Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1789. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkovic

Şu arabanın dizel 1.6sı olsa Türkiye'de çatır çatır satardı ama geçti borun pazarı sırf opel satsın diye yapılır mı bu gm?

Zaten Chevrolet in türkiyeden çıkması ve ardından Astra için 1.6 136 hp motorun lansmanının yapılma tarihlerine bakarsanız bu söylediğinizin doğruluğunu GM in de görmüş olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat bencede aynı motoru Cruze da kullansalar Astra nın adet olarak iki katını satarlardı şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: congman

Dexos2 onaylı adam gibi bir 5w-30 yağ ararken castrol magnatec 5w-30 c3'ün dexos2 onaylı olduğunu fark ettim.
    Bir hışımla google'a yazdım ama türkiye'de satılmamasını geçtim castrol'ün türkiye sitesinde dahi yok.
    http://magnatec.castrol.com/en/oil-range/5w-30-c3.html

sizce türkiye'de bulma şansım var mıdır? yağ konusunda bildiğiniz iyi bir firma var mı?

ekleme: castrol'e mail attım. bakalım cevap gelecek mi?

Castrol'le yazışmalarım ve telefonlarım sonucunda Dexos 2 onaylı magnatec 5w30 c3'ün Türkiye'de olmadığı sonucuna vardım.
    GM'nin ne olduğu belli olmayan yağındaysa bu bakımda Lukoil deneyeceğim. İzlenimlerimi yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi congman -- 10 Eylül 2014; 12:37:21 >
  • değerli cruze kullanıcıları
    bu sabah itibariyle 1.6 2012 model wtcc edition makyajlı kasa ile aranıza katıldım.. hayırlı olması dileğiyle..
    chevrolet servisinin 2000 tlye taktıgı multimedya navigasyon sistemlerinin markasını bilen var mı? sanırım dısarda 1000 tl ye bu işi bitirebiliriz..
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    bu araçta nedense saçma sapan motorlar koyarak satıyorlar astradaki 1.6 116 bglik mtoru buna koyamayacak kadar aptalmı chevrolet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaliocuHüseyin

bu araçta nedense saçma sapan motorlar koyarak satıyorlar astradaki 1.6 116 bglik mtoru buna koyamayacak kadar aptalmı chevrolet?

arac gayet seri geldi. .cruse kontrolu de ayarladım 120 ye.. yollar musait gece 11 de cıktım istanbuldan..
    motordan yana şikayetim yok, opel aracların da satması için bu sekilde politika izlemeleri bi yandan güzel.. hem fiyatlar iyi, hem arac kaliteli, hemde adım attıgın yerde yok. bakıslar üzerinde oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

quote:

Orijinalden alıntı: PaliocuHüseyin

arac gayet seri geldi. .cruse kontrolu de ayarladım 120 ye.. yollar musait gece 11 de cıktım istanbuldan..
    motordan yana şikayetim yok, opel aracların da satması için bu sekilde politika izlemeleri bi yandan güzel.. hem fiyatlar iyi, hem arac kaliteli, hemde adım attıgın yerde yok. bakıslar üzerinde oluyor..

hocam anlatmak istediğim 2.0 dizel ötv kdv rakamının ne olcağını siz düşünün hiçmi 1.6 dizel çıkartmaz bu chevy yada benzinli motor 1.6 olanına lpg uygulanmıyor bu ne biçim bi iştir yuh diyorum bi şey demiyorum yani
  • quote:

değerli cruze kullanıcıları
    bu sabah itibariyle 1.6 2012 model wtcc edition makyajlı kasa ile aranıza katıldım.. hayırlı olması dileğiyle..
    chevrolet servisinin 2000 tlye taktıgı multimedya navigasyon sistemlerinin markasını bilen var mı? sanırım dısarda 1000 tl ye bu işi bitirebiliriz..

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dıleğiyle.
    Araçla ılgılı ızlenımlerınızı gidişatı kullanımı vs yazarsanız sevınırım bendede var şu sıralar CRUZE takıntısı. bu arada araç otomatıkmı manuelmı ?
  • quote:

Araçla ılgılı ızlenımlerınızı gidişatı kullanımı vs yazarsanız sevınırım bendede var şu sıralar CRUZE takıntısı. bu arada araç otomatıkmı manuelmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apsolite

quote:

saol dostum.. arac manuel.. güzel şimdilik 40 saatte 866 km yol yaptım. 150 tllik gaz aldım sadece. 200 km sehir içi gerisi uzun yol.. az önce ötmeye basladı gaz uyarısı. donanım olarak kasa olarak cok güzel.. 140 la bile virajlarda hiçbir sıkıntı yok.. gazda cekişi etkilemediğini düşünüorum. atiker simit tüp 1. kalite vs yazıo üstünde tüpün.. bence kacırma temiz bulursan.. ben aldıktan hemen sonra aynı mahalledeki arkadasım satmaya karar verdi bu sabah öğrendim.. onunki sunroof siyah folyo donanım olarak full.. ama benim nasibim değilmiş.. sizi konusturabilirim en azından temiz biri oldugunu ve kazası olmadıgını biliorum.. ,
  • quote:

hayırlı olsun...
  • Selam arkadaslar. Otomatik cruze almayi dusunuyorum da yardimci olursaniz sevinirim. Sizce hangi modelini almaliyim. Plus olanlari ayirt etmekte gucluk cekiyorum. Bunun net ayrimini yaparsaniz sevinirim. Adam ilana lt yazmis fotoda kabak gibi ls yaziyo. Saticiya neyi sormayilim ayrimini kesin anlamak icin? Bir de ls plus ve ls olanlarin arasinda cok fazla fark var mi? Bir de "su model ve su ozellikte olanlardan uzak dur dediginiz bir modeli" var mi? Butcem de 30bin civari ustune inanin 1 TL daha cikamam. 2010 LS buluyorum genelde o fiyatlarda. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 diyorsan 2010 ls normal. 50 bin ustu...

• quote:

Orijinalden alıntı: utkuyakar

30 diyorsan 2010 ls normal. 50 bin ustu...

Peki hocam 2010 ls leri tavsiye eder misiniz? Mesela bu araclarda ust modellerinde olmayan bi sikinti var midir?

• Bir de bi plaka sorgulad da gelen mesajda soyle yaziyor. Bunun anlami nedir? Satici araci yeni almis ve tramere dusmemis olabilir mi? Yani al sat yapan biri mi? Yanlis mi yorumluyorum

*** Plaka ile sorgulanan Arac SBM kayitlarinda yoktur Ruhsatinizdaki SasiNo ile de
    sorgulamanizi oneririz. Ornek: HS S
    SasiNo MH:02162663036

hayırlı uğurlu olsun, aramıza hoşgeldiniz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr2001

eyvallah cümlemize böyle bi aracın hayırlısı olması dileğiyle.. bilen vardır belki, arac hareket edince kendiliğinden tüm kapıları kilitleyen bir ayar var mı aracta? elle basınca oluyo ama unutuyorum cogu zaman.. arkadas ısıklarda 2 kere canta ve telefon kaptırdı böyle olunca da o özelliği de arıorum dogal olarak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfr2001

eyvallah cümlemize böyle bi aracın hayırlısı olması dileğiyle.. bilen vardır belki, arac hareket edince kendiliğinden tüm kapıları kilitleyen bir ayar var mı aracta? elle basınca oluyo ama unutuyorum cogu zaman.. arkadas ısıklarda 2 kere canta ve telefon kaptırdı böyle olunca da o özelliği de arıorum dogal olarak.

Maalesef! Hiç bir versiyonda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erosbos

Selam arkadaslar. Otomatik cruze almayi dusunuyorum da yardimci olursaniz sevinirim. Sizce hangi modelini almaliyim. Plus olanlari ayirt etmekte gucluk cekiyorum. Bunun net ayrimini yaparsaniz sevinirim. Adam ilana lt yazmis fotoda kabak gibi ls yaziyo. Saticiya neyi sormayilim ayrimini kesin anlamak icin? Bir de ls plus ve ls olanlarin arasinda cok fazla fark var mi? Bir de "su model ve su ozellikte olanlardan uzak dur dediginiz bir modeli" var mi? Butcem de 30bin civari ustune inanin 1 TL daha cikamam. 2010 LS buluyorum genelde o fiyatlarda. Siz ne dersiniz?

Plus farkı için, ilk mesajı okuyunuz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=30883332
  • Dün 2010 model Cruze 1.6 LS aldım. Otomatik vites. Çekişi biraz düşük gerçekten ama performansa önem vermediğim için sıkıntı değil. Kullanımı çok keyifli ve gerçekten güven veriyor fakat şöyle bir sıkıntım var. Araçta Landirenzo LPG sistemi takılı. Aracı almadan önce ekspertize sokmuştuk. Motor arıza ışığının yanmasının sebebi olarak ya lpg sisteminden (uyumsuzluk vs.) ya da bazı sensörlerin bozuk olmasından kaynaklanabilir dediler. Başka bir yetkili servise götürdüm. Burada ise birçok sebep olabilir. Arabayı bırakın inceleyelim dediler. Yarın sabah bırakacağım servise. Ciddi ve çözümü yüksek maliyetli bir sorun çıkmasından korkuyorum. Bu şekilde sorun yaşayan ve çözümünü bulan oldu mu acaba ? Hatta çözebilen var ise nerede tamir ettirdiğini de yazabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.