Şimdi Ara

(Ciddi)Verilebilecek en iyi yanıt nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşlar 17 öncelikle , 2 aydır çıkıyoruz ve benim moralim bozuktu şöyle bir muhabbet geçti :

O : İyi olman için ne yapabilirim ?
    Ben : Bi öpsen , sarılsan yeter
    O : Sevdiğimi anlaman için illa sarılmam öpmemmi lazım? hep böyle sanıyosun neyse bunu sonra konuşcaz

Verilebilecek en iyi cevap ne olabilir ki ? Yani sonuçta evet kuru kuru seni seviyorum denmesi yetmiyor işte bazen + istediğim anormal bir şey değil ki

• sevdiğimi anlaman için değil, beni biraz rahatlatman için. zor zamanlarımızda birbirimize daha çok ihtiyacımız var.

yaz.
  • Bu kız senden hoşlanıyorsa bileklerimi testere ile keserim.

Kızlar daima öpmek ve sarılmak isterler. Kısacası mıçmıç takılmak isterler.

Bu kız sana karşı bi' soğukluk içinde, eğer aranızda şiddetli bir tartışma geçmediyse kız senden hoşlanmadığı için kibarca terslemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 30 Mart 2012; 21:18:37 >
  • YUKARI
  •  (Ciddi)Verilebilecek en iyi yanıt nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gala2626

YUKARI

yazdığımız şeye bir yorum yap bari birader görgüsüz müsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

quote:

YUKARI

• quote:

quote:

YUKARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öptürmüyosa bile bırak gitsin.uğraşılmaz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersamo48

quote:

quote:

YUKARI

pardon ya moral acayip bozuk ta

• muhappete katil sende :D
  • Boyle sey olmaz,arkadasin dedigi gibi kizlar sarilmayi opmeyi cok sever bir de 2aydir cikiyormussunuz. Bu kizi unut bence.
  • Kız ayrılcak senden , bunu daha sonra konuşcaz , şu an nasıl diyeceğini bilemiyo sadece.
  • işte direk unut deyince de olmuyor çözerim diyen var mı ? Pm den düzgünce olayı baştan anlatsam acayip kötüyüm
  • şu kızların ayarı mı bozuk nedir birader ya ? Samimilik isteyelim trip mi atalım ne yapalım bilemedik..büyük harflerle "S...." yaz gönder derim ben
  • Bu benim için yeterli deseydin ama sen sarılmak istemiyorsan bunu daha fazla uzatıp zaman kaybetmeyelim de... ben bana sarılacak birinin peşine düşeyim... başak ne yapabilirsin ki bana nasihat mı edip beni mutlu edecektin? öyleyse babamdan nasihat alırım. Sana gerek yok...
  • Ulan yapmadığım fedakarlık kalmadı bıktım ve bu sürede tek anladığım şey 4S TIKIR TIKIR !
  • ona deki. Birbirimizi kandırıp maçı uzatmalara bırakmıyalım eninde sonunda gol olucak, gel beraber penaltı atışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Bu benim için yeterli deseydin ama sen sarılmak istemiyorsan bunu daha fazla uzatıp zaman kaybetmeyelim de... ben bana sarılacak birinin peşine düşeyim... başak ne yapabilirsin ki bana nasihat mı edip beni mutlu edecektin? öyleyse babamdan nasihat alırım. Sana gerek yok...

ben bile gaza geldim döner bıçaklarıyla dalalım
  • Sen gayet kibar bir sekilde soylemissin zaten. Kizin senden hoslandigini sanmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.