Şimdi Ara

Ciftlik Bank Üyelikten Haftalık Gelişimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
4.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burada çiftlik bank yatırımlarım gelişmelerimi paylaşmak istiyorum.

Siteyi anlatmama gerek yok bu konuda ''çiftlik bank ile para kazan '' adında bir konum daha zaten var.

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V linkinden kayıt olursanız referans geliri oluşturmaktasınız. Size herhangibi bir gideri bulunmuyor. Sadece referans oldugunuzdan dolayı ek gelirr almaktayım.

Siteye yatırdığım tutar(Masraf yaptığım): 1.493,46 tl
    Üyelik tarihim: 25 mayıs 2017

Hayvanlar:
    Manisa Tavuğu 6 adet
    Zibrit Tavuğu 15 adet
    Endülüs Tavuğu 11 adet
    Simental İneği 2 adet

Depo: ( Haftalık editlenip yenilenecektir)
    Yem Deposu: 45.750
    Üretim Deposu: 2.600.000
    Ref Sayısı: ( Haftalık editlenip yenilenecektir)
    5

Aktif ref sayısı: ( Haftalık paylaşılacaktır)
    2
    Ref Geliri Toplamı: ( Haftalık paylaşılacaktır)
    0.06 Altın

Şuan için sitenin verdiği 17 altın ile aldığım 1 adet manisa tavuğu dahil. (Suan denizli tavugu veriyor 50 tl değerinde)

Günlük kazancım 10.56 tl + referans geliridir..

Hesaplarıma göre: Aylık 316 tl geliri var. %3 ü ürün alabilmem için paraya dönüşecektir.
    Bu gelirin günlük 0,3816 yem maliyetidir. 11,45 kuruş yem maliyeti aylık.

Bunu hep birlikte göreceğiz :)

Umarım faydalı bir konu olur.

Resimler

Ciftlik Bank Üyelikten Haftalık GelişimimCiftlik Bank Üyelikten Haftalık Gelişimim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 23 Haziran 2017; 11:47:40 >

• Oyunu oynarken herkesin ortak sordugu soru güvencen nedir. tamamen sanal güvene dayalı bir güvence ancak kaybedecegim tutarı çok önemsememekteyim. 1500 tl civari bir tutar yatırdım 200 tl ye yakın bir tutar çektim. Durumum bu

Üye olmayı düşünen arkadaslara düşünürken üye olun cünkü üretim deponuz ve yem deponuz var belirli oranda ücretsiz geliştirebilirsiniz. Aradaki süre için boşa geçmez.

Şuan yeni bir kampanya yapacaklarmış bende yatırım için bekliyorum. Kampanyasız durumda örnek vermek gerekirse 1 tl yi 6 ay sonra tamamen çıkartabiliyorsunuz. Ancak kampanya olması durumunda 1 tl yi 4 veya 4.3 ayda cıkartıyorsunuz. O yüzden kampanyayı bekleyerek üye olun. Bayramda olacaktır.

Üye olmak isteyenlere link;https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 24 Haziran 2017; 10:33:42 >

• Çiftlik Bank hakkında öğrenmek istedikleriniz için mükemmel bir rehber hazırlanmış, göz atın derim.

http://ciftlikbankrehber.blogspot.com.tr/

Ayrıca para yatıracak arkadaşların kafasına takılan soruları cevaplayabilirim. Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt olup 15 altın kazanmak isteyen arkadaşlar vereceğim referans linkinden kayıt olmak isterseniz:
    https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=E28ILP

• Merhaba güncel durumumu paylaşım dedim. Yeni Kampanyalar çıktı. denizli tavugu daha iyi bir yatırım ay bazında 0.01 ay daha avantajlı tavuklar ve yatırım vadesi daha kısa :)

Siteye yatırdığım tutar(Masraf yaptığım): 1724 tl

Hayvanlar:
    Manisa Tavuğu 6 adet
    Zibrit Tavuğu 15 adet
    Denizli Tavuğu 7 adet
    Endülüs Tavuğu 11 adet
    Simental İneği 2 adet

Yem Deposu: 91.500
    Üretim Deposu: 2.600.000
    Ref Sayısı: ( Haftalık editlenip yenilenecektir)
    5

2
    0.14 Altın

Günlük Kazanç şuan için 12.33 tldir.

Sizden rica olarak
    https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V linkinden kayıt olursanız referans geliri oluşturmaktasınız. Size herhangibi bir gideri bulunmuyor. Sadece referans oldugunuzdan dolayı ek gelirr almaktayım.

• Bu ara biraz iş yogunlugundan dolayı yazamadım ancak yatırım miktarını artırdım. Son zamanlarda bir 30 40 tlden fazla bir çekim yapmadım. Tam detayları yakında yazacagım ancak suan mevcut gelirim 17.68 tl olarak oldu. Tam detayları yarım akşam paylaşmaya çalışacagım.

10 temmmuzda havyanlara zam gelecek olarak belirtildi. nekadarlık bir zam emin degilim.

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V linkinden kayıt olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 3 Temmuz 2017; 1:41:55 >
  • Siteye yatırdığım tutar(Masraf yaptığım): 2577 tl
    Çekim yaptıgım tutar toplam : 168 tl
    Geri dönüş oranı: %6,52

Hayvanlar:
    Manisa Tavuğu 6 adet
    Zibrit Tavuğu 15 adet
    Denizli Tavuğu 39 adet
    Endülüs Tavuğu 11 adet
    Simental İneği 2 adet

Yem Deposu: 91.500
    Üretim Deposu: 3.684.000
    Ref Sayısı: 7

2
    0.56 Altın

Günlük Kazanç şuan için 20,39 TL tldir.

Üye olmak isteyenlere link; https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 6 Temmuz 2017; 10:28:8 >

• Gençler yeni yatırım yaptıklarını açıkladılar. Yatırım tutarı olarakda 10milyon tl deniliyor tekirdag civarına araştırmadan yatırım yapmayın. ben gidip görmedim ama yapıyoz diyolar.:)

Üye olmak isteyenlere link;https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V
  • Site Üyelik İçin Referans Link :https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=32UL7T (15 tl bonus le başlamak için kayıt ol)

-Çiftlik Bank nedir?
    +Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

-Çiftlik Bank yasal mıdır?
    +Başlangıçta devlet teşvikiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamıyla yasal ve kurumsal bir şirkettir.

-Çiftlik Bank %100 güvenilir midir?
    +Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur. Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir. Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

-Aylık kazancımız ne olur?

+Kazancınız yetiştirdiğiniz hayvan sayısına göre değişiklik göstermektedir.

(Örn. Bir kafkas arısı aylık 750 TL civarında kazandırırken, bir denizli tavuğu aylık 10TL
    civarında kazanç sağlamaktadır.),

-Çiftlik Bank ödemelerini gerçekten düzenli yapıyor mu?
    +15 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir. Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

-Çiftlik Bank yatırımları gerçekten hayvancılıkta mı değerlendirmektedir?
    +Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1 inde ve 15 inde Bursa ‘ya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

-Yatırımımız karşılığında herhangi bir sözleşme imzalıyor mu?
    +1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

-Çiftlik Bank üretimlerini nasıl değerlendirmektedir?
    +Sütaş ve Eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır. Bunun yanında yurt dışına bal ihraç etmektedir. Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

Site Üyelik İçin Referans Link :https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=32UL7T (15 tl bonus le başlamak için kayıt ol)

• Takipteyim. Bugün server 3 te başladık 3 arkadaş umarım gelir sağlayabiliriz ve serverlar bir zaman sonra patlamaz

S3 de başlayacaklara Referans numaram ve link:

Server 3 te bugün başlayanlar için referans numaram: D8LQV8
    https://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=D8LQV8
  • fifti kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yukardaki arkadaş sanki referansla olunca veriliyormuş gibi davranmış.böyle bir durum yok gidip direk ana siteden üye olabilirsiniz referansız. He tanıdık yok direk ben olayım yardımım dokunur derseniz boşa gidecegine birisine destek mantıgında iseniz ok ama yanlış bilgilendirmeye karşıyım :)

Umarım yarın az buz zaman bulur net değerleri size toplar bildirebilirim. Bu aralar iş seyahatlerim biraz fazlada

Server 3 su aralar yeni yatırımcılar için cennet :) Acamadık ya üyelik alırdık 3 5 inek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 12 Temmuz 2017; 23:33:1 >
  • Çiftlik Bank nedir?
    +Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

+Başlangıçta devlet teşvikiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamıyla yasal ve kurumsal bir şirkettir.

+Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur. Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir. Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

(Örn. Bir kafkas arısı aylık 750 TL civarında kazandırırken, bir denizli tavuğu aylık 10TL

+15 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir. Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

+Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1 inde ve 15 inde Bursa ‘ya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

+1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

+Sütaş ve Eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır. Bunun yanında yurt dışına bal ihraç etmektedir. Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

ÜYELİK LİNKİ (15TL BONUS İLE BERABER)https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=4CAEV5

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihdinc66

Çiftlik Bank nedir?

ÜYELİK LİNKİ (15TL BONUS İLE BERABER)https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=4CAEV5

civarında kazanç sağlamaktadır.)

gidersizi bırak nasıl 10 tl getiriyor bana acıklar mısın? 7.542857... tl getiriyor bir tavuk ki bunun 0,576sı gider. kampanyasız en kısa sürede paranın tamamını 7 ay civarında alıyorsun. miktar söylerken %30luk bir baz koyma abartmaya gerek yok. evet kazanıyoz ama abartmaya gerek yok.

toplam yatırımımım

tr2
    toplam yatırım 3066
    çekilen bakiye 320
    geri alma yüzdesi %10,4370515

tr1
    toplam yatırım 230
    çekilen bakiye 10
    geri alma yüzdesi %4,3478261

total

toplam yatırım 3296
    çekilen bakiye 330
    geri alma yüzdesi %10,0121359

Referans linklerim TR1 için
    https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=BC6H0Y

TR2 için
    https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 15 Temmuz 2017; 14:4:1 >

• Arkadaşlar selam, son durum aşagıdaki gibidir :)

tr2 Geri alma yüzdesi
    3850
    779
    3071 0,202337662

total Geri alma yüzdesi

4080
    829
    3251 0,203186275

tr1 Geri alma yüzdesi
    230
    50
    180 0,217391304

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaqer -- 4 Ağustos 2017; 13:26:20 >
  • Çiftlik bank sadece para kazanma değil bir memleket meselesidir biz çiftlik bank ailesi olarak bir açılış tarihi veriyoruz Londradan ses geliyor karşıyız diye siz istesenizde istemesenizde konyada 23 aralıkta dünyanın en büyük besi süt ve et tesisinin temeli atılacak bu kadar kolay işte.
  • https://www.facebook.com/ciftlikbank/ Arkadaşlar çiftlik bank belgeri açıklandı buyrun aklandı çiftlik bank böylelikle daha fazla yatırım yapabileceğiz korkmadan.
  • Peki bu ne dolandiricilik degilmi... soruyorum sadece

Ciftlik Bank Üyelikten Haftalık Gelişimim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bulaşmayın eğer illede dolandırılmak istiyorsanız daha bilindik yolları deneyebilirsiniz. Kardeşim asker buraya bir miktar para yatırmış kendisi müsait olamıdığında bana bakmamı söylüyor. Sürekli siteye girip depoyu boşaltmanı istiyor sistem tesadüfe bak ki doğru düzgün siteye stabil bi şekilde giremiyorsun. Ben 5 kuruş yatırmam bunlara. Yazık insanların umutları hayalleriyle oynuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patlamış geçmiş olsun hepinize. En başından belliydi zaten. Az az verip depo filan satıyordu ve herkes ayni şekilde kandırıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Patlamış geçmiş olsun hepinize. En başından belliydi zaten. Az az verip depo filan satıyordu ve herkes ayni şekilde kandırıldı.

patladı mı gerçekten hocam ?
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    yooo patlayan birşey yok. ben çekmeye devam ediyorum. ha patlamaz diyemem tabi. nedir ne değildir nereye kadar gider zaman gösterecek. sonuçta bir risk.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.