Şimdi Ara

CHP'de Liste Dışında kalan isimlerden BOP Vurgusu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP'de Liste Dışında kalan isimlerden BOP Vurgusu!

CHP'de Liste Dışında kalan isimlerden BOP Vurgusu!

Bir ağız birliği söz konusu. Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne olduğu zaten ortada. O yüzden bunlar ilginç açıklamalar. Ayrıca listelerde İnce'ye yakın yalnızca 3 isim yer alıyor. Çevresindeki vekillerin neredeyse hepsi listelerden kesilmiş durumda. Kulislerde İnce'nin adaylıktan çekilip Meral Akşener'i destekleyerek Kemal Kılıçdaroğlu'na önemli bir gol atabileceği konuşuluyor..

• Daha önce konusunu açtığınıza göre ve eğer Facebook onayı da varsa kesinlikle doğrudur.
    Ayrıca KK değil, Kemal Kılıçdaroğlu demeniz daha doğru olur, ki Y-CHP değil CHP'dir onun adı. Liseli ergen gençlik gibi "Büyük resmi gördüm abi!" modunda takılmaktansa, biraz daha mantıklı işlere imza atın.

CHP'li olmamama rağmen, CHP'nin belki de en sevmediğim özelliği olan "Umursamazlık" yüzünden, adamları savunmak bana kalıyor. Ancak, acı bir gerçek var ki;

- CHP Ergenekon'da yargılanan subaylar içi adil yargılama istedi diye Ergenekoncu oldu.
    - CHP parti içi demokrasiye uyup İstanbul'da Canan Kaftancı'nın seçilmesine müdahale etmediği için DHKP-C'li oldu.
    - CHP Güneydoğu'da AKP'nin şehirleri boşaltma seviyesine gelen garip savaşı ile ilgili bilgi istedi diye PKK'lı oldu.
    - CHP Fethullahçı olduğu iddia edilen herkes için adil yargılama istedi diye FETÖ'cü oldu.
    - CHP HDP'nin seçimle gelen belediye başkanlarının AKP'nin isteği ile görevden alınmasının hukuka aykırı olduğunu söyledi, terörist sevici oldu.
    ...

CHP ne yaparsa yapsın, karşımızda böyle bir medya ortamı varken biz zaten CHP'nin yapmak istediğini öğrenemeyeceğiz. Kılıçdaroğlu, Baykal ve avanesinin yarattığı halktan uzak, halkı küçümseyen, ırkçı, elitist ana muhalefet partisi çizgisinden çıkmak için elinden geleni yapıyor. Kolay değil, çünkü nasıl AKP'nin iliklerine kadar FETÖ işlemişse, CHP'nin iliklerine kadar da Baykal ve Gürsel Tekin işlemiş durumda.
    CHP başarılı olmak istiyorsa, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve tabii ki takım arkadaşlarının çizdiği yolda hareket etmeli ve her kesime ulaşmaya çalışmalıdır. AKP'nin rahatsızlığı da tam bu noktada başlıyor çünkü onlar Baykal ve onun ekibinin elitist çizgisine alışıklar. Kılıçdaroğlu ise her kesimle anlaşabilecek bir çizgide ilermeye çalışıyor. Bu nedenle Kılıçdaroğlu bir ihtimal CHP'yi başarıya ulaştırabilir.
  • gılışdar neymiş söyle de bilelim
    troller ümitsiz troller çaresiz
  • Kemal Kılıçdaroğlu bir truva atıdır.
  • İnce kk çok çok önüne geçmiştir CHP nin oyundan yüksek alıcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemal Kılıçdaroğlu neymiş, ben de merak ettim?
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Daha önce konusunu açmıştık Bop'un muhalefet kanadı Kk ve y-chpdir

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Daha önce konusunu açmıştık Bop'un muhalefet kanadı Kk ve y-chpdir
    Daha önce konusunu açtığınıza göre ve eğer Facebook onayı da varsa kesinlikle doğrudur.
    Ayrıca KK değil, Kemal Kılıçdaroğlu demeniz daha doğru olur, ki Y-CHP değil CHP'dir onun adı. Liseli ergen gençlik gibi "Büyük resmi gördüm abi!" modunda takılmaktansa, biraz daha mantıklı işlere imza atın.

CHP'li olmamama rağmen, CHP'nin belki de en sevmediğim özelliği olan "Umursamazlık" yüzünden, adamları savunmak bana kalıyor. Ancak, acı bir gerçek var ki;

- CHP Ergenekon'da yargılanan subaylar içi adil yargılama istedi diye Ergenekoncu oldu.
    - CHP parti içi demokrasiye uyup İstanbul'da Canan Kaftancı'nın seçilmesine müdahale etmediği için DHKP-C'li oldu.
    - CHP Güneydoğu'da AKP'nin şehirleri boşaltma seviyesine gelen garip savaşı ile ilgili bilgi istedi diye PKK'lı oldu.
    - CHP Fethullahçı olduğu iddia edilen herkes için adil yargılama istedi diye FETÖ'cü oldu.
    - CHP HDP'nin seçimle gelen belediye başkanlarının AKP'nin isteği ile görevden alınmasının hukuka aykırı olduğunu söyledi, terörist sevici oldu.
    ...

CHP ne yaparsa yapsın, karşımızda böyle bir medya ortamı varken biz zaten CHP'nin yapmak istediğini öğrenemeyeceğiz. Kılıçdaroğlu, Baykal ve avanesinin yarattığı halktan uzak, halkı küçümseyen, ırkçı, elitist ana muhalefet partisi çizgisinden çıkmak için elinden geleni yapıyor. Kolay değil, çünkü nasıl AKP'nin iliklerine kadar FETÖ işlemişse, CHP'nin iliklerine kadar da Baykal ve Gürsel Tekin işlemiş durumda.
    CHP başarılı olmak istiyorsa, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve tabii ki takım arkadaşlarının çizdiği yolda hareket etmeli ve her kesime ulaşmaya çalışmalıdır. AKP'nin rahatsızlığı da tam bu noktada başlıyor çünkü onlar Baykal ve onun ekibinin elitist çizgisine alışıklar. Kılıçdaroğlu ise her kesimle anlaşabilecek bir çizgide ilermeye çalışıyor. Bu nedenle Kılıçdaroğlu bir ihtimal CHP'yi başarıya ulaştırabilir.

Anlamada zayıflık var galiba çarpıtabildiğin kadar çarpıtmışsın benim için Akp'nin y-chp den farkı yok. Dünkü listelerle de gösterdiler y-chpliliklerini.

Kk'nın nasıl genel başkan olduğunu bağlantıları v.s bilmeden zırvalıyorsun. Bop için Chp'ye de operasyon yapıldı. Süreç 2010 da başlıyor Ergenekon ile parelel. Son 2-3 yılın havuz medyası propagandalarını yazıp boşa zaman kaybetmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Anlamada zayıflık var galiba çarpıtabildiğin kadar çarpıtmışsın benim için Akp'nin y-chp den farkı yok. Dünkü listelerle de gösterdiler y-chpliliklerini.

Kk'nın nasıl genel başkan olduğunu bağlantıları v.s bilmeden zırvalıyorsun. Bop için Chp'ye de operasyon yapıldı. Süreç 2010 da başlıyor Ergenekon ile parelel. Son 2-3 yılın havuz medyası propagandalarını yazıp boşa zaman kaybetmişsin.
    Havuzcu da oldum ya sonunda, sen haklısın büyük resim insanı.
    Kardeşim ben eski bir parti üyesiyim. Profilime girersen bir konuda paylaştığım eski parti kimliğimi görebilirsin. Kemal Kılıçdaroğlu SOROS-CIA-ABD-İngiltere-FETÖ ne dersen de bunların muhalefetteki temsilcisi. Tayyiple aramız bozulursa diye bunu getirdiler. Yaptığı şeyler daima CHP'nin kimliğini yok etmeye yönelikti.

Parti örgütlerinde Atatürkçüyseniz yeriniz yok. Alevi değilseniz yeriniz yok. Ama aksine PKK'yı alenen destekliyorsanız, "Aleviler CHP'nin tek sahibidir" gibi sözleri sıklıkla tekrarlıyorsanız, Sözde Ermeni Soykırımı Savunuculuğu yapıyorsanız, DHKP-C'yi savunuyorsanız, PKK avukatlığı yapıyorsanız, Demirtaş'a "Birlikte güzel salladık" diyorsanız, "Hayatta en çok iğrendiğim şey ezan. Bir sabah camiyi basıp hocayı keseceğim" diyorsanız, Türklük düşmanlığı yapıyorsanız, Fetocularla sıkı fıkı ilişki içerisindeyseniz, Kürtçülük yapıyorsanız ABD'cilik yapıyorsanız CHP'de kariyer basamaklarını hızla tırmanırsınız. Parti içinde çok şey gördüm ve KK'nin "harici bedhahlar"ın adamı olduğuna şahsen eminim. Kendisi BOP'un muhalefet ayağı. CHP'yi Alevi mezhep partisine dönüştürerek Türkiye'de "Alevi Partisi+Kürtler vs Sünni+Milliyetçiler" gibi bir kavga fitillemek ve BOP'un bir sonraki aşamasını hayata geçirmek isteyenlerin talepleri neyse onu yerine getiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Daha önce konusunu açtığınıza göre ve eğer Facebook onayı da varsa kesinlikle doğrudur.

...

Alıntıları Göster
    O HDP sempatizanlarının partiye doldurulmasına müdahele etmediyse sorumlusu Kılıçdaroğlu ve ekibidir.
    İstanbuldaki AKP'liler delege olarak CHP'ye doluşsa ve Bilal Erdoğan'ı il başkanı olarak seçse bu yapılanı savunabilir misin ?
    Bir partiye, kendi ideolojisinden olmayan tipler sızıyorsa bu işgaldir, buna partinin yönetimi de göz yumuyorsa onlar da bu işgalin liderleridir.
    Hiç boşuna denilenleri çarpıtma, CHP Atatürkçü bir parti ve HDP'ye sempati duyanların yeri değil.

Edit: Bilal Erdoğan yerine Binali Erdoğan yazmışım yanlışlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 21 Mayıs 2018; 14:10:34 >

Anlamanda harbiden de sıkıntı var kafan boşken dön yeniden oku.

• nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi seni de büyük resimci ilan edecek

Bu tweetleri atan milletvekilleri de büyük resimci zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşenerciler chp liyi dövüyorlar koşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 21 Mayıs 2018; 14:18:58 >
  • O kadar seçim yenilgisi oldu gıkları çıkmadı. O kadar rezalet oldu gıkları çıkmadı. Koltuk tatlı ama şimdi bop tan falan bahsediyorlar. Bunların süper emeklilik haklarını falan iptal edeceksin kime vekillik yaptılarsa ordan alsınlar parayı
  • Ah benim CHP'li kardeşlerim, bugüne kadar hiçbiriniz ortalıkta yoktunuz da, bugün mü CHP'li olduğunuzu hatırladınız. Demek CHP "Alevi partisi", "Kürt partisi", "FETÖ partisi", "BOP partisi", "Soros partisi" oldu ve siz de tam bu sırada forumun bu bölümünü hatırlayıp yorum yapmaya başladınız.

Keşke CHP'li olmayan ben CHP'yi savunmak zorunda kaldığımda ortalıkta görünseydiniz ve partinize sahip çıksaydınız bebişlerim. Eğer CHP'liyseniz, ki pasifliğinize bakarak olma ihtimalinizi yüksek görüyorum ve sayınız Kürtlerden ve Alevilerden fazlaysa partinize sahip çıkın. Yoksa tüm derdiniz gençlik kollarını kaptırmaktan fazlası değil mi?
    Ya birak hocam su buyuk resimcileri. 2-3 koltuk sevdalisi MV’den besleniyorlar.

• Meral akşener tam kurt

Pusuya yatmis bekliyor şimdi ince ile akp çekisiyor aradan akşener siyrilip gider bence incede chp ye guvenmiyor sadece kendine orda yer bulabilmiş

Idda ediyorum cb secilse bile iyi partiyi destekler

Yanliz bu yeni don cok şenlikli olacak tabi

Secimi kaybedince akpnin ic catisma cikarma iddaam devam ediyor onlar sessiz sedasiz gitmez

8 temmuz da ikinci turda kaybedecek 1 hafta hazirlanma ve 15'temmuz un verdigi gaz ile militanlariyla sokaklar karisacak

• chp yeni durumu ve kk için bende normal olmadığını düşünüyorum. Bir olay var. Ancak sadece kafamın yatmadığı neden 15 mv yi iyi partiye verdi. KK yi savunmuyorum ama bunu da anlamlandıramıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.