59 kullanıcısına yanıt

çok da fifi... ne de mühim adammışsın bee...

• Oyunu bitirmedim konuyu merak ettim yorumları okurken sözde spoiler yedim, spoiler ne kadar doğru bilmiyorum doğru da olsa fark etmez oyunu zaten senaryosu için oynamıyorum. Çoğu kişi senaryosu için oynamıyor senaryo sadece heyecan katıyor o kadar.

Oyunu bitirdikten sonra translate yama tamamlanırsa tekrar bitireceğim , Efsane bir oyun 3 5 spoiler var diye böyle bir yapımı kimse oynamamazlık etmez, arkadaşın ne yapmaya çalıştığını hala çözemedim kendi haline bırakmak gerek

• bu türkçe yama mevzuları neden brazilya pembe dizisine dönüyor? yaş ve ıq seviyesi gerçekten çok düşük bu forumun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.