Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
1
Favori
32.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
283 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KK'nin birilerinin adamı olduğunu yeni mi anladınız?
  • Liderlere umut bağladığınız sürece isterse Atatürk gelsin yine kurtaramaz bu ülkeyi..

Yandaşı zaten ayrı kafa biatçılıkta sınır tanımazken,muhalifide halen beşinci günün şafağında Gandalf'ı bekliyor.

Oysa o şafak çoktan doğdu ve battı. Ve sen ey ülkenin güzel günlere kavuşmasını isteyen canım kardeşim; örgütlü kitlelere dönüşmediğin sürece, sistemin elementlerinden kurtarıcı beklemekle kendini zavallı duruma düşürüyorsun.

Atatürk Bursa nutkun'da liderlerden değil senden bahsediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Ben bir partiye ait değilim çomar.

ozaman konu dışına git bura seni aşar
  • Kurultayın kazananı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp nin korkulu rüyası muharrem ince bi gelseydi...ah ulan ah

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 9 Nisan 2018; 21:36:41 >
  • ben oyumu iyi partiye vercegemi söylemiştim en baştantan vveri chp'ye 3 kere verdim oyumu 1 kerede mhp ye verdim dahada.chp ve mhp oy vermem
    kılıçdaroglu,bahçeli tek aşkları koltuktur. tayyipe gün dogdu şimdii
  • CHP kendi ayağına sıktı.

Ana muhalefet İYİ Parti'ye hayırlı olsun.
  • CHP kurultayında bile chp kaybetti
  • Bir Akp li olarak Chp nin bittiğini düşünüyorum.

Hangi Chpliyle konuşsam hepsi İyi Partiye oy vereceğim diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kürtçüler partiye dolarken sıkıntı yoksa kk tekrar seçilince mi sıkıntı oldu xD

dh de milliyetçiler çoğunlukta olduğu için oy atmayacaklarını söylüyorlar. ekşide ise kürtçüler ağırlıklı olduğu için chp ye oy atmaya devam edecekler. oylarının azalacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 3 Şubat 2018; 23:53:10 >
  • Şuanda RTE
    Temsili:
    silinsin

Acı ama gerçek maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 3 Şubat 2018; 23:54:59 >
  • CHP HDP ittifakı 2019 coming soon...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 21 Temmuz 2020; 9:46:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanjayra

Chpliler yine altı oka oyunu atar.

hırsıza oy atmasınlar da neye atarsa atsınlar. Bence iyi partiye atsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 3 Şubat 2018; 23:57:41 >
  • chp kült bir ideoloji partisidir max 6 ay sonra unutulur, akşenerede islamcı diye oy vermez bu guruh(vericez demelerine bakmayın) chp nin oyu fazla düşmez...
    onemli olan islama karşı tutumudur pkk pyd kısmı çokta tırtlarındadır unuturlar zamanla...chp seçmeni pörtföyü bellidir...
    çünkü kemalist add üyesi teyzeme daha 1.5 hafta once filan sordum faceden bu chp nin hali ne olcak diye iyiyemi atıcan 2019 da diye dinci akşenere atmam dedi tablo ortada pkk ya oy atılır ama dindara oy atılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2018; 0:14:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

kürtçüler partiye dolarken sıkıntı yoksa kk tekrar seçilince mi sıkıntı oldu xD

dh de milliyetçiler çoğunlukta olduğu için oy atmayacaklarını söylüyorlar. ekşide ise kürtçüler ağırlıklı olduğu için chp ye oy atmaya devam edecekler. oylarının azalacağını düşünmüyorum

Bu ne saçma tespit chp seçmeninin çoğu milliyetçi atatürkçü ulusalcı çizgidedir o tarz kürtçü düşüncede olanlar max %5 falandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

chp kült bir ideoloji partisidir max 6 ay sonra unutulur, akşenerede islamcı diye oy vermez bu guruh(vericez demelerine bakmayın) chp nin oyu fazla düşmez...
    onemli olan islama karşı tutumudur pkk pyd kısmı çokta tırtlarındadır unuturlar zamanla...chp seçmeni pörtföyü bellidir...
    çünkü kemalist add üyesi teyzeme daha 1.5 hafta once filan sordum faceden bu chp nin hali ne olcak diye iyiyemi atıcan 2019 da diye dinci akşenere atmam dedi tablo ortada pkk ya oy atılır ama dindara oy atılmaz

Her chpye oy veren öyle sanki bende eskiden chpyi desteklerdim artık oyum iyi partiye chpli tanıdıklarımı iyi partiye oy atmaları için ikna etmeye çalışıyorum

• Bu ülkede 17-25 yolsuzlukları çıktı,askerlere,gazetecilere kumpas yapıldı,ergenekon,balyoz,oda tv gibi kumpas davalarıyla günahsız insanlar hapse atıldı,osloda haburda çadır mahkemeleri kuruldu,Suriyeliler başımıza bela edildi,devlet fetö örgütüne teslim edildi,eğitim,sağlık,ekonomi,hukuk çökertildi.Cumhuriyet ve Atatürk yok edilmeye çalışıldı ve buna rağmen iktidar partisi seçimleri her defasında kazandı hemde oylarını arttırarak.Şimdi CHP'ye Muharrem gelmiş Mussolini gelmiş bu ülkede fazla bir şey değişmez.Bu ülkede değişim istiyorsanız önce kendi kafa yapınızdan başlamalısınız.AKP'lilerde boş yapmasın sizin kurultaylarınızı da biliyoruz Erdoğan'ın karşısına 2.bir aday çıkarılmayan kurultaylarınızı.
  • An itibariyle mi yoksa yıllar önce mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.