Şimdi Ara

Cho'gath Oynayanlar Bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç gün önce cho'gath aldım açıkçası ya support ya cho'gath oynuyorum 2 gündür
    Mid oynuyorum nedense baya bi sardı. karşıda kırılgan champ olunca daha bi zevkli oluyor oynamak.
    Şimdi benim sorum şu nasıl bir item build yapmam lazım topta iken ve midde iken.
    Topta iken yarı ap yarı tank, midde full ap kasmaya çalışıyorum yanlış mı yapıyorum?
    Full ap kasınca oyun sonu Q'su 700, W'su 500-600, R 1000 civarı vuruyor. Ama defansif olarak zayıf kalıyor biraz.
    Champ hakkında önerileri vs. bekliyorum. Ayrıca bazı arkadaşlarım çöp falan diyor ben öyle olduğunu düşünmüyorum bu konuda da biraz açıklama yapar mısınız?

• Topta ROA - Spirit Visage - Frozen Hearth - Warmog - Bot - ve karşıya göre item alıyorum.Mid bence iyi değil midde Veigar gibi adam olur elinde asa canavar olmaz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plaib

Topta ROA - Spirit Visage - Frozen Hearth - Warmog - Bot - ve karşıya göre item alıyorum.Mid bence iyi değil midde Veigar gibi adam olur elinde asa canavar olmaz ya

Dostum çok tank ağırlıklı değil mi ya ap değeri düşük olunca da biraz geri planda kalıyor gibi sanki
  • quote:

Topta ROA - Spirit Visage - Frozen Hearth - Warmog - Bot - ve karşıya göre item alıyorum.Mid bence iyi değil midde Veigar gibi adam olur elinde asa canavar olmaz ya

asıl veigara karşı alınabilir tek yemezsin felan hem adam squishy 1 comboda eritirsin
  • Yine damage saglam.olacaktir merak etme cho gath sevdiysen Battlecast Prime Cho Gath Almani Siddetle Tavsiye Ediyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya bekleniyor.
  • Jungle cho dene oda baya iyidir +battle cast ile ayri bir zevk

• topta full tank, midde full ap, junglede attack speed/tank kas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ap kasarsan biraz riskli qnq q tutmazsa işin zor skiller cd ye girince elinde pek bişeyin kalmıyor ben tanky kasarım ama pro qnqlarıma danışmak lazım tabi

• mid aptank soloda ve jungle da tam tank oynuyorum zaten ultisi trudmg vuruyor
  • dostum rylai alıyorsun 6 oldu bile 6 ya kadar pasifsin zaten sonra minyon yiyorsun hp topluyorsun bunu yapmam sanırsam fullenince feast 960 civarı hp bide 500 rylai al sana tanky rabaddon alınca ignite la birlikte tek comboya gider apc

• Q yu adamdan kaçarken ve adamı kovalarken biraz daha önüne atman lazım. Yoksa diğer Skiller öldürmüyor ileri levellarda. Ama ultisi baya fena.

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

topta full tank, midde full ap, junglede attack speed/tank kas

Dostum item build olarak mesela vazgeçilmez itemi var mı cho'gath ın? Ben hemen hemen her oyun rylai kasıyorum mesela.
    Bir de nasıl bir tarzda oynamak lazım. Top/jungle olunca zaten takımın tankı olacam bir nebze de middeyken mesela normal aplar gibi geride mi durmak lazım yoksa ultinin verdi hp vs. güvenip önlerde girilebilir mi?

@Arytomka
    @NeverLiveAlone
    Aynen almayı düşünüyorum baya araştırdım çok müthiş sanki farklı bi chample oynuyo gibisin

• Rylai kesin alıyorsan sorun yok

Wits end en sevdiğim itemlardan birisidir E fulleyip wits end al OP oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ap tank iyidir ölmeden en az double garanti veya 4-5 asist
  • Dün jungle yapmıştım gayet iyiydi zaten ultisinin smite tan farkı yok bu yüzden smite almamıştım gank giderken biraz hantal kalıyor ama zıplatabilirsen rahat gank atabiliyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: %100

Arkadaşlar birkaç gün önce cho'gath aldım açıkçası ya support ya cho'gath oynuyorum 2 gündür
    Mid oynuyorum nedense baya bi sardı. karşıda kırılgan champ olunca daha bi zevkli oluyor oynamak.
    Şimdi benim sorum şu nasıl bir item build yapmam lazım topta iken ve midde iken.
    Topta iken yarı ap yarı tank, midde full ap kasmaya çalışıyorum yanlış mı yapıyorum?
    Full ap kasınca oyun sonu Q'su 700, W'su 500-600, R 1000 civarı vuruyor. Ama defansif olarak zayıf kalıyor biraz.
    Champ hakkında önerileri vs. bekliyorum. Ayrıca bazı arkadaşlarım çöp falan diyor ben öyle olduğunu düşünmüyorum bu konuda da biraz açıklama yapar mısınız?

Zhonya, rabadaon rayla cehennem asasi, botu da karsiya gire al zirh yada buyudirenci olmadi hasara ihtiyacin varsa bekleme suresi yada buyu nufuzu al

• quote:

adam tam da benim söliyeceklerimi yazmış tek farkı as herosuyla frozen heart yok skillshot sa randuin cıkıyorum
  • quote:

Rylai kesin alıyorsan sorun yok

Wits end en sevdiğim itemlardan birisidir E fulleyip wits end al OP oluyor

iyimiş bu ben nashorun dişi kasıyorum atack speed için o da iyi oluyor
    anladığım kadarıyla biraz hybrid itemler kasmam lazım zırh ve ap gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi %100 -- 15 Eylül 2013; 15:10:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: %100

quote:

topta full tank, midde full ap, junglede attack speed/tank kas

Dostum item build olarak mesela vazgeçilmez itemi var mı cho'gath ın? Ben hemen hemen her oyun rylai kasıyorum mesela.
    Bir de nasıl bir tarzda oynamak lazım. Top/jungle olunca zaten takımın tankı olacam bir nebze de middeyken mesela normal aplar gibi geride mi durmak lazım yoksa ultinin verdi hp vs. güvenip önlerde girilebilir mi?

@Arytomka
    @NeverLiveAlone
    Aynen almayı düşünüyorum baya araştırdım çok müthiş sanki farklı bi chample oynuyo gibisin

chogath vazgeçilmez itemi liandrydir bana göre. ilk liandry çıkarım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.