Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.820
Cevap
30
Favori
461.692
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Chevrolet >> Chevrolet LACETTİ kullanıcıları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1 Mesaj
      22 Aralık 2017 15:28:00
      Merhaba,
      2010 model 1.4 se 16v model araçım var kilometre kadranı çalışmıyor. Hız sensörünü değiştirdim. Yine olmadı sanzuman içerisindeki dişlinin değişmesi gerektiğini söylediler. Bu gibi sorun yaşayan oldu mu?
      Bir de baskı balata değişimi yapanlar hangi marka kullandınız.
      Şimdiden teşekkürler.

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      07 Ocak 2018 22:49:41
      edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Acayip Adamm -- 17 Şubat 2018; 18:39:12 >
      |
      |

Tengri Biz Menen
    • Çavuş
      98 Mesaj
      26 Nisan 2018 22:29:44
      quote:

Orijinalden alıntı: onderky

Merhaba,
      2010 model 1.4 se 16v model araçım var kilometre kadranı çalışmıyor. Hız sensörünü değiştirdim. Yine olmadı sanzuman içerisindeki dişlinin değişmesi gerektiğini söylediler. Bu gibi sorun yaşayan oldu mu?
      Bir de baskı balata değişimi yapanlar hangi marka kullandınız.
      Şimdiden teşekkürler.
      baskı balata valeo marka . baskı balata hidrolik rulmadında değişin
      |
      |

• Teğmen
      168 Mesaj
      30 Temmuz 2018 22:12:04
      Arkadaşlar 2005 1,4 se alma ihtimalim var. Bu markanın genel bir sorunu var mı? Ömrümü sanayide geçirmek istemiyorum.
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      15 Ağustos 2018 23:55:37
      Merhaba 2004 model 1.6 SX HB lacetti aracımı satıyorum forumdan ilgilenen olursa 108 binde değişen siz orijinal temiz bir aractir. İlan no 597576035

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      25 Ağustos 2018 02:43:48
      lacetti otomatik kullanıyorum sorusu ve sorunu olan arkadaşlar özelden ulaşabilir. boğaz kelebeği adaptasyonu airbag ışığı söndürme ve 1.4 ve 1.6 motorlara yazılım atma dahil yapabiliyorum ihtiyacı olanlar ulaşabilir .
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      02 Eylül 2018 13:10:39
      arkadaşlar merhaba bende lacetti ailesine yeni katıldım 2006 1.6 sx sedan aldım aracın içerden far ayar düğmesi çalışmıyor nedeni ne olabilir birde farları led yapmayı düşünüyorum bu araçlara uygun ne yapılabilir fikirlerinizi merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim tesekkürler

• Çavuş
      57 Mesaj
      05 Eylül 2018 09:21:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ozkan3403

arkadaşlar merhaba bende lacetti ailesine yeni katıldım 2006 1.6 sx sedan aldım aracın içerden far ayar düğmesi çalışmıyor nedeni ne olabilir birde farları led yapmayı düşünüyorum bu araçlara uygun ne yapılabilir fikirlerinizi merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim tesekkürler
      Muhtemelen farlar değişmiştir ve elektrikli olmayan far takılmıştır. Yani aşağı yukarı hareket motoru olmayan ucuz farlardan takılmıştır. Yokeger far orjinalse bir tesisat sorunu vardır.

• Çavuş
      57 Mesaj
      05 Eylül 2018 09:23:04
      Ben de 1.6 lacettime orjinal buji almaya çalışıyorum ama bazı forumlarda orjinal bujinin çift tırnaklı olduğu yazıyor. Parcacilarda orjinal gm buji tek tırnaklı, anlayamadım.

• Er
      11 Mesaj
      18 Eylül 2018 17:26:18

hocam,gm marka bujilerin hepsi çift tırnaklı olmuyor.
      |
      |
      muratxq000082 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      57 Mesaj
      24 Eylül 2018 00:18:30
      şunu demek istedim: şase numarası ile sorgulandığında çıkan orjinal buji tek tırnaklı ancak forum sitelerinde "orjinal buji çift tırnaklıdır" yazılı. hangisi doğru?
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      23 Ekim 2018 14:16:00
      laacetti için angel eye far alcam ama far içi genişliklerini bilmiyorum bilen varmı veya nasıl olcebilirim
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      23 Ekim 2018 22:44:55
      Arkadaşlar merhaba 2005 Lacetti 1.4 Benzinli LPG takılı aracımda birkaç.sorun var İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece civarında servis var mıdır. Birde baskı balata değişimi ne kadar ücret çıkarır bilgisi olan varsa yazabilir mi.

|
      |

• Çavuş
      68 Mesaj
      24 Kasım 2018 09:19:40
      Merhaba arkadaşlar . 2004 lacetti hb 1.6 sx ile aranıza katıldım . Ufak bir sorunum var kaloriferi açtığımda sıcaklığı cama veremiyorum ne tarafa cevirsem sürekli yolcu konumuna sıcaklık veriyor . Sebebi ne olabilir ? Teşekkürler

• Yüzbaşı
      571 Mesaj
      29 Kasım 2018 17:55:51

hayırlı olsun gardaşım. 2 ihtimal var; kalorifer peteği daha önce çürümeden dolayı değişime girmiştir, takan kişi kalorifer/klima üfleme kısmında yön belirleyen bir mekaznizma var onun içindeki kanatları düzgün takamamıştır ki inşallah bu değildir. çünkü düzelmesi için göğsün tamamının sökülmesi gerekir.
      ikinci seçenek eski sahibi teyp değişimi filan yaparken o mekaznizmanın hareketini sağlayan çelik tel var onu takmayı unutmuştur o yüzden değişmiyordur. bunu çözebilmek için direksiyon altından sağa bak teli görürsün paneldeki ayar düğmesini çevirerek boşta olup olmadığına
      |
      |
      erkuterkuterkut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      68 Mesaj
      02 Aralık 2018 19:34:31
      quote:

Orijinalden alıntı: coolomar

hayırlı olsun gardaşım. 2 ihtimal var; kalorifer peteği daha önce çürümeden dolayı değişime girmiştir, takan kişi kalorifer/klima üfleme kısmında yön belirleyen bir mekaznizma var onun içindeki kanatları düzgün takamamıştır ki inşallah bu değildir. çünkü düzelmesi için göğsün tamamının sökülmesi gerekir.
      ikinci seçenek eski sahibi teyp değişimi filan yaparken o mekaznizmanın hareketini sağlayan çelik tel var onu takmayı unutmuştur o yüzden değişmiyordur. bunu çözebilmek için direksiyon altından sağa bak teli görürsün paneldeki ayar düğmesini çevirerek boşta olup olmadığına
      Teşekkürler dostum aynen söylediğin gibi tel yerinden çıkmış &#128077;

|
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      04 Aralık 2018 10:36:02
      Merhaba, 2006 sedan lacetti su radyatörü nasıl sökülür bilgisi olan var mı nette detayli anlatım bulamadım.

• Çavuş
      57 Mesaj
      06 Aralık 2018 20:43:20
      quote:

Orijinalden alıntı: muratxq000082

Merhaba, 2006 sedan lacetti su radyatörü nasıl sökülür bilgisi olan var mı nette detayli anlatım bulamadım.
      Ben kendime cevap vereyim belki bir gün birinin isine yarar. Su radyatörünu klima radyatörüne baglayan 2 üstte 2 altta vida var, once bunlari sokuyoruz. Klima radyatörü su radyatörüne aski kelepce ile aşılmış durumda, dikkatlice çıkarıyoruz. Su radyatörünun ust girişinde biri kalin biri ince iki su hortumu, alt girisinde 1 kalin su hortumu var kelepceleriniden kurtararak cikariyoruz. Bu asamada radyatör fanini cikarmadan radyatörü cikarmak istersek zor oluyor. Direksiyon hidrolik hortumlari ve deposu engel oluyor, bu şekilde de çıkıyor ama ugrastiriyor. O yuzden once fani sokmenizi tavsiye ederim. Fanin 3 vidasi zaten kolay yerde, ancak bir vidasini alta yatarak sokmek gerekebilir. Fanin elektrik soketini de sokunce zaten fan da radyatör de kolayca çıkıp geliyor.

• Yüzbaşı
      571 Mesaj
      08 Aralık 2018 17:39:22

teşekkürler dostum

benimde lacetti kullanıcılarına yardımım olsun. gaz kelebeği, rölanti, stop etme sorununa çözüm
      https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136163135

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolomar -- 8 Aralık 2018; 17:41:45 >
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      10 Mart 2019 15:21:20

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler farı değiştirdim sorun düzeldi
      |
      |

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
nice türkiye
web tasarım
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.