Şimdi Ara

CHP li Belediye Ensar Vakfına Verilen Binayı Geri Aldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
13.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
224 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Ankara Üni.'de tacizci öğretim görevlisi çıktı, kimse kuruma saldırmadı. Bunun gibi çok örnek var. Ama bu konuda kuruma saldırıyorsunuz. Niye? Çünkü dinle bağlantısı olan bir vakıf. Siz busunuz işte. Hayatta asla güvenilmeyecek, çıkarına göre hareket eden, omurgasız insan topluluğu... Derdiniz adalet falan değil. Derdiniz kavga, fitne, fesat,huzursuzluk ve dine olan kininizi kusmak.
    Ankara üniversitesindeki olaya yayın yasağı geldi mi?

https://www.google.com/amp/www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/turkiye/498611/Ensar_Vakfi_yla_anilan_tecavuz_skandalina_yayin_yasagi.html

Ankara üniversitesindeki olay için "aile" bakanı "bir kereden bişey olmaz" dedi mi?

https://www.google.com/amp/s/www.yenicaggazetesi.com.tr/service/amp/aile-bakani-ensar-vakfina-sahip-cikti-133808h.htm

Ankara üniversitesindeki olaydan sonra turkcell sponsor oldu mu, olmaya devam etti mi?

https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/turkcellin-ensar-vakfi-davasina-mahkemeden-ret-2128402/amp/

Merak etme sapık öğretmenleri barındıran bir kurum ve öğretmen yargılanırsa dine zarar gelmez ama bunu dindarlık adı altında savunuyorlarsa gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke tamamen kapatılsa ama cb değişene kadar beklicez artık fazla kalmadı
  • - Başörtüsünüde yasaklasın artvinde. Başörtüsümü kaldı 2020ye gireceğiz.
    - Ezanıda türkçe okutsun. Ben anlamıyorum hoca ne okuyor.
    - Kuran Kurslarını da kapatsın. Şeriatçı yuvası.
    - İmam hatipide kapatsın. Yerine nargile kafe açılsın.
    - Din derside kaldırılsın. Laik devlet yapısına ters.
    - Artvinde aşk otobüsü istiyoruz başkandan. şöyle öpüşürken kimsenin laf söylemediği.
    - İhtiyaç sahiplerinede kısa şort dağıtılsın. Çanak çizgisini göstermeden rahat uyuyamayanlar var çünkü.
    böyle icraatlar artmalı. belediye başkanı neden seçtik? dini faaliyetlerin önünü kessin diye. ülkenin başka derdi yok çünkü.
    (not: ironi içerir)
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iğrençsin ya . Muhalefet yapacağım diye kurduğun şu cümleden gram zevk alıyorsan gerçekten çok iğrençsin. umarım yazdığını tekrar okuyup vicdanında bir sızı duyarsın çocukları böyle bir şeye alet ederek ne demek istedim diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi olmuş

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Aile bakanı "bir olaydan bütün kurum suçlanamaz" diyor, sizin kafanız pisliğe çalıştığı için bunu "bir kere taciz etmekten bişey olmaz" diye çeviriyorsunuz. Bunu yaparken de zerre utanmıyorsunuz. Ulan bu insan üstelik bi kadın olarak salak mı da sizin çarpıttığınız manada bişey söylesin. Kendi iftiranıza dönüp dolaşıp bi süre sonra kendiniz de gerçekmiş gibi inanmaya başlıyorsunuz.

Turkcell doğru olanı yapmış işte, ben de onu diyorum. Bi şahsın pisliği yüzünden kurumu batıracaksak A.Ü. veya CHP'yi de komple kapatalım o zaman. Bu mantıkla tacizcilerin de suçunu ailelerinden çıkaralım. Tacizciyle birlikte anne, babalarını da idam edelim. Böyle mantık mı olur?

Şahıs kendi pisliğinden dolayı yargılanır. "CHP otobüsündeki taciz olayından CHP yargılansın" dediniz mi? Şimdi çıkmış "kurum yargılanırsa dine zarar gelmez" diyorsun. Ama bu olaydan beridir müslümanlara demediğinizi bırakmadınız.

Tipik iki yüzlü batılı kafası. Terörist müslüman ülkelerden çıkınca "İslami terör", hristiyan toplumlardan çıkınca "akli dengesi yerinde olmayan saldırgan"... Niyetiniz belli işte neyi konuşuyoruz daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

Gerçekten iğrençsin ya . Muhalefet yapacağım diye kurduğun şu cümleden gram zevk alıyorsan gerçekten çok iğrençsin. umarım yazdığını tekrar okuyup vicdanında bir sızı duyarsın çocukları böyle bir şeye alet ederek ne demek istedim diye
    Çocukları "gerçekten, fiziki olarak" böyle şeylere alet eden vakfa para akıtan partiyi savunan insanlar var burada.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Göreviniz nedir kurumda badem bey?
  • Kaldıgı surede kaldıkları kıra bedellerını gerı alsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 12 Nisan 2019; 1:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Bu mesaj silindi.
    aşırı abartıyorsun artık sana söylenecek söz kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • traumaniac kullanıcısına yanıt
    Siz bu şekilde gündeme getirene kadar bu vakıftan haberim bile yoktu. Ama bu vakıf üzerinden İslam'a olan kininizi kustuğunuzu gördükçe bende işin rengi değişti. Siz bişeye böyle ağlaya zırlaya saldırıp itibarsızlaştırmaya çalışıyorsanız, artık orada bi durup düşünüyorum. Hoş tacizcinin sizin eleman olma ihtimali bile var. Yapmadığınız, yapmayacağınız işler değil bunlar. 28 Şubat döneminde neler yaptığınızı gördük, bıyıkları ağzına girip bıyıklarıyla çorba içen bey

• atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Güzel fikir ADD de olabilir
  • Allah’ına kurban eline sağlık

• Allah’ına kurban eline sağlık

• Elinize saglık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Bu mesaj silindi.
    Vakıf, dernek, tarikat, kerhane v.b kan emici yapılara hizmet olayı bitti artık. Halk olarak hepsini teker teker bitireceğiz. Yetti artık. Bizden kestikleri rüşvet ve vergilerle paravan şirketlere para akıtıyorlar, 10 yiyorlar, yaptıkları 1 yardımı da milletin gözüne gözüne sokuyorlar utanmadan.

Bu tür kurumlar tamamen vatandaşın tepesine binmek için kurulmuş tezgahlardır, paravan şirketlerdir.

O zaman ben de ''California Blues Sevenler Derneği'' kurayım, bana da milyonlar akıtsınlar. Göstermelik olarak her ay 3-5 yoksul aileye yardım yaparım ?

Köyde, dağın başındaki arazime bir ev yaptırayım dedim. Belediyenin bir tecavüz etmediği kaldı. Tüm projelerim eksiksiz. Ama ''öpücük'' olmadan imkansız inşaat ruhsatı almak. Arazi benim, imarım var, projem elimde, ama yapı yapabilmek için derneklere yardım yapıp, ''bağış makbuzunu'' da dosyama eklemem gerekiyor !

En yakın arkadaşım Ümraniye' de 4 katlı bir plaza yaptı. Çocuk hayatının tüm birikimini bu işe yatırdı. Toplamda 550 bin liraya yakın rüşvet ödedi Ümraniye Belediyesi' ne. Bunu da tabi ki zilyon tane derneğe bağış yaparak gerçekleştirdi. En son bir caminin elektrik tesisatının yenilenmesi için yardım istediler. Arkadaşım kendi elektrikçisini getirip, malzemeyi de üstlenip yaptırayım dedi ama kabul etmediler. ''Masrafı 90 bin lira, şu derneğe bağış olarak ödeyeceksiniz, sizin yaptırmanızı kabul edemiyoruz'' dedi utanmaz arlanmazlar. Bizimki de isyan etti en sonunda. Gidip bir yerlerde lobi yaptı ve o parayı ödemeden ruhsatı aldı en sonunda.

Allah belalarını versin artık. Ümüğümüzü kemirdiler. Ne kadar paravan şirketleri varsa, ne kadar dernekleri dergahları varsa gidip hepsini yakıp yıkmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VGroove -- 12 Nisan 2019; 2:41:20 >

• Bir önce ki genel başkanının milletvekili arkadaşı ile yatıp kalkıp videoları sızdığı için istifa edenlerin partisinin AHLAK bekçiliği yapması ne kadar da komik değil mi ?? Hatta oğlancılık demiş birisi o zaman bende uşaklıgil olayını hatırlatayım belki cahil değildir biraz araştırır öğrenir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hayatim boyunca vergi versem sunlara yedirilen paranin onda birini kapatabilir miyim, halkin parasi niye boyle harcaniyor

• CHP bu ülkeyi adam edecek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.