Şimdi Ara

CHP'Den Öztürk Yilmaz adayliğini açikladi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sana akıl vermiyorum, Türkiye'nin gerçeklerinden bahsediyorum. Bu arada AKP'li değilim, sen öyle algılayıp cevap vermişsin.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Ben özür dileyeceğimi söylemedim. Yalan söyleme. Senin derdin provakötürlük. İşine gelene göre davranıyorsun. Kanıt sundum diyorsun tamam dedim bende resim ilk yoktu yeni geldi ama ben resimde bir tiple dalga geçildiğine dair bulgu göremiyorum. Ben hâla söylüyorum ben orada tip ile bir dalga geçme gör mü yo rum. Senin zihniyetin farklı çalıştığı için öyle algılamışsındır. Tiple nerede dalga geçilmiş. Belki yaşın yetmiyordur Kemal Sunal'ın "Zübük" adlı bir filmi var bi ara bakarsın. Arkadaşın zübükten kastının ne olduğunu anlarsın. Sen sütten çıkma ak kaşık olsan hadi geçtim samimi olsan; Forumdaki troll kankilerinin ülkenin %50'sine hayvan demesine laf ederdin. O yüzden bana insanlık dersi vermeye kalkışma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilictaroglunun cogu hareketini ve konusmalarini begenirimde bu nebicim aday? hic bilinirligi olmayan adayda nesi? meral aksenere niye cati aday yapmadi? bu nebicim stratejide bir karar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Ben özür dileyeceğimi söylemedim. Yalan söyleme. Senin derdin provakötürlük. İşine gelene göre davranıyorsun. Kanıt sundum diyorsun tamam dedim bende resim ilk yoktu yeni geldi ama ben resimde bir tiple dalga geçildiğine dair bulgu göremiyorum. Ben hâla söylüyorum ben orada tip ile bir dalga geçme gör mü yo rum. Senin zihniyetin farklı çalıştığı için öyle algılamışsındır. Tiple nerede dalga geçilmiş. Belki yaşın yetmiyordur Kemal Sunal'ın "Zübük" adlı bir filmi var bi ara bakarsın. Arkadaşın zübükten kastının ne olduğunu anlarsın. Sen sütten çıkma ak kaşık olsan hadi geçtim samimi olsan; Forumdaki troll kankilerinin ülkenin %50'sine hayvan demesine laf ederdin. O yüzden bana insanlık dersi vermeye kalkışma.
    Ah be canım benim, benim hangi cümlemde özür dileyeceğini söylediğini söyledim?

Ben muhtemelen doğru düzgün yazamıyorum ve sen de bundan dolayı yanlış anlıyorsun ve ben de "Birine iftira atıyorsan ya da yanlış bir ithamda bulunuyorsan, özür dilemelisin" anlamında cümle kuramadığım için sohbet uzayıp gidiyor.

Boşver gitsin.

• webbie kullanıcısına yanıt
    Hahahah dön dön. Sağına dokuna dikkat et. Araba fırlar mazallah.

• Arkadaşlar benim kafam karıştı. Cumhurbaşkanlık ve başbakanlık kalkıp yerine başkanlık gelmedi mi? Başkan adayı da chp lideri Kemal Kılıçdaroğlu olması gerekmez mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Ah be gülüm, bana akıl vereceğinize, kendinizi biraz düzeltin ve bu işlerin özgeçmişle olacağını öğrenin. Amerika Birleşik Devletleri dışında, dünyanın tüm gelişmiş ülkelerinde bu işler özgeçmişle olur. Hiçbir zaman bir imamı ya da papazı devletin başına geçirmezler ve zaten bugün güçlerini de o papazları kiliselere hapsettikleri için elde ettiler.

Alıntıları Göster
    peki ama soyle birsey var arkadasim turkiyedeyiz ve turkiye bir 3.dunya ulkesi niye gercekligi olmayan uygunsuz bir strateji tercih ediliyor( hayatinda chp disinda bir partiye oy atmamis 26 yasinda biriyim) kilictaroglunu cok begeniyorum tam avrupa seviyesinde bir siyasetci fakat artik ulkenin gerceklerine uygun davranmadigini dusunuyorum sanirim ilk defa baska partiye oy verecegim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 20 Nisan 2018; 16:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Ben sana akıl vermiyorum, Türkiye'nin gerçeklerinden bahsediyorum. Bu arada AKP'li değilim, sen öyle algılayıp cevap vermişsin.
    AKP'li olmadığını ve Ekmeleddin'i de bu nedenle örnek verdiğini biliyorum. Ancak, sanırım kendimi doğru ifade edemiyorum bugün, çünkü haydarali ve atanamayan... adlı arkadaşlarla da bir türlü anlaşamadık. (Bunu hakaret olarak algılama lütfen)

Benim söylediğim şey çok basit; ülkenin gerçekleri aklı başında, okumuş, ülkeye gerçek anlamda katkı sağlayacak kişilerin değil de, imamların seçim kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyorsa, o ülkenin bu düzenine ayak uydurmak sadece ve sadece ülkenin geri gitmesine neden olur.

Biz okumuş adamın arkasında durmazsak, namusuyla yaşayan adama "Beceriksiz" diyen hırsızlar bu ülkeyi yönetmeye ve halk da onları desteklemeye devam eder.

Tekrar ediyorum; AKP'li olduğunu düşünmedim ve ima etmedim. Eğer böyle bir anlam çıktıysa, çok büyük terbiyesizlik etmişim demektir ve senden özür dilerim.

• chp nin adayı değil arkadaşlar hemen gaza gelmeyelim daha güçlü birisi gelecek
  • CHP nin adayi falan değil nerenizden uyduruyorsunuz ? Adam Kılıçdaroğlu aday olmazsa ben aday olurum demiş.

Muharrem İnce varken Kılıçdaroğlu bu adami seçmez zaten. Ya Kılıçdaroğlu ya da Muharrem İnce olacak...

• Başlıktaki çarpıtmaya gel.

Bu adam sadece Kılıçdaroğlu aday olmazsa aday olabileceğini söyledi. Yani sadece aday adayı ki o bile olasılık dahilinde.

Belki de CHP'den hiç aday çıkmayacak ve ittifak altında Akşener'e destek verilecek.
  • Meral Aksener ortak aday. Cok net.

CHP secmeninden istedikleri o zaten. Her kesimden oy alabilecek birisi Meral Aksener.

Bu nedenle guclu aday cikarmadilar.

Bence dogru strareji eger bunu dusundulerse.

• CHP'nin adayı değil. CHP'nin aday adayı sadece. Kılıçdaroğlu'na mesaj gönderiyor beni de aday yapabilirsiniz diye. Yalnız niye böyle ortaya çıktı onu anlayabilmiş değilim. Neyse açıklanır zaten. Az önce bir CHP'den bir aday adayı daha çıktı.( Adını unuttum kadının) Ne gereği var ki şimdi böyle yapmanın?

• Chp ile İYİ parti arasında kalmıştım. Sağolsunlar kendileri bu derdimi gidermiş oldular.
    İyi partiyle devam.
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Tam tersi İyi parti CHP'nin adayını desteklesin o neden olmuyor mesela. İyi parti de mi AKP destecisi yoksa? saçma salan ithamlar.

• bu chp hiç gelişmeyecek. good parti ile devam
  • Akşener ortak aday olsun diyenler, Akşener bu kadar iyi adaysa merak etmeyin, Kılıçdar'ı da herhangi bir CHP adayını da geçer ikinci tura kalır ama sandığınız kadar popüleritesi yok, seçim günü hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ayrıca her türlü %25'i olan CHP neden gitsin başka bir partinin adayını desteklesin, mantıklı mı bu?
  • Bir partinin içinde birlik bütünlük olmazsa, başkanı ciddiye alınmıyorsa, olacağı bu. İşte ne güzel demokrasi diyen olmuş. Gülüyorum sadece. Parti içi disiplinle demokrasi farklı şeyler. Adam kendi başına karar alıyor partisinin haberi yok. Çocuk yuvası mı orası önüne gelen parmak kaldırıyor. Biz daha çok bekleriz bu kafayla iktidar değişir diye.

• Muhasebeci kenan başkan olmak istiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.