Şimdi Ara

CHP VE AKP GERÇEKLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
27
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Admin şimdiden söylüyorum konuyu okumadan silmeyin her zaman yaptıgınız gibi.

Bu Ülke Askeri sistemle yönetilmelidir yoksa bir adım bile ileri gidemeyiz.Örnek Atatürk,Putin

1-Şuan Chp Atamızın kurdugu partiden çok uzak tutum sergiliyor.Atamız yaşasaydı asla hdplilerle yüz göz olmazdı çünkü kürt derdimiz olmazdı.

2-Akp bu parti gerçekten yeterince eğitim almadan ülkeyi yönetmeye çalışıyor kitlesi kendilerinden berbat yaptıgı tek iş yol yapmak.

3-Muharrem İnce oy için herşeyi yapabılıcegını gosterdı hdp lılerın yanına gıderek eşi gidip selonun eşiyle görüşmüş geçenlerdede

4-İyi parti natoya bağlılık sözü veriyor buda demek oluyor ki ne isterseniz yapacağız biz çocukmuyuz yürü git

5-Chp Genel Başkanının biz hapiste yatan pkklıyada gittik dhkpcliyede gittik sözleri hala yüreğimizi sızlatıyo

6-Akp Kandırıldık sözleri hapiste yatan çoğu suçsuz insanı fetöcü diye attılar damatları hala dışarda geziyo...

7-Rte nin cemaate ne istedilerde vermedik sözleri herşeyi anlatmıyomu

8-Temel in madımak katliam değildir sözleri yazık .

9-Muharrem incenin çıkan ses kaydı bu ülkeyi bunlar yöneticek dimi ..

10-Rte nin ses kayıtları bunlara emanet edılen ülke...

Tek bir şey söyleyeceğim siz bu insanlara tapar gibi taraf tutuyorsunuz Atamızın kemikleri sızlıyor bunların hiçbiri ülkeyi ileri götüremez bu ülke ancak Atamız gibi bir askeri sistemden gelen biriyle ilerleyebilir .Kimse chp bunlardan iyidir demesin akp giderse batıcaz demesin ikiside birbirinden kötü sizin bizim bu adamlardan tek eksiğimiz bize torpil yapıp partiye sokucak akrabamız olmaması başka bir şey değil.Gözünüzü açın lütfen gözünüzü açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco190358 -- 21 Haziran 2018; 19:39:3 >

• Bir tek akıllı sen oyum sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Ülkeye bu kadar kötülük yapan insanlara oy atıcağınız oylardan iyidir.
  • Ulkenin tum savunma sistemleri natoya bagli iken natoya karsi mi cikacaktik? Kolesi olmadan iş birligi iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötünün iyisi de ilerlemedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam işte biz de kötünün iyisine yani M.İnce ye oy vereceğiz
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Kendisi iyi olabilir ama partisi yoldan çıkmış açıkca pkkyı destekledıgını göstermiş kendiside seloyla konuşarak bala kaymak olmuştur Atamızın kemiklerini sızlatmaya devam

• askeri yonetimlerde o refahın ve ekonomin nereye çakılmış bir bak bakmadığın belli askeri yönetim istemek bu ülke için hainliktir...
    Atatürkde döneminin adamıydı ozamana gore olması gerekendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Haziran 2018; 20:4:38 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Atatürk 20 yıl daha yaşasaydı sen bu ülkenin geldiği yeri görürdün... Askeri yönetim derken askeriyenin içinden gelmiş biri...
  • Bu ülkeyi harbiden askerlikten çıkan biri yani osman pamukoğlu gibi biri yönetmedikçe başa kim gelirse gelsin , ülke tayyip' in kazmış olduğu çukurdan çıkamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Atatürk 20 yıl daha yaşasaydı sen bu ülkenin geldiği yeri görürdün... Askeri yönetim derken askeriyenin içinden gelmiş biri...
    öldüğünde 3 sınıf afrika ülkeleriyle yarışıyodun...iktisadi ekonmik verilere bakmadan ideolojik kafayla sıkmayla olmuyor canımın içi...ayrıca refahını en çok geliştiren hükümet adnan menderes hükümetidir 50 lere kadar yükselmiştin dünyada..şu an 65 lerde filansın...ecevit bıraktığında 70 küsür..darbelerdede dip..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Haziran 2018; 20:24:58 >
  • quote:

Atatürk 20 yıl daha yaşasaydı o zamanın kanserli tohumları olan ve şu anda onların devamı niteliğinde olup bizi yönetmekte olan iktidar partisi ve temsilcilerini şimdi göremezdik.
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kime oy vericeksin hocam ? Çalıp çırpıp yol yapana mı? Pkk yı desteklıyene mi ?
  • quote:

Kime oy vericeksin hocam ? Çalıp çırpıp yol yapana mı? Pkk yı desteklıyene mi ?
    ikisinede verilebilir akp chp ip farketmez askeri yonetim istemek şu bulunduğun konumdan 100 daha kat fakir olman demek...ıyy sen askeri süper süt aklığımı sanıyon subay maaşıyla zamanında tarabyadan vilalar yalılar alan dolu bu ülkede komple parsallediler boğazı
    abd kör ideoloji kullanır besler ve yapar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Haziran 2018; 20:47:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.