Şimdi Ara

****CHEVROLET KALOS?????? (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
23
Favori
367.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aracın yakıtından muzdaribim. Benim araç 1.4 16v sx modeli 28 litre lpg ile şehir içi maksimum 250 km gidiyor. Tüm ateşleme sistemi ve katalizör yeni takıldı Buna rağmen yakıtta bir değişiklik olmadı LPG ayarı da yaptırdım yine de 250 kilometre gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar herkese, bugün itibariyle ilk araç alımım Chevrolet Kalos olarak gerçekleşti. 2006 Model, 1.4 SX 16V Benzin&LPG, 125.000 Km'de. Aracımı ekspertize soktum motor performansı %91 çıktı. Sadece usta motorda V kayışı çatlak değiştirin dedi ve rot başlarından gelen bir ses var bilyalardan değiştirmelisiniz dedi. Ben V kayışı öncelikle değiştireceğim. Akabinde bu bilyalar ile ilgili İstanbul Anadolu Yakasında yaptıracağım bir usta var mıdır yardım rica edeceğim. Araç nasıldır, 2019 yılı itibariyle araç hakkındaki ve aracım hakkındaki düşünceleri rica ederim. Herkese teşekkürler...
  • Aramadığım taramadığım yer kalmadı. Yok mu şu aracın Türkçe Kullanma Kılavuzunu paylaşacak bir babayiğit?
  • Merhaba 1.2 se 2004 model kalos alacam bu arac ilk aracim olacak arac hakkinda aydinlatirmisiniz sikayeti olan varmi?

• muharremzurnaci M kullanıcısına yanıt
    Facebook ta kalos Team sayfamıza bekleriz buyrun gelin

• xnrx kullanıcısına yanıt
    Facebok ta kalos Team sayfamıza bekleriz buyrun gelin istediğiniz herşey var

• Arastirmaci01 A kullanıcısına yanıt
    orjinal kazasiz bul derim.ucuz etin yahnisi kara oluyor

• hasancatak1 H kullanıcısına yanıt
    oksijen sensorleri yada krank devir sensoru bozuk

• Herkese selamlar. Bende kalos alarak aranıza katıldım. Bu aracta ABS varmı acaba. Aracım 2005 model 1.4 sedan SX 16 otomatik. Bikaç kez denedim sert fren yaptım ama abs yi hissetmedim. Birde rölantite egsoz pıt pıt pıt ediyor. Sanırım lpg ayarı yaptırmam lazım.
  • birde aracımda klima az soğutuyor. yani çok hafifi bir soğuma var
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    gaz bastirin buz gibi sogutuyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

gaz bastirin buz gibi sogutuyo
    Bugün sanayide 150 tl ye gaz bastırdım soğutmaya basladı. Gayet iyi

• Merhaba HB 1.4 16V SX ile SE modelleri arasında ne gibi farklar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atavratpusat

Merhaba HB 1.4 16V SX ile SE modelleri arasında ne gibi farklar var?
    Burda pek cevap veren yok. Facede grup var oraya sor istersen.

• atavratpusat A kullanıcısına yanıt
    arka camlar otomatik ve galba se de devir saati yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancatak1

Bende aracın yakıtından muzdaribim. Benim araç 1.4 16v sx modeli 28 litre lpg ile şehir içi maksimum 250 km gidiyor. Tüm ateşleme sistemi ve katalizör yeni takıldı Buna rağmen yakıtta bir değişiklik olmadı LPG ayarı da yaptırdım yine de 250 kilometre gidiyor
    bendede 2005 model 1,4 sedan var. 38,5 litre lpg ile şehir içi en fazla 330 km gidiyor. her depoda 30-40 liralıkta benzin yiyor bu araç lpg de çok yakıyor. benzin 4,99 da indi hiç benzinde denemedim bu sefer benzin deposunu fulleyip benzinde ne kadar yaktığını deneyeceğim
  • Deneyin sonucu görelim

• 1.4 SX HB
    20 litre LPG ile şehiriçi 195 km gittim yaklaşık 10 litre yapıyı ama koronanın etkisi olduğunu düşünüyorum. Trafik azaldı, dur kalk olmuyor.

2 ay önce 100 kilometrede 14-15 litre yaktığını da biliyorum. (Kış şartları ve klimanın etkisi de var)

• Ohoo 14 yıl öncesinin yorumları var,şu an 2020 Kurban Bayramı ikinci günü:) 1 kasım 2006da RaptorFX diye bir kullanıcı rezil diye yorum yapmış ne rezilliğini gördüyse artık-Bir buçuk ay önce ilk aracım olan 2005 model 158300 km'de kalos se aldım..2005 model olup ikiyüzbin km altında araç neredeyse yok denecek kadar az o yüzden kendimi şanslı hissediyorum.Aracı 31500e aldım araç fiyatları bayram üstü uçuşa geçti..Aracın içi oldukca geniş,iki hava yastığı,abs,arka cam buz çözücü gibi özellikler mevcut..Son derece Konforlu..bizim milletimiz kmsi ,değişeni belli olmayan 98model toyotolara,cliolara para saçmaya alışmış o yüzden şavroletin kalitesinden habersiz ezbere anca atıp tutar..Sizleri kalos ve Aveo kullanıcılarının feysbukta buluşma adresi olan Türkiye Chevrolet Kalos Aveo Kulübü adlı sayfaya bakmanızı öneriyorum.aklınıza takılan soruları sorup kullanıcılardan daha net cevaplar alabilirsiniz.2020den Selamlar:)

• Arkadaşlar merhaba chevrolet kalos 1.2 se hiç tüp takılmamis 150 k km araç 46 bin dediler ilk aracım olacak Araba hasar kaydı falan yok sizce almalımıyım. Araç 2005 model bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GergedanGörünümlüAyı -- 29 Eylül 2020; 22:0:16 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.