Şimdi Ara

çift hatlı telefon arıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ben çift hatlı android telefon bakıyorum 4.7 inç işi görür fazla büyük olmasın ama şarjı uzun gitmeli çünkü çok konuşuyorum iş telefonu ile pahalı olmasın marka model tavsiyesi bekliyorum şarjı uzun gitsin ve büyük olmasın

• Gm android one duo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600-800 tl arası htc-lenova-asus-samsung olabilir model yazarsanız sevinirim
  • Şarj ve performans yanında uygun fiyat arıyorsanız Lenovo p70. Şarj konusunda rakibi yok zaten. Donanım olarak da. 5" . +stabil.

Meizu m2 note da ön siparişte ama 5.5"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 24 Ağustos 2015; 0:49:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dicovery 2 tavsiyem

Nokia x xl alma ne alırsan al
  • altinmustafa A kullanıcısına yanıt
    4.7 için thl 4000 5.0 için lego lead 7 veya lenovo p780 olabilir.
  • forumdan araştırdım biraz ankara balıkçıoğlundan bakacam modeller şöyle bunların arasından sıralamanız mümkünmü 1 den 6 ya doğru

Lenova p780
    Darkevo x5
    Htc one dual
    Lenova vibez
    Discovery2
    zopo998

sizce hangileri birinci olur fiyat ve performans bakımından tabi5 inç ten fazla olmamalı lg ve samsung ta dual hangileri var onlarıda yazarsanız ona göre bakacam balıkçıoğlundan
  • p780 üste çıkar fiyat/perform.
  • bugün elektronik mağazalarını gezdim lenova p780 yok ASUS ZENFONE 5 en mantıklısı gibi geldi 740 tl civarında sizce hangisi alınmalı birde lenova s580 var vatanda 600 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.