Şimdi Ara

Vpn Aktif Oluyor Ama Siteler Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 gün öncesine kadar vpn ile sorunsuzca bağlanıp sitelerde gezine biliyordum ama son 3 gündür vpn bağlanıyor aktif oluyor ama hiç bir siteyi açmıyor farklı bir kaç vpn ilede denedim sonuç aynı buna ne neden olabilir nasıl çözebilirim acaba, iss : Türktelekom,

• Kullandığınız VPN servisleri TT tarafından engellenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Kullandığınız VPN servisleri TT tarafından engellenmiş.
    Güncel listeye nasıl ulaşabilirim, ayrıca ttnetin bu yasağını nasıl aşarım,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Free veya Premium fark etmeksizin çoğu engellemelere (sansüre) maruz kalmış. TurkNet, Netspeed gibi küçük ISP'ler de bu tür durumlar yok. Turkcell, TT ve Vodafone bu konuda ağır sansür uyguluyor. Kullandığınız VPN servisi engellenmişse maalesef bunu aşmanında bir yolu yok. Sansüre karşı sundukları ek protokoller varsa onları deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki konuya da göz atabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/nordvpn-kullananlar-varmi-turknette--140617132
  • quote:

Bildiğim kadarıyla Free veya Premium fark etmeksizin çoğu engellemelere (sansüre) maruz kalmış. TurkNet, Netspeed gibi küçük ISP'ler de bu tür durumlar yok. Turkcell, TT ve Vodafone bu konuda ağır sansür uyguluyor. Kullandığınız VPN servisi engellenmişse maalesef bunu aşmanında bir yolu yok. Sansüre karşı sundukları ek protokoller varsa onları deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki konuya da göz atabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/nordvpn-kullananlar-varmi-turknette--140617132
    Çin sansürünü aşan uygulamalar yöntemler varmış üstat, Tr deki sansür Çin nin yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyormuş,

• kullandığınız vpn ücretli değil ise opera kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    Ücretli üstat daha önce avast ücretli idi onda hizmet ortada yarım kalmıştı btk yasaklamıştı şikayet edince antivirüs hediye ettiler, esas sorun btk yasak ladıysa iş bunu aşmada,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seed4.Me ile sorunsuzca bağlandım, demekki btk vpn yasak listesini genişletmiş,

Esas merak ettiğim btk nın yasak koyduğu vpn leri nasıl çalıştırırız,
  • Zaten ISS nin Turk Telekom olması bütün oyunların ve sorunların kaynağı. Bu sefer de Gdrive ve Mega Drive gibi Cloud sistemlerine hız sınırı getirmişler. naidr bir VPN servisi kullanmadan yakalanmamak nerde ise imkansız.
    O VPN'e dikkat etmenizi öneririm. Reklam enjekte ediyormuş.

Vpn Aktif Oluyor Ama Siteler Açılmıyor
  • quote:

O VPN'e dikkat etmenizi öneririm. Reklam enjekte ediyormuş.

Pc yi nasıl taratayım üstat avast aktif ama bir hata almadım,
    Malware/Adware tarzi birsey bulastirmiyor. O yuzden bunun icin taratmaniza gerek yok. Seed4me VPN servisini kullanacaksaniz uzerinden bankacilik, mail, netflix, spotify, vs. gibi hesaplariniza giris yapmayin. Aslinda bu yazdigim butun Free VPN hizmetleri icin gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Malware/Adware tarzi birsey bulastirmiyor. O yuzden bunun icin taratmaniza gerek yok. Seed4me VPN servisini kullanacaksaniz uzerinden bankacilik, mail, netflix, spotify, vs. gibi hesaplariniza giris yapmayin. Aslinda bu yazdigim butun Free VPN hizmetleri icin gecerli.
    Beni huylandırdın üstat işte kullandığım pc bu Malware/Adware tarzı bir şey bulaştırmıyorsa tuş kombinasyonunu nasıl takip ediyor o zaman,
  • modemi fişten çekin 10-15 saniye sonra tekrar takın birdaha deneyin ip ban yemiş olabilir. olmazsa modemi yeniden kurmanızı önereceğim. duruma göre başka çözümlerde üretebiliriz.
  • Ben bile şuan da vpn'e bile bağlanamıyorum sorun sanırım küresel galiba çaresi var mı beyler biri cevap yazsın.

• ben de bankacılık işlemlerınde avast vpn kullanıyorum ama sitelerin açılması çok zor olıyor...neden bilemedim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.