Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
24
Favori
50.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

1,6 ls chevrolet cruze de yol bilgisayarı yok mu?nasıl anlıyacağız ne kadar yaktığımızı.aveo Sedan 1.3 95HP Dizel LT mi cruze hb 1.6 LS mi chevrolet sedan mı? yani b sınıfı dizel mi c sınıfı tüplü araç mı?

Chevroletin bütün marka ve modellerinde bildiğim kadarıyla yol bilgisayarı standart.
  • indirime gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Hanima chevrolet indirim yapmis ne dersin diyorum. Kotu marka o diyor. Ya sabir

Bende hanıma chevrolet avrupadan çekiliyormuş büyük indirim varmış dedim. Daha satılmayacak araba niye alınır ki dedi
  • Yarın chevrolet plazaların camında Patron çıldırdı stokları eritiyoruz diye ibareler görebiliriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Cruze Sedan için LT 1.6, Sport 1.6 ve Sport Plus 1.6 karşılaştırması:(3 gün önceki fiyatlar: 41.340-42.470-44.720)(Yeni:35.555-36.685-38.935

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze-sedan/ozellikler-ve-donanimlar.html

Aveo Sedan için 1.4 LT ve 1.4 LTZ karşılaştırması (3 gün önceki fiyatlar: 36.506-38.671)(Yeni: 32.377-34.542)
    http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/aveo-sedan/ozellikler-ve-donanimlar.html

Kısacası Aveo Sedan 3 gün öncesine göre 4.000 TL
    Cruze Sedan ise 6.000 TL indirimli.
    Sonuç: Parası olana bu fırsat kaçmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Hanima chevrolet indirim yapmis ne dersin diyorum. Kotu marka o diyor. Ya sabir

Bende hanıma chevrolet avrupadan çekiliyormuş büyük indirim varmış dedim. Daha satılmayacak araba niye alınır ki dedi

5 dk önce aynısı benim başıma geldi :) avrupadan çekiliyormuş dedim eee nasıl satacağız dedi , fiyatı söyledim anlamsız anlamsız yüzüme baktı :)

• Gençler yarında Spark için fiyat alında bizde bakalım çok merak ediyorumm...
  • şu saatten sonra zor hacı. 20 den fazla etmez aveo
  • Keşke diğer 3-4 marka da çekilse Avrupa'dan. Mesela, Ford, VW, Audi, BMW.
  • Ben de hanıma şimdi dedim ki hadi cruze ve trax alamıyoruz bari 20'ye spark alalım dedim. O da neymiş dedi. Jip falan mı? Fotoğrafını gösterdim, bunun 2. Eli sıkıntı olur bize dedi.

• 3 al 2 öde kampanyası yaparlar

Cruze alana spark bizden

• quote:

Orijinalden alıntı: nokiasahibi

Gençler yarında Spark için fiyat alında bizde bakalım çok merak ediyorumm...

18.000'e spark verirşer mi acaba?

Buradan tüm markalara sesleniyorum: çekilin ulan avrupadan

• 20 bine bu kadar donanımlı spark verirlerse süper. arabası olmayan icin kaçmaz 0 arabanın tadını alırsınız

• Hanımlar bizden iyi biliyorlar bu işi, her şeyde olduğu gibi
  • beyler otomatik cruze ne kadar indirimli?
  • spark'ı 20 ye falan verirlerse bedava valla. fakat iri kıyım olunca, düşünmeye bile gerek kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Ben de hanıma şimdi dedim ki hadi cruze ve trax alamıyoruz bari 20'ye spark alalım dedim. O da neymiş dedi. Jip falan mı? Fotoğrafını gösterdim, bunun 2. Eli sıkıntı olur bize dedi.

Ya aynen hanıma dedim chevrolette böyle indirim olmus felan captiva mı baksak."Gm avrupadan çekiliyormus ondan" dedi.

Anlamsız anlamsız baktım yüzüne.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

quote:

Orijinalden alıntı: nokiasahibi

Gençler yarında Spark için fiyat alında bizde bakalım çok merak ediyorumm...

18.000'e spark verirşer mi acaba?

Buradan tüm markalara sesleniyorum: çekilin ulan avrupadan

Hocam 18 zorda acaba 20 ye bırakırlar mı? Eğer fiyatlar böyle olacaksa bütün markalar çekilsin

• Traxx ile mokka aynı araç değil mi yada anthara ile captiva ? Bu işten galericilere iyi ekmek çıkar ben size söyleyim sanayide iki opel arması taktılar mı oldumu sana traxx mokka :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.