Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
24
Favori
50.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spark son kaç olur arkadaşlar lütfen acil bilgi lazım, fiyat alıp konuşan varsa ???? olmadı yarın ben arayacağım , peder beyin kendine araba alıp da bizi de nasiplendireceği yok bari ben 5.000 TL nakit +15.000 kredi çekip mi alsam diyorum annemin desteğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 6 Aralık 2013; 22:49:51 >
  • Eski cruze kullanıcısı olarak chevroleti çok yerden yere vurdum.

Ama geçen hafta 2001 model megan 1 in 22 bin liraya satıldığına şahit olunca...

Chevrolet baba marka beee :)))))) Yazık oldu badem gözlüme, sırma saçlıma :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Ben de hanıma şimdi dedim ki hadi cruze ve trax alamıyoruz bari 20'ye spark alalım dedim. O da neymiş dedi. Jip falan mı? Fotoğrafını gösterdim, bunun 2. Eli sıkıntı olur bize dedi.

Ya aynen hanıma dedim chevrolette böyle indirim olmus felan captiva mı baksak."Gm avrupadan çekiliyormus ondan" dedi.

Anlamsız anlamsız baktım yüzüne.

Hanimzede 3

Benimki de kendin bineceksen al dedi

Yarın toplanıp beraber gidelim 3 spark alıp çıkalım. Evden kovulursak ortak ev tutarız ben yemek yaparım biriniz temizlik yapsın

İstanbulda 3 sparkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 6 Aralık 2013; 22:53:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.6 ls cruze'a karşılık, 2008 auris elegant'ı versem üstüne de 2 bin lira istesem olur mu ki acaba
  • Bu fiyatlara alınırd ama binmesi sıkıntı. İstanbul trafiğinde yakıtı ile baş etmek zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eski cruze kullanıcısı olarak chevroleti çok yerden yere vurdum.

Hocam 22 bin lira mı? Kmsi kaçtı ?
  • kaptım iki tane

haber veren arkadaşa teşekkürler
  • aveo sedan 13 ls dizel var bizde aracı ilk alanlardanım kardeşim için almıştım. hatta forumda kısa bir incelememde var. istanbul erdemirlerden aldım torium avm karşısı haramıderede o zaman için tüm istanbul bayilerini aradım en uygun fiyatı onlar verdi 33.300(beyaz opak boya ) tabi baya zaman gectı uzerinden yinede alacak arkadaşlar bi arasın.
    Arac suan kardeşimde bende kullandım bir sure arada yine kullanıyorum klasık 1.3 fiat dizel motoru var üzerinde kalkıslarda biraz agır devrini aldımı gayet iyi . hız sabitleyici, esp gibi donanımlar baz modelde dahi var, bagaj genis . olumsuz yanları arac suanda 40 kusur binde 50 diyebiliriz onlerden tıkırtı yapıyor fark ediliyor dikkat edince ama rahatsız etmiyor. plastık kalıtesi eh özelllikle kapı plastıkleri çok kalitesiz geldi bana 2005 admire var bende daha kaliteli duruyor kapıları. ls modeli için donanım çok ama en azından elek. sağ ayna ve yol bilgisayarı eksikliği hissediliyor o nedenle LT bakmak daha iyi, arka tasarımına bir türlü ısınamadım zevk meselesi tabi ama on tasarım gercekten güzel , gösterge tasarımı sıradısı alışmak gerekiyor ve çok kişi beğenmedi çevremden ama ben zamanla alıştım hoşumda gitti sonradan.Asıl adamların en taktir ettiğim yanı güvenlik donanımlarını tüm seviyelerde eşit tutmuşlar LTZ de ne güvenlik varsa LS dede var ki her marka bunu yapmalı hatta yasal zorunluluk olmalı.
    Genel olarak bu f/p oranlarıyla aracı tavsiye ederim şuan arabamı değiştirmek istesem gider kendime de alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: krep

quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Hanima chevrolet indirim yapmis ne dersin diyorum. Kotu marka o diyor. Ya sabir

Bende hanıma chevrolet avrupadan çekiliyormuş büyük indirim varmış dedim. Daha satılmayacak araba niye alınır ki dedi

5 dk önce aynısı benim başıma geldi :) avrupadan çekiliyormuş dedim eee nasıl satacağız dedi , fiyatı söyledim anlamsız anlamsız yüzüme baktı :)

forum erkeğinin tipik özelliği. bizimki de dizi izliyor. dedim böyle böyle, yarın seni gezmeey gotureyım dedım, nereye dedı. chevrolete dedım durumu anlattım. ee ne olacak dşimdi dıyor. sanki ilgilenıyor gibi :D:D senın arabayı satıp spark alalım mı dedı. bi heyecanla kalktı geldi, spark hangısı dedı, görünce '' istemedim ben bunu dedi'' gitti gene diziye :D

• Alınası durumlara geliyor Cruze HB bakalım neler olucak önümüzdeki günlerde
  • quote:

Eski cruze kullanıcısı olarak chevroleti çok yerden yere vurdum.

valla yazın bizim peder de illa megane1 diye tutturdu, 2003alize aldık 24 kağıt :))
  • Spark ta çok küçük ya, ama sıfır araba almak isteyenler için bulunmaz fırsat gibi birşey. Bu arada cruze da o kadar indirimin olması çok şaşırtıcı acaba daha da indirirler mi ? Napsak bizde mi alsak bir tane.
  • ne kadar çok hanımköylü varmış forumda, chevrolet avrupadan çekildi hepsi ortaya döküldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

kaptım iki tane

haber veren arkadaşa teşekkürler

ne aldın kaçtan aldın?
  • aralık ayı araç satışlarında A-B-C ve SUV grubunda birinciler belli bence (tabi ellerinde yeterli araç varsa)
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    hanımköylülükten değil. ben de dahil yukardaki arkadaşların hepsinin ortak düşüncesi ''hanımın arabasını satıp spark ile yenilemek '' :))) yoksa ben jettamı satıp ne alacam kötü sparkı :P ama onunkini satsam sıfır fıyatının üzerinden kar bile ederim. 50.000 e aldık, şuan fiyat listesinde 58.250 ( auris 1.6active skypack multidrvive s )
  • Deli gibi araba arıyorum. Baba ile ortak nokta bulamadık. Aradım ben paramla spark alıyorum dedim. Spark ne la dedi. Siteden baktı kahkaha alt üst dairelere gitmiştir. Latitudeden sonra spark acayip geldi. Latitude parasına babaya cruZe banada spark mı alsak acaba ?

Sparktada tip yok arkadaş ne acayip araba. Çalıştığım yerin bahçesine çeksek çok farklı yorumlar alabilirim. Ama 22 lirayada sıfır araba olurmu be kardeşim :)

İnsanın alıp ihtiyaç olur diye kenara koyası geliyor. Garajda var çek yatsın. Tüpte taktırırız ona oh mis.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

hanımköylülükten değil. ben de dahil yukardaki arkadaşların hepsinin ortak düşüncesi ''hanımın arabasını satıp spark ile yenilemek '' :))) yoksa ben jettamı satıp ne alacam kötü sparkı :P ama onunkini satsam sıfır fıyatının üzerinden kar bile ederim. 50.000 e aldık, şuan fiyat listesinde 58.250 ( auris 1.6active skypack multidrvive s )

Hocam hiç affetme sat yengemin toyotayo yapıştır sparkı :) parayıda koy cebe. Tabi yenge uzay tavan toyotadan inip mister sparka binmeyi kabul ederse :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Deli gibi araba arıyorum. Baba ile ortak nokta bulamadık. Aradım ben paramla spark alıyorum dedim. Spark ne la dedi. Siteden baktı kahkaha alt üst dairelere gitmiştir. Latitudeden sonra spark acayip geldi. Latitude parasına babaya cruZe banada spark mı alsak acaba ?

Sparktada tip yok arkadaş ne acayip araba. Çalıştığım yerin bahçesine çeksek çok farklı yorumlar alabilirim. Ama 22 lirayada sıfır araba olurmu be kardeşim :)

İnsanın alıp ihtiyaç olur diye kenara koyası geliyor. Garajda var çek yatsın. Tüpte taktırırız ona oh mis.

SPARK NE LAN '' tepkisinin vine ını çeksene :D
  • Fiyat listesindeki aveo da my13 ve my13.5 arasında ne fark var ...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.