Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.914
Cevap
86
Favori
106.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu kesin bilgi mi yani şartlar dan , tecrübe ile yada müşteri temsilcisinden mi öğrendiniz eğer öyleyse davet etmenin mantığı yokmuş boşuna davet ettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    tecrübe ile sabit, geçenki kampanyada böyle olmuştu.
    Chippin kampanyaları çakıştığında, sadece en yüksek puan veren kampanya geçerli oluyor. Bakarsanız kampanya şartlarında da yazar. Haftasonuna özel 20 TL lik yeni üyelik kampanyası Pzrt bitmiş olacak. Pzrt den itibaren yine davet ettiğiniz ve yeni hesap açan her üye için yine 10 puan kazanırsınız. Önceki sayfalarda da yazdık, yazıyoruz hep, madem bu işe kafa yorup zaman ayıracaksınız keşke okusanız şu konunun son 4-5 sayfasını. Sorduğunuz ve soracağınız her sorunun cevabı bu sayfalarda var. Çünkü biz de öğrendikten sonra gelip bu sayfalarda paylaştık yeni arkadaşlar da okusun öğrensin diye.
  • 37 kişi buldum. Hedef 90 kişi...

Bundan sonra cumada partilere başlıyorum. Geceden başlarım, yediğim içtiğimin parasını çıkarmaya, artılara geçmeye

Cumarteside aynı keza, bu çippin bir harika

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle diyorsunuz ama ben müşteri hizmetlerini arayıp sordum bayan karşı tarafa 20 size 10 puan yüklenir dedi bende onun için tecrübeniz var mı diye sormuştum yoksa çok üşendiğimden değil 4 5 sayfayı okumak lafım size değil ama bazı arkadaşlar bilmeden tecrübe etmeden sallıyor birleşmez etmez diye amacım onun önüne geçmekti ve
    Şöyle birşey de var eğer 30 tl yatarsa bazı arkadaşlarımız davet etmediği için kişi başı 10 tl az alacaklar ben madem forum bu kampanyadan yararlanıyor tam yararlansın taraftarıyım yoksa ben yaptım yapacağımı şimdilik dediğim gübi amacım sorup tartışıp doğruyu öğrenmek

• Arkadaşlar çok ugraştim ama hep bu hatayi veriyor.
    Varmi bilgisi, bi turlu yukleyemedim.
    Android 5 yuklu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Arkadaşlar çok ugraştim ama hep bu hatayi veriyor.
    Varmi bilgisi, bi turlu yukleyemedim.
    Android 5 yuklu

apk olarak yükle

• davet kampanyası daha önceki 20 tl ile denk gelmedi ki nasıl tecrübe sahibi olundu? ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • 20 tl ile davet kampanyası ayni anda gelmiyor denenmistir.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    "İlk kez üye ol 10 tl yükleyelim" ile "davet et davet edilene 10 tl yükleyelim" birleşmemişti, en büyük tecrübe bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

"İlk kez üye ol 10 tl yükleyelim" ile "davet et davet edilene 10 tl yükleyelim" birleşmemişti, en büyük tecrübe bu...

bana o kampanyadan 170 tl gelmişti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

O puanlar Davet edene geldi, ama davet edilene gelmedi, davet edilene sadece ilk üyelik kapsamında 10 tl yüklendi

tamam farklı bir şey demiyorum ki. şimdi neden davet edene 10 tl gelmeyecek? yeni üye olana 20 tl davet edene 10 tl yüklenmeyecek mi?

ben yanlış anladım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 27 Kasım 2016; 17:6:49 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

O puanlar Davet edene geldi, ama davet edilene gelmedi, davet edilene sadece ilk üyelik kapsamında 10 tl yüklendi

tamam farklı bir şey demiyorum ki. şimdi neden davet edene 10 tl gelmeyecek? yeni üye olana 20 tl davet edene 10 tl yüklenmeyecek mi?

ben yanlış anladım galiba.

Benim demek istediğim chippin kampanyalarında birleşme olmuyor a örnekti.

• Michael07 M kullanıcısına yanıt
    Varmi elinizde apk?
    Veya nerden bulabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiş işlemleri nasıl oluyor? Bende hiç kabul etmiyor.Sizde nasıl oluyor? Hangi tür fişleri koyyyorsunuzda oluyor?

Bu cevabı ilk kez sana yazmıyorum senden sonra başkaları da soracak, bu hepimizin bir alışkanlığı aslında, malesef önce okuma sonra sorma yanımız zayıf. Yarın bir başkası soracak yine aynı şeyleri yazıp sonra sorusuna cevap vereceğim (biliyorsam tabi). Yani amaç sana laf sokmak değildi, sorup beklemektense daha kısa sürede cevap bulunabileceği içindi. 10+20 puan konusuna gelecek olursak ben tecrübemi yazdım, denedim ama gelmedi. O şekilde daha önce puan kazandım diyeni de duymadım. Burada ben dahil hiç kimsenin "yanlış bilgi verelim de az kazansınlar" gibi bir amacı olamaz. Kaldı ki her durumda son karar sizindir, hür iradenizle nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız. MH nin bugüne kadar malesef verdiği birçok bilgi gördük kü hep basmakalıp, yüzeysel, kaba tabirle sallama bilgiler. Bu da benim tecrübemdir sonuçta.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    GSM den değil de ev interneti üzerinden yüklemeyi denedin mi?
  • 1 tikla 2 kazan sitesinden ürün alanlar siteden kargoyu takip edebildiniz mi? benim kargo takip numaram sallama yazılmış.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    https://m.apkpure.com/chippin/com.tani.chippin

• SlimShay kullanıcısına yanıt
    Hocam hani şu yaşlıların gittiği kahveler varya oraya gidip onlarin telefondaki sıkıntılarını çözüp ayni zamanda kod alınıp ayni zamanda da yanlarında bedava çay orolet içilerek daha sıcak fırsat yakalamis olabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.