Şimdi Ara

Chrome da kayıtlı şifreleri göremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Chrome da kayıtlı şifreleri göremiyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    231 Mesaj
    Windows 10 yüklediğimden beri windows şifresi, windows parolası, PIN gibi değişik şeylerle uğraşıyorum.

Chrome daki kayıtlı paroları görmek isteyince nedense windows parolamı istiyor. Parolayı unuttum diyerek yenisini oluşturmuş olmama rağmen kabul etmiyor.
    Çözüm olarak şifrelerimi https://passwords.google.com/settings/passwords adresinden de görebiliyorum tabi ama bu istenen parola nedir, neden hata alıyorum bilen varsa anlatırsa çok makbule geçer.

Ayrıca Bu yeni oluştumuş olduğum parola ile windows.com da oturum açabiliyorum ama bilgisayardaki oturum açma seçeneklerindeki parola değiştir kısmındaki parola bu değil sanırım. Muhtemelen bilgisayardaki yerel parolayı istiyor. Uzun süredir PIN ile otutum açtığım için parola ne idi hatırlamıyorum. Hatırlamanın, sıfırlamanın, ya da PIN girerek yeni parola oluşturmanın bir yolu var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedy707 -- 22 Şubat 2016; 0:10:13 >

|
    |

• Yarbay
    3600 Mesaj
    Masaüstüne geçince tam olarak bakarım ancak eğer yanlış hatırlamıyorsam hesap doğrulaması gerekiyor diye hatırlıyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.