Şimdi Ara

Çiçeksepeti kampanyasına inanmayın!!Vatan,da şu an 12,600 tl Kaçırmayın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
5.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (Vatan da 12600 tl seppette indirim ile kaçırmayın güzel fiyat..)

Çiçek sepeti firmasında 120hz, qled ,hdmi 2.1 ,,,2021 model çok başarılı bir tv var,kaçırmayın derim.TCL65c728

Son not: sahtekar firma tv satın aldım, ama fiyatlar yükselince göndermekten vazgeçti,müşteri hizmetleri sistem hatası olarak görüyor kampanyayı, bizi kandıracağını sanıyor..aman diyim çiçek sepeti görünce hiç bir kampanyasına inanmayın,mağdur olursunuz..

https://www.ciceksepeti.com/tcl-65c728-4k-ultra-hd-65-165-ekran-uydu-alicili-android-smart-qled-tv-resmi-distributor-garantili-kcm86378926?utm_source=Cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=urun_karsilastirma&adjust_tracker=2mbxcu2_5j2wtwd&adjust_campaign=urun_karsilastirma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 16 Aralık 2021; 2:39:2 >

• Çiçeksepetinden ürün alırken 3 4 defa düşünün derim. Geçen hafta kargoda ürünümün kutusu açılmış, içindeki ürün alınmış. Kargocu aradı bilgi verdi, tutanacak tutacağım diye. Çiçeksepetine durumu ilettim. Güç bela kayıt açtırdım, 1 kere dönüş yok. Satıcı firmaya yazdım elimde olmayan ürün için teknik servis ile iletişime geçip onların onayını almanız lazım iade için dediler. Ürün elime ulaşmadan kargoda kaybolmuş diyorum bir daha bu cevabı veriyorlar bana :)

1 haftaya daha çözülmezse THH ile çözeceğim.

• erdote kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyide tv nasıl acaba?
  • Hsonu Teknosa' da 7.999₺ idi...
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    O model 65c725 olabilir. Bu model 9.999 dan aşağı inmedi diye biliyorum.

Edit: 55c728 de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piayback -- 29 Kasım 2021; 20:31:17 >
  • ,%6 diyor ..anlayamadım
  • Çiçeksepetinden ürün alırken 3 4 defa düşünün derim. Geçen hafta kargoda ürünümün kutusu açılmış, içindeki ürün alınmış. Kargocu aradı bilgi verdi, tutanacak tutacağım diye. Çiçeksepetine durumu ilettim. Güç bela kayıt açtırdım, 1 kere dönüş yok. Satıcı firmaya yazdım elimde olmayan ürün için teknik servis ile iletişime geçip onların onayını almanız lazım iade için dediler. Ürün elime ulaşmadan kargoda kaybolmuş diyorum bir daha bu cevabı veriyorlar bana :)

1 haftaya daha çözülmezse THH ile çözeceğim.

• hocam fıyat da yazarsan baslıga ıyı olur. iyi fiyat eger 10 bınse kıme gore neye göre oluyoruz :D

• piayback P kullanıcısına yanıt

Bir hafta önce aldık kızıma, yine çiçek sepetinden.hiç bir sorun çıkmadı 2 gün geldi,,tv kendim inceledim ve çok çok beğendim, 120hz işini gerçekten çok iyi yapıyordu,muhteşem akıcı görüntüler ve zorlanmadan bu akışkanlığı sürdüre biliyordu, film ve maçlarda titremeyen görüntü kalitesi vardı.. Kesinlikle pişman olmazsınız.

11 sene önce aldığım samsung 49c750 ve 200hz özelikli tv den sonra sanırım beni yine uzun yıllar mutlu edecek kalite ve güzellikte bir cihaz olacak..

• bayguru B kullanıcısına yanıt

Sepette ekstra yüzde altı indirim ile 9999 tl ye iniyor fiyat ama tek çekim harici taksitlerle artı masraf ekliyor ben 4 taksitli aldım ve 10400 tl yakın fiyat ödedim,bu dolar kuru ve pahalılıkta bu fark okadarda önemli gelmedi bana,çğnkü yakında bu tarz cihazlar 15 binden aşağı bulmak çok zor olacak.

Hocam forumda servis, yazılım ve panelini beğenmeyen çok kişi gördüm. Fiyatı iyi ama işte tv de soru işareti çok fazla.
  • Alsak bir dert almasak bir dert:)
  • piayback P kullanıcısına yanıt

Hangi firmanın servisinden memnun ki insanlar hepsi birbirine yakın,ben beğendim, fiyat ve değerlendirme sizde,hiç bir firmanın yandaşı değilim bu arada,her şey şahsi fikrim,,araştırın,kararınızı ona göre verin.

Sadece servis değil, kendi forumunda yazılım ve panelide çok eleştiri almış. Fiyatı iyi ona diyecek birşey yok, biraz daha iyi bir tv olsun deyince 16-17.000 lere çıkmak gerekiyor.
  • Stok hızlı tükenmiş. Açılır mı bir daha bilmem. Bu fiyata bu ekran önümüzdeki aylarda hayal olacak.
  • 55 inc olanini bugun iade yolladim 7600 den almıştım ama kimseye tavsiye etmem cogu ürün ayipli geliyor servis ilgilenmiyor fiyatina kanıp başıniza iş almayin bendekinde ölü piksel vede bulutlanma vardi
  • youtube da adem helvacının tlc hakkındaki videolarını izleyin almadan önce. teknik veriler fiyatına göre iyi ancak gelen kullanıcı yorumları sonrası adem helvacı da olumsuz yorum yapıyordu. gölgelenme ışık sızması falan rahatsız edici seviyede.

• Pttavm

• Beyler TLC değil marka o tv kanalıyla karıştırmayın...TCL doğrusu..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.