Şimdi Ara

Chp'ye pkk şoku ! CHP'li Aysu Bankoğlu PKK'lı teröristlerden oy istedi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
14.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çırpının ak troller ankara-istanbul-antalya- bursa gittiiiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Savcidan once chpnin basindaki vatandasin buna gerekeni yapmasi lazım. Ama sessiz kaldigina gore kendisi de ayni yolun yolcusu demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Apo'yu Ankara'da üniversitedeyken alıp yetiştirip hazırlayan, göz göre devletin denetiminde, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde (ki Kemalist askeri darbelerin ardından, askeri baskının, otoritenin en güçlü olduğu dönemde) pkk'nın kurulmasını sağlayan (sözde bölgedeki feodal yapıyı bitirmek için kurduklarını iddia eden), Kemalist rejimin NATO-CIA bünyesindeki istihbaratıydı. CHP de Kemalist yapının bir numaralı temsilcisi ve sözcüsü olduğuna göre bunlara şaşırmak abes.

Kemalizm'in ağababaları İttihatçılarla, Ermeni komitacıları, Avrupa'da Jöntürk kongrelerinde Osmanlı'ya, 2.Abdülhamid'e karşı bir araya gelip ortak hareket etmediler mi? Ermeni komitacılar doğu dağlarında, Selanik ağırlıklı Jöntürkler batı dağlarında "gerillacılık" oynmadı mı? "İzmir' in dağlarında çiçekler açar" diye övündükleri şey devlete isyan eden çetecilerdi. Pkk'dan ne farkları var. Güç kendi ellerine geçtiği için isyanın, çeteciliğin adı "hürriyet hareketi", isyancılar da "özgürlük savaşçısı" oldu. Tarihi de kendi ağızlarından yazıp milletin beynini yıkadılar. Devlete karşı dağa çıkıp silahlı mücadele yapmak terörizmse, her şartta herkes için öyledir. Batı'dan aldıkları destekle devleti içerden çökertip paramparça ettiler. Şimdi "Fetöcü hainler batıda Türkiye aleyhine çalışıyor" diyoruz, iyi de Jöntürkler farklı bişey mi yaptı? M.Kemal ve beraberindekiler farklı mıydı? Fetöistlerle Kemalistlerin hiçbir farkı yok çünkü iki cemaat de batı destekli Jöntürklerin bugünkü yansımalarıdır. Kemalizm Selanikli sabetayistlerin ekolüdür, Fetöizm ise Prens Sabahattin, Mahmut Paşa gibilerinin ekolüdür. Hepsinin çıkış noktası Avrupa'da mason desteğiyle organize olan Jöntürk hareketidir.

* Şimdi çoluk çocuk gelip çomar, aktroll bilmem ne diye zırvalayacak muhtemelen :) ama üzgünüm, herhangi bir parti mensubiyetim yok. Yazdıklarımın partiyle ilgisi de yok çünkü bu gerçekler Akp ortada yokken de geçerliydi.
    Apoyu okuldan alıp örgütü kurduran devletin istihbaratıdır bunda mutabıkız da, bunları "çözüm sürcinde" tepeye çıkaran habur da davulla zurnayla karşılayan her türlü yığınağı şehirlere yapmasına KÖR olan kim?

Fetoşa yanındaki yavere varıncaya kadar yol veren kim?

Parti aidiyetin yok ise hikayenin ilk kısmını yazmakla kalmaz ikinci kısmını da yazarsın.

yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

• frksylyc F kullanıcısına yanıt
    Asıl siz kendi trollüğünüzü kabul etmişsiniz. Ben görüşümü düşüncemi yazıyorum bana katılmak zorunda değilsiniz Bana cevap yazmak zorunda da değilsiniz. Benim yazdıklarımın zorunuza gittiğini görüyorum bu da sizi troll yapar. Zorunuza gitmeye devam edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Çırpının ak troller ankara-istanbul-antalya- bursa gittiiiiii
    CB işi beka sorununa dönüştürmese Antalya da Türel açık ara alırdı,

CB işi genel seçim havasına soktuğu için eldeki tek belediye Kepez ile CHP de olan Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı na yetmez kaldı ki bu sefer chp adayı Böcek, ki Böcek chp kökenli değil +Antalyanın yerlisi ve popülerliği çok yüksek.

Keza belediyelikten düşürdüğü Göynüğün bld. başkanı şimdi muhalefetten kemer adayı ve kesin alır gözü ile bakılıyor.

Tahminim beka propagandası Antalya da akp için rahat alınacak seçimi zora sokar.

• Valla bu olayları CHP yapıyordur orasına karışmam ama siz beyaztrollerinde bu durumlara sessiz kaldığını gördük. Bu konuyu beyaztroller olarak siz değilde PKK ile ilgili en ufak sürtüşmesi olmayan bir partiyi savunan seçmen eleştirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hep akp ve rte mi kandırılacak birazda Kılıçdaroğlu ile CHP kandırılsın ...

Ozaman oylar saadete .. sanki başka parti yok....

Çok komiksin tanımadığınız insanlara iftira yalan atmaya bayılıyorsunuz tıpkı sahibin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

https://www.youtube.com/watch?v=zxq9xbIkM0g

halk tv yalan söylüyor montaj yapıyor ozaman doğrumu?

insan kör olunca ne yapacağını bilemiyormuş.

edit :

halk tv de çıkan şeye inananlarda gerizekalımı oluyor ???

Alıntıları Göster
    iktidarın önüne gelene "pkklı" demesine karşın İRONİ yapıyor ama sizde onu anlayacak zeka nerede?

orada ZİLLET İTTİFAKI da diyor.Şimdi bu kadın kendisine zillet mi diyor?

ama suçlu yine chpdir.ülkenin yarısından çoğunun eğitim durumu ortada.dümdüz ve basit cümle kurmak varken olayı böyle anlatırsan başka yere çekerler tabi ki.

• apran A kullanıcısına yanıt
    Biraz daha özgün ol. Yaz, çık.
    Diğer troll arkadaşlarından feyzal.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    İşte gelde bunu trollere anlatmaya çalış.

hocam trolleri boş ver halka nasıl anlatacaksın? bütün medya bunlarda.halkın eğitim durumu da belli.chpnin işi çoook zor.
  • Kimse kimseye haksız yere trol demiyor. Dün yediğiniz hurmalar bir gün tırmalar merak etme...

Ne o sıkışınca cevap veremiyor sunuz değil mi?

• şok mok değil, chp için artık sıradan haberler bunlar,
    yazık, bunlar da ana muhalefet partisi olacak iktidara birey olursa ülkeyi bunlar yönetecek düşünün.
  • apran A kullanıcısına yanıt
    Düşüncenin temellendiremeyecek kadar cahilsin bu kadar, gençlik kolları sadece gençlerin katildigini söyleyecek kadar da bilgisiz. Ne diyeyim siz takılınca kendi halinizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 11 Mart 2019; 18:34:20 >
  • O video galiba kirpilmis ama yine de benim anladigim iktidar kendine oy vermeyen kesimi farkli gordugu icin igneleme yapmis ironi yapmis oldugunu dusunuyorum.Hee bu zaman da boyle seyler konusulurken bin kere dusunulup oyle haraket edilmesi lazim.Cunku yandas medya savasta her yol mubahtir sozunden yola cikarak hak hukuk gozetmeksizin haber yapabiliyor.

• mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz, gözleriniz yolda kalmıştı. Bulmakta zorluk c kendiniz inşallah.

• samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Ne o hemen hakarete başlıyorsunuz. Ne kadar da başkasının düşüncesine saygılı insanlarısınız. Sizin gibi trol olmadığım için siyasi parti yapılanmalarını da bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.