Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
32
Favori
584.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar lacettilerimizin ic görünümünü guzellestirecek bir aksesuar satılıyor. Bizim orta konsoldaki bardaklik bosluklari ve kül tablasi altindaki bosluk icin yapilmis.bosluklara sert plastik malzemeden lacetti yazılı aksesuar yapmışlar gerçekten çok şık ve aracın havasını değiştiriyor facebook ta lacettiaksesuar diye geçiyor sayfanın adı.ben bir tane resim ekliyorum buraya.siz sayfayı ziyaret eder detayları öğrenirsiniz
  • /

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruyagemisi -- 9 Ağustos 2020; 19:41:51 >
  • Bu araclarin otomatikleri nasil alinir mi 35 bin tl 172 binde var bi tane otomatik istiyorum ama bilemedim kullanicalardan yorum alirsam dahabiyi olur ve o fiyatlari 2 3 yukarisina aveo var veya onerebilceginiz baska arac varmi?
  • Kuzenimden 2005 otomatik hb modelini alarak aranıza katıldım.
  • Linuxxer L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. 1.4 SE modelini sıfır alıp 7 sene kullandım. Çok alışmıştım, özlüyorum.
  • 2008 1.6 WTCC ile aranıza katıldım. Selamlar
  • Bu araçta 2006 model otomatikde over drive var mı varsa tuşu nerededir ?
    Merhaba youtubede biri yazmis over drive O/D var diye. Siz gördünüz mü var mı oyle bir sey tuşu falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Merhaba youtubede biri yazmis over drive O/D var diye. Siz gördünüz mü var mı oyle bir sey tuşu falan?

Hiç duymadım Facebook gruplarında da okumadım. Güzel araç sattım pişmanım kıymetini bilin.

Vitesin ordaki hold tusu ne ise yariyor peki hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Vitesin ordaki hold tusu ne ise yariyor peki hocam?

Hold a basınca çok dik yokuşta geri kaydırma yapmaz. Normalde geri kaydırmiyor ama doğal olarak çok dik yokuşta geri kayma yapıyor onu engeller. Bir de yokuş çıkarken vitesi sabitler diyen olmuştu ama hiç denemedim. Ben yokuşlar d1 ve d2 ile tirmaniyordum bana mısın demezdi. Canım lacisim özledim:)

Benim ilk aracımdi bu kullanım kılavuzu çok işimi gördü https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.chevrolet.com.tr/content/dam/Chevrolet/cwd/turkey/nscwebsite/tr/owners/manuals/documents/tr_Lacetti_J242E-9.pdf&ved=2ahUKEwi0_cDhsuLsAhUmiYsKHTomC2sQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw0JYclUDgBUvpnacuv9pcvu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linuxxer -- 2 Kasım 2020; 1:30:59 >

Hocam 3000, 3500, 4000 devirde kac km/h yapardı 4. Vitesde ?
    Sehir ici şehir dışı kac litre yakardi tüpde ?
    Şehir dışında 130 ortalama hiz ile mesela..
    Şanzıman ais marka diyorlar doğru mu?
    Cevaplarsaniz sevinirim
    Baya baktım kılavuza. 4. Vitesi overdrive olarak sayıyor.
  • Lacetti 1.6 16V SX almayı düşünüyorum 120binde 75bin TL ne dersiniz ? 2007 model, bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mı ? Lacettinin parçaları olsun bakım maliyeti olsun nasıl fiyatları ? Çok arıza çıkarır mı ?
  • 2005 1.6 sx var fiyatına göre mükemmel bir araba o fiyatlara o zaman 96 model laguna kitlemeye çalışıyorlardı bana geçmiş konulara bakınca insan üzülüyor 20 30 binlik arabalar olmuş 60 70 bin yazık

• 2004 hb lacetti sx sahibiyim, araç içi aydınlatma yani tepe lambası arıyorum
    arka yolcu tarafı için komple düğme seti
    sıfır bulamadım çıkma vs olur lokasyon ankara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lkuvvetmira -- 20 Mayıs 2022; 16:40:7 >
  • ankarada lacetti ustası veya başka elektrik klima işinden anlayan usta önerisi var mı
  • Herkese selam aleyküm. 2006 model lacetti 1.6 109 bg sx hb paket kullanıcısıyım. Aracı bilmeyenler için yorum yapacagım. Öncelikle C SEĞMENTİ bir araç. Bütün bakımlarını opel servisinde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Alırken okadar tereddütlü aldımki. İyikide almışım. Cahil insanların hatta hayatından bu araca binmeyem insanların yorumlarıyla dolu… motor mekanik mükemmel bir araç. Yol tutuşu konforu donanımı… 2022 yılındayım şuan 190 bine aldım aracımı 60bin km de. Clio symbol eski kasa focuslar eski kasa fiestalar eski
    Kasa hyundaıler getzler daha saysam bi çok araba sayarım hepsinden kat kat sağlam ve size sorun çıkarmayacak bir model lacetti. Golf tarzı audı hb tarzı kadar sağlam ve oturaklı bir araba. İçi enteresan bir şekilde çok geniş. Bagaja çok bişe diyemeyeceğim. Motor çok atik şu zaman kadar bana tek bir sorun bile çıkarmadı çok şükür. Rampa yokuş dinlemez vız gelir. Chevrolet türkiyeden çekilmişti ve şuan geri açma kararı aldılar bununda bilgisini vereyim. Bu yorumum gidip bu fiyatlara berbat arabalar almayın die.. tamamen opel … herkese hayırlı günler.

• lkuvvetmira kullanıcısına yanıt
    ankara yıldız sanayide çıkma buldum montajı kendim yaptım sorun düzeldi. farkettim ki araba ile ilgili aklınıza gelen ne varsa yıldızda mevcut.
  • Eczacı 0101 E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. 8 aydır lacetti kullanıyorum yaklaşık 15 bin km bindim. çok defa şehir dışı yaptım.
    dediklerine katılıyorum bana da alma etme dediler ancak parçalar tamamen opel.
    ankara şaşmaz sanayide sorunsuz bakım yaptırıyorum. opel ustaları bakıyor.
    içi sınıfına göre çok geniş
    gidişi güzel
    klimada sorun yaşadım düzeldi
    bagaj idare eder
    lpg ve klima açıkken çekiş düşmesi var o da tüm lpg li araçlarda olağan birşey
    klima kapalıyken gayet seri
    yakıt olarak uzun yolda 1 liranın altına düşüyor
    şehir içi kullanıma göre değişken 1.25 lira diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.