Şimdi Ara

Çıkmış ve Çıkacak Kinect Oyunları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
42.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çıksın o zaman düşünüyorum kinect'i
  • beyler ps3 move daki gibi etkili oyunlar cıkıcakmı mesela ps3 de kill zone 3 move ile oynanabilicekmiş
  • -Game: Dance Central (X360)

Review Score: 8.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Kinect Sports (X360)

Review Score: 7.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Kinectimals (X360)

Review Score: 7.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Kinect Adventures! (X360)

Review Score: 7.0 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Your Shape: Fitness Evolved (X360)

Review Score: 7.0 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Dance Paradise (X360)

Review Score: 7.0 | Release Date: Nov 19, 2010

-Game: Kinect Joy Ride (X360)

Review Score: 6.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: DanceMasters (X360)

Review Score: 6.0 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Sonic Free Riders (X360)

Review Score: 4.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: MotionSports (X360)

Review Score: 3.5 | Release Date: Nov 4, 2010

-Game: Deca Sports Freedom (X360)

Review Score: 3.0 | Release Date: Nov 18, 2010

-Game: Fighters Uncaged (X360)

Review Score: 2.0 | Release Date: Nov 4, 2010

Ps: Gamespot puanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 27 Kasım 2010; 0:39:24 >

• Arkadaşlar herkeze tavsiye ediyorum kinect mutlaka alın başından kalkamıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: psone

beyler ps3 move daki gibi etkili oyunlar cıkıcakmı mesela ps3 de kill zone 3 move ile oynanabilicekmiş

Hocam Haklisinda "Move" la kim KZ3 oynar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: psone

beyler ps3 move daki gibi etkili oyunlar cıkıcakmı mesela ps3 de kill zone 3 move ile oynanabilicekmiş

Hocam Haklisinda "Move" la kim KZ3 oynar ki

Aynen. Move ne yahu. Bildiğin Wii'den kopya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

MJ Experince ertelenmişdi....

Edit:

star wars kinect ve forza kinect de çıkacak olan oyunların arasına yazılsın oyunlar duyuruldu ama tarihleri belli değil.

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

mj the experience çıkmadı daha
    çıksın o zaman düşünüyorum kinect'i

evet arkadaşlar tekrar araştırdım çıkışı ertelenmiş.
    çıkacak oyunlar arasına aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holly20

Arkadaşlar herkeze tavsiye ediyorum kinect mutlaka alın başından kalkamıyorsunuz

yerinize oturamıyorsunuz demek daha doğru olur sanırım.
    daha ilk günden hopla zıpla eğil falan, ertesi gün et kesiği oldu her tarafım

• quote:

Orijinalden alıntı: digitbook

quote:

Orijinalden alıntı: Holly20

Arkadaşlar herkeze tavsiye ediyorum kinect mutlaka alın başından kalkamıyorsunuz

yerinize oturamıyorsunuz demek daha doğru olur sanırım.
    daha ilk günden hopla zıpla eğil falan, ertesi gün et kesiği oldu her tarafım

Valla dün gece 2 saat kadar oynadım en son şuanda heryerim agrıyor

• Feci eğlencelidir tabi ya. Darısı başımıza valla.

Aralık gelsinde yeni gelecek partiden Aral'dan alabilsem. Feci merak etmeye başladım Kinect'i.
  • Wii de sadece kol ağrısı olurdu kinect saolsun bütün vücudu yoruyor

Wii de hiç fps fln oynamadım, kinect de de sadece ona özel yapılmış oyunları oynarım.
  • Kendi özel oyunları yeterli şuan için bencede.

Önceki oyunları Kinect'e uyarlamalarına gerek yok ayrıca.
  • Anam anam her tarafım ağrıyor. 2-3 saat kadar oynadım vücut da ham olunca resmen pertim çıktı. Özellikle belim ve topuklarım ağrıyor. Halı sahada maç yaptıktan sonraki gibi artık 3 gün kendime gelemem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Anam anam her tarafım ağrıyor. 2-3 saat kadar oynadım vücut da ham olunca resmen pertim çıktı. Özellikle belim ve topuklarım ağrıyor. Halı sahada maç yaptıktan sonraki gibi artık 3 gün kendime gelemem...

Aynen ya, hele bir arkadaşım geldi sportsda yarıştık, atletizmde bittik yani bayılacaktık

--

Oynadığınız oyunlar hakkında yorum yazabilir misiniz? Mesela Motion Sportsu deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 28 Kasım 2010; 4:04:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Anam anam her tarafım ağrıyor. 2-3 saat kadar oynadım vücut da ham olunca resmen pertim çıktı. Özellikle belim ve topuklarım ağrıyor. Halı sahada maç yaptıktan sonraki gibi artık 3 gün kendime gelemem...

Aynen ya, hele bir arkadaşım geldi sportsda yarıştık, atletizmde bittik yani bayılacaktık

--

Oynadığınız oyunlar hakkında yorum yazabilir misiniz? Mesela Motion Sportsu deneyen oldu mu?

Kinect Adventures, Kinectimals ve Your Shape Fitness denedim. Hepsi de oldukça zevkliydi. Your Shape Fitness oynarken kendimi sakatlıyordum nerdeyse. Az önce kalktım ve her tarafım ağrıyor. Siz siz olun fazla oynamayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 28 Kasım 2010; 8:26:39 >

• Kinectimals'ı biraz anlatabilirmisin ?
  • Kaplan, arslan ve benzeri hayvanlardan birini seçip onunla oyunlar oynuyorsun işte. Temizleyip yemek falan yedirebiliyorsun. Senin yaptığın hareketleri tekrar edip kendini geliştirebiliyor. Zevkli ama biraz fazla çocuksu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 28 Kasım 2010; 13:10:43 >
  • gönülçelen :)
  • Bu nedir ya hep abuk subuk dans oyunları

kinect oyunları için fw kaç olmalı arkadaşlar hiç bilgim yok , Fw li oynayan var mı bu oyunları ?
  • ben böyle oyunlardan çok marka oyunların kinect olanları çıksın istiyorum..(forza,star wars,fight night,brink) he bide çok merak ediyorum acaba fps oyunlarını nasıl oynayacağız birini izlerken koparım heralde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.