Şimdi Ara

[ÇIKTI / YENİ KONU] Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması (Translate) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
27
Favori
144.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Bu mesaj silindi.

Ya millet milyon dolarlık oyunun crackını çıkarıyor 1 haftada içlerinden geçti sadece bir kadın koca koca şirketlerin redditte adam açık açık söyledi social clubun açığını ben buldum empress le beraber kırdık RDR2 yi dedi. Bir tek çıkıp açık adresini vermemiş bu adama birşey yapmıyolarda biz sizden yamayı da istemiyoruz zaten sadece toolu istiyoruz toolda damı adını yazıyo anlamıyorum. Adam oyuna alt yazı şeklinde tool hazırlamış bunuda açık açık youtube hesabından paylaşmış ona birşey yapmıyolarda size mi yapıcaklar.

• etekgiyen123 kullanıcısına yanıt

Yapsaydınız da 50 liralık davanın lafını etmeseydik madem, Makinaciyiz.biz dahası var mı yok ? Yapacak ciğer var mı o da yok ama lafa gelende 50 lira söğüşlüyoruz... devir böyle: fakirden al daha da zengin ol, hepsi bizim olsun diye uğraşıyoruz düzene karşı koymayın.

Ben hiç paralı yama falan da yapmadım ayrıca ama iyi şöğüşlemişim nasıl oluyorsa... ama bugünden tezi yok tüm çalışmalarımı paralı yapayım madem, düzen öyle istiyor...

• quote:

Yapsaydınız da 50 liralık davanın lafını etmeseydik madem, Makinaciyiz.biz dahası var mı yok ? Yapacak ciğer var mı o da yok ama lafa gelende 50 lira söğüşlüyoruz... devir böyle: fakirden al daha da zengin ol, hepsi bizim olsun diye uğraşıyoruz düzene karşı koymayın.

Ben hiç paralı yama falan da yapmadım ayrıca ama iyi şöğüşlemişim nasıl oluyorsa... ama bugünden tezi yok tüm çalışmalarımı paralı yapayım madem, düzen öyle istiyor...

Yap karpathian benim yamaya ihtiyacım yok.Belki milleitn olabilir 50 lirada iyi para bir yama için 2.5m kelime çevir 50 lira skyrim yaması beleş ama.

• messimessi M kullanıcısına yanıt

Tool da teslim edildi dosyalarla birlikte o adamlara... yani yapılacak bir şeyin bunlara ait olup olmadığı belli olacak, daha ne diye o riske girsinler? Sen keyfini süreceksin o adam riskleriyle uğraşacak... Ya da öyle bir iyiliği bu kadar karalanırken niye yapsınlar? Salak mı bunlar... ellerine ne geçecek?

Bana ne? Ben harcadığım vakti hayra yormak istemiyorum belki? Babamın oğlu musunuz?

• KarapathiaN kullanıcısına yanıt

kes sesini artık ya sal şu forumu

• quote:

Tool da teslim edildi dosyalarla birlikte o adamlara... yani yapılacak bir şeyin bunlara ait olup olmadığı belli olacak, daha ne diye o riske girsinler? Sen keyfini süreceksin o adam riskleriyle uğraşacak... Ya da öyle bir iyiliği bu kadar karalanırken niye yapsınlar? Salak mı bunlar... ellerine ne geçecek?

Bilmiyorum ya bu kadar mı sıkı tutuyo bu adamlar yazık biz yine az çok yılların verdiği dceneyimle oynuyoruz oyunuda hiç ing bilmeyenler napıcak sıkıntı burda. Nys kısmet artık ben horizon zero dawna bakayım bi koreli bir arkadaş haber vericem sana demişti inş birşeyler yaparda bunu bari gpt 3 le çeviririm :)

• unforg3ven kullanıcısına yanıt

Rahatsız olan gidebilir... çalışmalarım silinmeden şuradan şuraya gitmem...

• Arkadaşlar şu yukardaki arkadaşı salın gitsin. Nerde türkçe çevirisi varsa hepsini gelip baltalamaya çalışmış.Ağzına laf vermeyin şunun ne istiyor o da belli değil.

• quote:

Bana ne? Ben harcadığım vakti hayra yormak istemiyorum belki? Babamın oğlu musunuz?

Madem harcadığın vakti hayra yormak istemiyorsun türkçe yama işini bırakıp gidebilirsiniz madem babanızın oğlu değiliz aylık aboneleriniz babanızın oğludur onlara çalışın  

Ben bıraktım zaten... onlar beni bırakmıyorlar, salsalar gidecem söz...

• quote:

Ben bıraktım zaten... onlar beni bırakmıyorlar, salsalar gidecem söz...

Sana ihtiyaçları var demek ki karpathian.

• makine çevirisi derken google translate mi? çünkü o baya kötü oluyor hocam.

gpt-3 çevirisi mi yoksa? o baya farklı oluyor buna göre. konuyu tam detaylı okuyamadım, önceden söylendiyse affola.

• Diğer çeviriyi şikayet edenler buna bakalım ne diyecek, o Take-Two Interactive ülke içi avukatı bu yama için bir dava açacak mı ? merakla beklemedeyim.

Ha ben bu tarz bir şikayette bulunur muyum?! çok şükür o seviyesizliğe inmedim inmeyeceğim. Eng bilmeyip bu translate ile ne kadar anlayıp oyunu oynar forum üyeleri bilmiyorum ama alıcısı var ise artık bana laf etmek düşmez.

Bu forumda ne kadar art niyetli ve ikiyüzlü üye olduğunu biliyoruz.. Bunlar yüzünden forum üyeleri Rdr2'yi düzgün bir çeviri yerine translate yama ile oynamak yüzünden kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Diğer çeviriyi şikayet edenler buna bakalım ne diyecek, o Take-Two Interactive ülke içi avukatı bu yama için bir dava açacak mı ? merakla beklemedeyim.

Ha ben bu tarz bir şikayette bulunur muyum?! çok şükür o seviyesizliğe inmedim inmeyeceğim. Eng bilmeyip bu translate ile ne kadar anlayıp oyunu oynar forum üyeleri bilmiyorum ama alıcısı var ise artık bana laf etmek düşmez.

Bu forumda ne kadar art niyetli ve ikiyüzlü üye olduğunu biliyoruz.. Bunlar yüzünden forum üyeleri Rdr2'yi düzgün bir çeviri yerine translate yama ile oynamak yüzünden kalacak.

Ücretsiz yamalara bir şey yapılmaz.O yamayı şikayet etmemizin tek sebebini milyon kere anlattık bir şey üzerinden kazanç etmek yasal değildir.Bu adamlar ücretsiz şekilde yamayı yapacacaklarını söylüyolar.Bu adamlarda tool olsa oturup kendileri de çevirirler ama toolu vermedikler için kendilerine bir çözüm buldular.

• Yasalardan anlamayan insanlar yasallık hakkında atıp tutuyor ne güzel...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.