Şimdi Ara

CHP-İYİ PARTİ ANLAŞTI (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
3
Favori
58.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
384 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de umutluyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

Fetö istedi, ağaları 15 marabayı sattı.

şaka bir yana vekiller içinde mutlu olan birini gören var mı ?
    Boynu bükükleeeerr

Boynu bukuklerr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• muhamnet kullanıcısına yanıt
    Ancak burda adil bir ortam yok ki. YSK’ya kalsa az daha seçime gidemeyeceklerdi. Adamlar da yapabilecekleri en doğru hareketi yaptilar. Başkaları gibi erken seçim isteyen vatan hainidir deyip de sonradan 1.5 sene önceye baskın gibi seçimi öne çekmediler. Her siyasetçiyi ayni kefeye koymamak lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Sakin ol sakin :) Sahibi ( gibi ) söylemişsin.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Megri megri diye ben karşılamadım Doğuda.

Peeeeeh !
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmare

chp nin yapabilecegi en iyi hamleydi zira kankasi hdp kabak tadi verdi...ancak nihai olarak secim sonucunu değiştirebilecek bir olusum olmayacaktir...tahminim cumhur ittifaki yuzde 55 ile secimleri kazanir...hayirlisi olsun...

Akhdp varken nasıl kankisi CHP oluyor. Olayları at gözlüğü ile mi görüyorsunuz.? Ortada bir kankilik varsa dagdan inip siyaset yapin diyen rte, Oslo da görüşen rte, Topkapı bildirisi yapanlar akp ki, açılım yapıp ortada gezen rte, megri megri diyen rte.
    Ama kankisi CHP vay be.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wade

Iyi mi? Ne değişecek ki? Şuana kadar ki en kesin seçim bu seçim.akp ve mhp çok rahat bir şekilde kazanacak.

Hadi hadi üstünü ört te yat rüyaların saçma sapan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son çırpınışları

• CHP yi bitiren bazı milletvekilleri oldu , yani yarısı işe yaramaz içlerinde siyaseti düzgün yapmak isteyen dürüst insanlarda bence ayrılıp düzgün bir partiye gitmek isteyecektir normal olarak
  • Yahu bu akpliler nasıl utanmadan gelip burda savuna savuna konuşuyor yok haliç çok güzel olmuş da yok ordumuz sınır ötesi operasyon yapıyormuş.

E yuh be sınır ötesi operasyon o yıllarda da yapılıyordu kuzey ırağa hemde 1 tane bile şehit vermeden şimdi aralıksız hergün şehit veriyoruz ama artık askerlik yan gelip yatma yeri olmadığı için televizyonlarda Haber değeri bile olmuyor. Ha pardon Akpli vekillerden biri zaten bunun için maaş almıyorlar mı demişti. Ben eski bir MHPli olarak bu saatten sonra MHPye çölde su yok bahçeli delikanlı olacak Ne Mutlu Türk'üm diyene yazılarını kaldıranlardan hesap sorucak önce..

• iyi parti iktidara gelecek Akparti başımızdan gidecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 61gün kullanıcısına yanıt
    Ysk iyi partiyi seçime sokmayacaktı. Grup kurunca direk seçime katılabiliyor. Asıl olay bu.

• Kk da nasıl bir zeka var anlamadım. İyi partiyi seçime soktun tamm da iyi parti büyük oranda MHP ve CHP den oy alacak. Hadi MHP nin baraj sorunu yok AKP ile ittifak halinde. Peki chp den gelen oylarda yetmezse iyi parti barajı geçemezse bu iş cumhur ittifakına yarayacak. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Ysk iyi partiyi seçime sokmayacaktı. Grup kurunca direk seçime katılabiliyor. Asıl olay bu.
    Yav arkadaş sizde trollükte çığır açtınız. Seçimlerde hep mağduriyet peşindesiniz... Kazanamıynca hile var dersiniz.

• Bu CHP'liler oncek iseçimlerde de sılholu hdp yi böyle sisirip yem yapmışlardı şimdi arkalarına bile bakmıyorlar. Şimdide bunlara aynını yapacak heralde.

Halbuki ne gerek var bunlara. Doğru düzgün projeler ile sağlam bir şekilde herkes seçime girse ona göre karar versek.

Şimdi oy verirken kimin daha iyi seçim stratejisi var diyemi oy vericez. Bu biraz koyunluk olmayacakmı. Ne desem bilemedim.

• İyi ki 1945 den itibaren çok partili demokrasiye geçildi.Bakın 24 Haziran seçimlerinde kaç tane parti seçime girecek.İktidardaki partiyi beğenmiyorsan alternatifi var.Ver oyunu muhalefetteki partilere iktidarı değiştir.Halimize şükredelim.Ya Rusya,Çin,İran gibi memleketlerde yaşıyor olsaydık?Oralardaki baskıcı antidemokratik rejimlerden Allah bizi korusun!Ben halkımızın her zaman olduğu gibi o engin sağduyusuyla ve demokrasi kültürüyle en doğru seçimi yapacağına inanıyorum.24 Haziran 2018 seçimleri yüce ve asil milletimize hayırlı ve uğurlu olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Yav arkadaş sizde trollükte çığır açtınız. Seçimlerde hep mağduriyet peşindesiniz... Kazanamıynca hile var dersiniz.

Alıntıları Göster
    Sağolasın ya, güldürdün sabah sabah. Sizin cenahtan birinin çıkıpta, trolsünüz, mağduriyet peşindesiniz demesi :)))))

• çiko miko Ç kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama eksik. 1923de cumhuriyete geçirenlere de hep minnettar olacağız.

• Şöyle söyleyeyim lafı fazla uzatmadan, " Tüm FETO trolleri, SOL troller, PKK trolleri ve diğer hazımsızlar, ne yaparsanız yapın, daha önce defalarca yediğiniz milletin tokadını 24 Haziran da bir kez daha yiyeceksiniz. Her seçimde umutlandiniz ve her seçimde tokadı yediniz. Kilicdaroglu ndan beklentiniz kalmadı farkındayız o yüzden FETO nün etegindesiniz, değişen birşey yok, tokadı yiyen gene siz olacaksınız (Allah'ın izniyle)

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Kk da nasıl bir zeka var anlamadım. İyi partiyi seçime soktun tamm da iyi parti büyük oranda MHP ve CHP den oy alacak. Hadi MHP nin baraj sorunu yok AKP ile ittifak halinde. Peki chp den gelen oylarda yetmezse iyi parti barajı geçemezse bu iş cumhur ittifakına yarayacak. :)
    Senin anlayamaman normal, adam kendi zararına bile olsa demokrasiyi savundu. Darısı 3 kuruş çıkarı için allahını satanlara...

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.