Şimdi Ara

Chp çalışmıyor yalanı tarih olmuştur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
25.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
262 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlardan 2si Eskişehir yolunda ve Yaşamkent kavşağındaki Ankara yönü tek şeridi hala neden kapalı ayrıca sağa dönüş için üstten geçiş ciddi riskli bir halde ve tamamlanmayı bekliyor.
    Ayrıca diğer alt geçit çalışması ne zaman başlamış kim başlamış ve niye bu kadar gecikmiş tamamlanması bi araştırın isterseniz.

📣 Tüm ihaleleri canlı yayınladı.
    Alt geçit çalışmalarının ihale kayıtları nerede ?

📣 İthal ağacı yasakladı.
    Bulvarlardaki ağaçları kurutma salardı yeterdi sadece.

📣 Köylerde suyu ucuzlattı.
    Enteresan.

📣 Öğrenci evlerinde suya %50 indirim yaptı,çorba dağıttı,60 TL'ye 200 binişlik ögrenci abonmanı çıkardı.Direkt hatlar koyup,ücretsiz otobüsler tahsis etti.

Öğrenci evi adı altında aceba kimlere peşkeş çekildi. Neden bütün Ankara'ya ucuz su veremedi. Benden çok geliri olan öğrenci benden ucuz su kullanıyor hoş olmayan ayrıcalık. Aceba burada amaç öğrenci evlerini fişlemek mi ...

Ayrıca zahmet olmassa bişiler yapsınlar dut ağacı gibi beklemesinler. Bunlar belediyelerin asli görevleri.

• Arkadaşlar öğrenci belgesini, kira sözleşmesini getiriyosunuz yapıyosunuz çok da zor değil.
    Öğrenci evini fişlemekle ne alakası var? Siz hiç öğrenci evinde yaşadınız mı? (Cemaatler hariç. Hani genelde sizin cemaatlerle geçmişiniz var, bizim değil) Zorluğunu biliyo musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaman01 Y kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs Barış Harekatını, Hatay’ın Türkiye’ye katılmasını, Haşhaş olayını,1923-38 arasını saymadım. Akp 100 yıl daha var olsa bunları yapamaz.
    Ayrıca Eskişehir’i hiç katmadım. İstanbul’u, Adana’yı da katmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 13 Ocak 2020; 9:5:13 >
  • hizmet görmeyen chp li kafası ne yapsın bunlarla avunuyor işte sizi de anlıyorum, o heykel açılışından bu heykel açılışına farklı bir şeyler istiyorsunuz anlıyorum bunlar inanılmaz hizmetler.. herkes istediğini görür, öğrenci evinde bu fiyatı indi peki Ankara'nın tamamında yani öğrenci evi sayısının 50.000 katı fazla olan Ankaralı evler de su fiyatları ne oldu??? Üst geçit tamamlamak hizmet mi oldu? zaten yapılan üst geçit seçim nedeniyle durmuş şimdi tamamlamış ciddi manada bununla övünüyor musunuz? ihaleler de neler olduğunu gördük şartnamesi eksik olmasına rağmen sonra tamamlarsın denildiğini canlı yayında izledik. İşe alımda 87 88 alanları mülakatta 45 puan vererek elediklerini yerine chp ilçe başkanının kardeşinin işe başlatıldığını gördük, bırakın bu işleri herkes gönlünden geçeni görmek ister gerçekleri ideoloji gözlüğü takanlar göremezler...

• > CHP'li
    > Mansur Yavaş.

Eminim vatandaşımızın gözünde Mansur Reis tipik bir CHP'liyi temsil ediyordur...
  • aynı şeyleri izmir için söyleyemem 20 senedir yerimizde sayıyoruz :))
  • Yol yabmadığı için gelecek dönem oy vermiyoruz
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Senden çok geliri olan üniversite kayıtlı insanların hepsi zaten İstanbul'da da yıllardır öğrenci akbili kullanıyor. Herkesin seceresini çıkaramazlar. Kaydın varsa öğrencisindir bitti. Çocuk, babası zengin diye ucuza otobüs kullanamaz mı bu nasıl mantık arkadaş? Zengin olması belediye imkanlarından yararlanamayacağı anlamına gelmez. O zaman devlet sadece fakire çalışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 13 Ocak 2020; 11:45:25 >
  • 2023'te mutlaka Cumhurbaşkanı adayı olmalı bu kadar sempati toplamışken büyük şansı var.
  • insanliga hizmet edenleri hep desteklerim ama su heykel islerinide bi biraksalar super olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim köyünde suyunu ucuzlatsalar keske. Kendi elimizle getiriğimiz suyu merkezle aynı paraya içiyoruz. Kimse ağaçları sulamaz oldu. Köyün adı kırköy olacak.
  • Of be ne icraaatlar yarısı zaten cepten harcama getirisi pek yok
  • Belediyelerden bu borçlar ile ne büyük projesi bekliyorsunuz ? Bu milleti anlamıyorum proje ayağına belediyeleri soyup soğana çevirmişler bunlar umurlarında değil yeni başkandan proje bekliyorlar. Ankaranin 8milyar tl borcu var. Bir ankaralı olarak proje vs beklemiyorum, rüşvet yemesinler, hizmeti aksatmasınlar, ihtiyaçları gidersinler yeter.

• Mhp kökenli türkçü bir adam çalışıyor.

Chp kökenli kürtçülerden çok uzak bir konumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

chp den ender sevdiğim adamlardan biri yürü mansur başkan hemşerim.
    Daş yağacak depremler olacak aman dikkat

• Mansur Yavas CHPlimiydi. En son hatirladigim ortak adaydi

• Bu yazdığın chp'nin çalıştığını göstermez Yavaş'ın çalıştığını gösterir.Çanakkale ve Edirne arasında geçiyor ömrüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.