Şimdi Ara

Chp çalışmıyor yalanı tarih olmuştur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
25.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
262 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mansur Yavaş keşke İstanbul'da başkan olsaydı. Zira Ekrem İmamoğlu'nun gözle görülür yaptığı bir şey yok maalesef, Ankara için büyük nimet.
  • Chp ile mansur farklı şeylerdir.
    Chp siyasi bir partidir
    Mansur, bu partinin bir üyesidir.
    Bunu lütfen ayırt edip öyle başlık açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTE de İBB başkanı olduğunda böyle parlamıştı. Sonrası malum. Bakalım CB olursa ve 2-3 dönem seçilirse göreceğiz.
  • ibrahiimacr kullanıcısına yanıt
    Hocam katılıyorum size ben de Mansur Yavaş'ı daha çok beğeniyorum. Ancak Ekrem Bey' e iş yaptırmıyolar ki

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Ekrem bey siyasetin içinde oldukça bir şey yapamaz zaten. İşine bak senin ne işin var siyasetle. Halkın sorunlarına, sıkıntılarına yönel. İstanbul'un trafik sorununu çözeceğiz dendi trafik eskisinden beter. Hergün tvlerde görmekten bıktım gerçekten. Konuşmalarıyla gündem oluyor, yaptıkları/yapmadıklarıyla değil.
    Önceden akp'nin elinde olupta şuan chp'nin elinde olan ilçesinde oturuyorum. Akpde olduğu dönemde mahallemizde en fazla 1 gecelik ışıklandırma sorunu yaşardık şimdi ise bir gitti mi 1 haftadan fazla çözülmüyor. Chp istanbulda gerçekten fos çıktı, belediyecilikte zerre gram ilerleme yok aksine gerileme var. Sonumuz hayrolsun.
  • Birileri Mansur başkan çalışıyor,CHP değil yazmış...
    Başka partiler (!)kendilerine yakın muhtar ikametgah verse '' partimiz çalışiye''derler...
    Mansur başkanı,Ekrem başkanı çalışacak adam diye aday gösteren CHPdir.
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Bu konuda sana %100 katılıyorum. Belediye başkanının siyasetle işi yok, hizmetle işi var.
  • dünyanın heryerinde büyük liderlerin büstleri vardır, amerikada abraham lincoln rusyada lenin gibi, ama kimsede bu adamlar bizi yarattı diye onlara tapmıyorlar bilmem anlatabildim mi?

saygı farklıdır, tapmak farklıdır, kelime anlamlarını bilmiyorsanız türk dil kurumunun sitesinden aratıp bulabilirsiniz.
  • Çalışıyor tabii. Malum örgüte iyi çalışıyor. (Mansur Yavaş özelinde söylemiyorum.

• bundan önceki seçimde yaptığı konuşmaları izlerseniz mansur yavaş'ın mhp kökenli olduğunu görürsünüz. ki bunu da geçmek lazım, parti gözetmeksizin seçilen her başkan zaten çalışmak zorundadır. bakın bizimde çalışan başkanımız var demek aslında ne kadar mantıksız. peki bu mantıksız şeye neden seviniyoruz. çünkü iski skandalından sonra chp ağır bir yara aldı bu tür konularda. ama anlamadığım akp nasıl yara almıyor? ya adamlar çalmıyor ya da ya da kılıf güzel hazırlanıyor. çalmamaları tercihimdir.
    birileri diyor ki 1938 falan. o tarihi hatırlayanlar şu an neredeyse yaşamıyor. o yüzden o tarihi unutun. şuan yaşayan nesile kim neler yapmış ona bakmak lazım. gs gibi ama bizim uefa kupamız var diyip durmayın. geçmiş geçmişte kaldı, bugün geçmiştekinden daha iyi şeyler yapmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g70g

Sen nasıl birisin hocam ?
    mansuru sevmem chp yi sevdiğim anlamına gelmez chp nin bu hali 5 kuruş bile değil 1 kuruş bile etmez pazarda bedavaya satsalar almam,mansur mhp milliyetçi tabandan gelen chp üstü bir isim zaten..chp nin şu anki leş ideololijisiyle yakından uzaktan alakası olmayan bir adam gibi adam
    herkesi kendiniz gibi tabela sevici sanmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Ocak 2020; 15:20:54 >
  • ve bu durumu bi yikimdan, borc batagindan alip yaptilar
    dusunun gecmis 20 kusur yildan beri boyle calisan bi devlet, belediye olsaydi ne durumda olurduk?
    yapilmasi gereken tek sey, bunlara ve destekcilerine hak helal etmemektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mansur yavaş çalışınca chp çalışmış olmuyor mansur yavaş çalışmış oluyor.

• Ankara lıları çok şımartıyor.
    Hizmet delisi olacaklar bu gidişle.
    Hala konunun içinde hizmet diye bir şey arıyorum.
  • chp kökenli olmadığı içindir :D
  • Mansur basskannnn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X_S!nS! kullanıcısına yanıt
    Hay ağzına sağlık.
    Ya arkadaşlar Bu chp hdp ile işbirliği içinde, onlara laf edemiyor pkk ya laf edemiyor. Daha bunun ötesi yok ya. Siz hala neyi savunuyorsunuz. Tamam biz akp-mhp den vazgeçelim sizde artık şu partiden vazgeçin. Atatürk'ün partisi diye herşeyi sineye cekmeyin ! Atatürk'ten sonra zaten bozulmuş. Bırakın artık şu takım tutar gibi tutmayı. İllaki akrabanızdan biri şehit olduktan sonra mı fark edeceksiniz durumu. Bugün chp destek vermese hdp bu kadar ötemez

• İyi çalı(şı)yor

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-50881570

• 📣 100 günde 3 altgeçit tamamladı.
    📣 Tüm ihaleleri canlı yayınladı. (Çok büyük icraat kamerayı mı buldu yoksa?) (Bu arada ihalelerin canlı yayınlanması bir şey ifade etmiyor. İhalelerdeki fesatlar ihalede değil ihale öncesi yapılır. Bu yüzden şeffaflık arıyorsa Selahattin Demirtaş-Kemal Kılıçdaroğlu gibi isimlerle yaptığı görüşmeleri canlı yayınlasın.)
    📣 İthal ağacı yasakladı. (Yasaklamak ve icraat )
    📣 Köylerde suyu ucuzlattı.
    📣 Öğrenci evlerinde suya %50 indirim yaptı,çorba dağıttı,60 TL'ye 200 binişlik ögrenci abonmanı çıkardı.Direkt hatlar koyup,ücretsiz otobüsler tahsis etti.

Ne büyük icraatler be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530508BB2 -- 14 Ocak 2020; 20:0:54 >
  • Dur tahmin edeyim akplisin ve 17 yıldır bundan çok daha basit işleri ölümüne alkışladın. Doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.