Şimdi Ara

chevrolet cruze 1,6 tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iyi aksamlar şöyle bir ilan var https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2011-model-kazasiz-hasar-kayitsiz-boya-degisen-yok-452980802/detay

ben 40000 civarı araba arıyorum arabada yok yok gibi sizlerin önerisi nedir bana bi yardım edin allah rızası için. şimdiden cok tesekkür ederim

• Hocam bu paralara alinabilecek en fonanimli arac diyor herkes cruze icin fakat fiyati bumudur degilmidir pek bilgim yok. Sadece chev turkiyeden cekildigi icin satisi cok zor oluyor deniyor. 2022 ye kadar opel servisleri bakiyormus suan chevlere. Bilgili bi arkadas daha cok yardimci olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunun 2.0 dizeli almak şuan daha makbul vergisi kasko degeri yüzünden bir alt dilimde ve 1400 lira yıllık.

163 bg ben almayı düşünüyorum ama biraz daha düşsün fiyatları o zaman alacağım. 1-2 yıl önce sizin baktığınız araba 32-35 bin liraydi maks. Zaten bu arabalar sıfır alınırken oldukça Uygun fiyattaydi

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hocam bunun 2.0 dizeli almak şuan daha makbul vergisi kasko degeri yüzünden bir alt dilimde ve 1400 lira yıllık.

163 bg ben almayı düşünüyorum ama biraz daha düşsün fiyatları o zaman alacağım. 1-2 yıl önce sizin baktığınız araba 32-35 bin liraydi maks. Zaten bu arabalar sıfır alınırken oldukça Uygun fiyattaydi

vergisi 1400 lira diyosun hocam öylemi cokmus gercekten 2,0 o zaman sıkıntı ama daha asagı motorlar kurtarıyormu acaba kasa agırlıgını.
  • Hocam fotolara bakınca araç güzel duruyor, eğer yazıldığı gibiyse bence gayet alınabilir. Sunrooflu ve manuel vites olması avantaj, otomatiği çok hantal. Dizelleri ise genelde benzinlilerine nazaran yüksek km ve ağır bakımları yaklaşmış, muhtemel turbo arızaları baş gösterebilir hatta motor revizyon isteyebilir bence risk. Bunlarda tek sıkıntı lpgde subap erimesidir. O da problem değil çelik subap değişimiyle evladiyelik olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Hocam fotolara bakınca araç güzel duruyor, eğer yazıldığı gibiyse bence gayet alınabilir. Sunrooflu ve manuel vites olması avantaj, otomatiği çok hantal. Dizelleri ise genelde benzinlilerine nazaran yüksek km ve ağır bakımları yaklaşmış, muhtemel turbo arızaları baş gösterebilir hatta motor revizyon isteyebilir bence risk. Bunlarda tek sıkıntı lpgde subap erimesidir. O da problem değil çelik subap değişimiyle evladiyelik olur.

subap sorunu çözülüyormus aynen hocam . aracın dizelini kimse satmıyor ona cok sasırdım cok ilan yok .

• 40 bin civarına alınabilecek en iyi araçtır bence cruze ama bu ilanın fiyatı fazla, cruze konusunda bir arkadaş, aynı donanımda, 2012 model 44 binde bir aracı aynı fiyata bulmuştu. Manuel 124 beygirlik model de öyle uçsun kaçsın beklentiniz yoksa fazla fazla tatmin eder. Alt devirlerde biraz hantallık olur ama üst devirlerde iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 22 Haziran 2017; 9:0:4 >
  • Arkadasim satiyor. Hatasiz,boyasiz,degisensiz. Edition Plus versiyonu.

Arabaya gelecek olursak, bir kac defa bizzat kullandim. Hem donanim hem surus zevki hem yola gidisi on numara. 180 le bile o goruntudeki agirligi hissettiriyor. Kisaca tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chevrolet cruze çok yakan performanssız lpg uyumsuz orta karar malzeme kalitesi olan geniş , rahat parça problemi olmayan bir araç.
    2.elleri de kuvvetli çünkü bu sınıfta en ucuz araç zaten.

AMA BUGÜN YARIN ARABA ALINMAZ. Bayram sonunu bekleyin 2000 TL ucuza alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan_2643

quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hocam bunun 2.0 dizeli almak şuan daha makbul vergisi kasko degeri yüzünden bir alt dilimde ve 1400 lira yıllık.

vergisi 1400 lira diyosun hocam öylemi cokmus gercekten 2,0 o zaman sıkıntı ama daha asagı motorlar kurtarıyormu acaba kasa agırlıgını.

Hocam size 1400 cok geliyorsa ben onu ucuz diye yazdım :) sıfır 1.6 aracın vergisi 1100 lora olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.