Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (632. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.795
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

4 sene önce bugün

Chuck (2007–2012)

• up :D yeniden başladım 1. sezon 1. bölüm kahkaha atarak izliyorum abi efsane
  • Zachary Levi'ye küfür ede ede nefret ederek 4 sezon izledim 5. sezon tam bir fiyaskoydu. Chuck karakteri dışında seviyordum diziyi ama gerçekten adama uyuz oluyordum yvonne gibi kadını hiçbir zaman hak etmedi ve Daniel Shaw gibi usta bir CSI ajanını nasıl pataklıyorsun sen sinirlenince güçleniyor adam çizgi filmlerdeki gibi Baş role hiç mi hiç yakışmıyordu bence diziyi 2 haftada filan bitirdim ama iyi anılarımdan çok zachary levi'ye ettiğim nefret geliyor aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 4 Şubat 2016; 5:36:36 >
  • Bence o karaktere cuk diye oturmuştu adam neden bu kadar nefret ettin ki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Chuck (2007–2012)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shredded

Bence o karaktere cuk diye oturmuştu adam neden bu kadar nefret ettin ki :D

hak etmiyor yvonneciğimi
  • Bir ara chuck versus the movie olacaktı. Niyoldu da olamadı? Ya da hala düşünülüyor mu? Bilen varsa yazsin.

• Güncel dizilerin yeni bölümlerini beklemekten sıkıldım 3. kez yeniden başladım. Aynı heyecanla izliyorum bölümleri gerçekten çok zevkli. Keşke yeniden başlasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 17 Şubat 2016; 7:22:22 >

• gaza gelin
  • Bu dizinin filmi olacaktı. 2013'te falan dedilerdi. Ne oldu? Filmi çıkacak mı?

• 5.sezonda sıkıntıdan izlemiyorum diğer 4 sezon müthişti
  • Son sezonu ve finaliyle beni üzen dizi. Her ne kadar yapımcılar finali izleyicilere bıraktıklarını ve seçimi onların yapması gerektiğini söylemiş olsalar bile bana nedense sonu kötü bitmiş gibi hissettirdi. Son sezondaki bir bölümle her şeyi sildiler resmen, izleyenler hangi sahneden bahsettiğimi tahmin edecektir. Kısacası, son sezon olmadan bitseydi harika olurdu diye düşünüyorum.

• Dün akşam birşeyi farkettim

Chuck intersect'in hatırlamasına "Flash" diyordu bildiğimiz gibi, Morgan ise "Zoom". Flash dizisini izleyenlerin yüzünde bir gülümseme olmuştur hemen Asıl olay bu kadar da değil, çizgi romanlarda ve dizide Zoom, Flash'ın düşmanı. Morgan'ın da karşı tarafa geçip Chuck'a düşman olmasına da ufak bir gönderme yapmışlar..
  • Ne diziydi ya...
  • Şu hatun süper. Alex karakteri.Mekanna Malvin.Çohh hoştirr emma benana.

Chuck (2007–2012)

• Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    Ben de severim kendilerini
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    oyş
  • Jayne cobb için başladım firefly da çok hoşuma gitmişti oyunculuğu. Tabiki sarah da dizeye çekti bizi her nekadar o. ruhlu olsada. Sonu net bitmeyen dizileri sevmiyorum o yüzden tek isyanım bu yönde.
    Belki ileride çocuklu bi sahne gösterselerdi vs bana daha uyardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail0100 -- 27 Mart 2016; 17:48:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0100

Jayne cobb için başladım firefly da çok hoşuma gitmişti oyunculuğu. Tabiki sarah da dizeye çekti bizi her nekadar o. ruhlu olsada. Sonu net bitmeyen dizileri sevmiyorum o yüzden tek isyanım bu yönde. Belki ileride çocuklu bi sahne gösterselerdi vs bana daha uyardı.

Bazen dizi finallerinde Senaristlerin deyimiyle '' İzleyicinin hayalgücüne biraktik '' Angutlugundan nefret ediyorum... Bana birakma arkadaş, net elle tutulur bişiyler göster..

Sarah ile Chuck'in Evlilikleri nasil gidiyo ne yapiyolar ne ediyolar hayatlarinda ne değişti ne oldu ne bitti, Şuursuz Morgan ne halt yiyo, Casey en son Operasyona gidicem dedi öldü mü kaldi mi v.b.v.b.v.b.v.b.v.b...... Yillar geçsede üstünden bu içeriğe sahip başka bi dizi çikmadi çikmayacakta galiba.. Chuck'in yeri bende çok çok ayri yaa... İddaa ediyorum bi kanal tanitimini yapsin ve 5 sezon diziyi en baştan bölüm bölüm yayinlayacağiz desinler Yine millet müptelasi olur yine baya izlenir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 27 Mart 2016; 13:51:23 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Tebrik ediyorum seni finali niye yazıyosun kardeşim spoiler kullansana. Sayende daha finali izlemeden izlemiş kadar oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.