Şimdi Ara

Chip Arşiv Sağlıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilginiz olsun chip in bu ayki özel sayısında tam 1002 tane kullanışlı program mevcut 13.500.000 fiyatı var ama güzel bir arşiv bence..

• Eywallah
  • ne tür programlar war mesela
  • arkadaşlar adsl varken ve istediğin bir programı netten bulabiliyorken ne gerek var ki o kadar para verip chip almaya.ben eskiden alırdım artık bıraktım.bence gereksiz tabi bu benim fikrim
  • Arkadaşım ADSL ile bütün tam sürüm programları zor bulursun be. bn tam sürüm programlardan bahsediyorum...
  • zor değil paylaşım programlarında kırığıyla beraber mevcut.hem chipte sen yeni programların tam sürümünü bulabiliyormusun.hep iki üst sürümü çıkmış programı tam sürüm diye iteliyorlar.ama işe yarayan programlar yok demiyorum.çok güzel tam sürümler kullanmıştım.neyse bu benim fikrim bence gereksiz

quote:

Orjinalden alıntı: enhaton

Arkadaşım ADSL ile bütün tam sürüm programları zor bulursun be. bn tam sürüm programlardan bahsediyorum...
  • aynen katıldım :) eMule yönetir.
    quote:

Orjinalden alıntı: SteeL

arkadaşlar adsl varken ve istediğin bir programı netten bulabiliyorken ne gerek var ki o kadar para verip chip almaya.ben eskiden alırdım artık bıraktım.bence gereksiz tabi bu benim fikrim
  • chip vediğinde hepsi tam sürüm değil gerçi almadım ama bayide gördüm öncek sayılarında verdiği cd leri bir dvd de toplamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SteeL

arkadaşlar adsl varken ve istediğin bir programı netten bulabiliyorken ne gerek var ki o kadar para verip chip almaya.ben eskiden alırdım artık bıraktım.bence gereksiz tabi bu benim fikrim

+100000
  • Sadece program için Adsl varken o dergi yada başka dergi almam
    Ayrıca dergilerin verdiği tam sürümlerin çoğu nette mevcut derginin sana nette mevcut olmayan bir programın tam sürümünü verdiğinimi sanıyorsun.Çok uzun progrmaları Adsl'den indirmek işkence diyorsan o ayrı bir konu.
  • Dvd surucum yok ki yoksa alırdım valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.